reklama

Sníh a mráz 5 - Mráz

Šedobílé mrazivé ticho jako někde na Aljašce. Opatrně, abych se moc neurousal, kráčím v těch šlápotách v hlubokém sněhu. Jaké dělá malé krůčky, nikdy mě nenapadlo o tom přemýšlet, ona nechodí, vlastně jen cupitá.
Tohle nemá cenu, nebudu tu šaškovat, pár set metrů hlubokým sněhem mě nezabije, volím…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.11.2014
Autor: Jindra8526
  • Re: Sníh a mráz 5 - Mráz

         

    hezký ... ale dobře to nedopadne, že ?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2014
    Autor: AMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sníh a mráz 5 - Mráz

           

      tuším, že ne....
      nebo vlastně ano?

      Vidím jen o díl dopředu, a pořád přituhuje.
      Nevěřil bys, jak mě to psaní deptá a vysiluje, ale nemůžu přestat.

      Asi jsem se na tenhle kopec měl vykašlat, a ne se ho snažit přejet, bezbolestné to není.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.11.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sníh a mráz 5 - Mráz

             

        nene, jen piš dál. Úplně tam poznávám jisté osoby.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.11.2014
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sníh a mráz 5 - Mráz

               

          Ok, přesto, nechám vás vydechnout, jsme Nakole a ne ve vyprávěj.

          Některé věci jsou furt stejné, už pár tisíc let, a poučit se umí jen moudří.
          Moudrost a mládí se nekamarádí....

          Tak do stejného lejna jako šlápl možná můj prapraděd a já teď z boty pucuji, vstoupí můj prapravnuk.

          A vinit z toho politický systém, by bylo pošetilé, ale to dodávám jen pro pořádek, protože vy to víte.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.11.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sníh a mráz 5 - Mráz

             

        Píšeš to dobře a asi pravdivě. Že to není bez bolesti vím a věřím. Je to taková očista. Vydrž.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.11.2014
        Autor: básník
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sníh a mráz 5 - Mráz

               

          Sežere mě to.
          Dozvídám se o sobě dost strašné věci.

          Ještě pár hodin a bude to.
          To radši rubat dříví, ale děkuji.
          V našem věku by chlap už neměl před ničím utíkat.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.11.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Sníh a mráz 5 - Mráz

         

    Furt lepší jak vzpomínat na čas strávený u klávesnice :-) a že Tě vzpomínání bolí je známka toho, že nejsi otupělý. Takže - palec hore.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2014
    Autor: vladaza
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

256 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024