reklama

zadní náhon tříkolky

Jak vyřešit zadní náhon u tříkolky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.11.2014
Autor: pauky
  • Re: zadní náhon tříkolky

Něco pro inspiraci

http://www.utahtrikes.com/RECENTTRIKE-EZ_TRI...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

zaleží jak je tříkolka postavená tudíž zda chceš pohánět celou nápravu nebo jen jedno kolo. Pokud chceš celou nápravu s volným točením kol v zatáčkách tak musíš mít diferák.na kolo existuje ale je problém ho sehnat.takto jsou vyřešeny nákladní tříkolky margal. A nebo můžeš dát hřídel a pohánět kola natvrdo, jakoby s uzávěrkou diferáku.Do zatáček to ale není moc dobrý.nebo lze pohánět jen jedno kolo nápravy,táhne to ovšem ke straně.
    A nebo můžeš pohánet zadní kolo a korbu mít před sebou.nevím ale co to máš za zříkolku. Já mám třeba tohle:

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: chopper
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Diferenciál je k sehnání a funguje...dával jsem ho na přední náhon, ale vzadu samozřejmě funguje taky....a Jirka má na jednom stroji nějaký slovenský

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: highlander
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

můžu se zeptat kde jsi ho sehnal a kolik asi stojí? Sháním ho totiž také.Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: chopper
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Také by mne zajímalo kde dá tento diferenciál sehnat,mohl by ste poradit???Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.08.2019
        Autor: deltatwo
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Napíšte email pánovi a pošle info, má ak skladom. Má aj na Facebooku Generis.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.08.2019
          Autor: palot
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jaké tříkolky?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Ženu, nejen na kolo.

Hledám: Ženu, nejen na kolo.
10.10.2019
Ahoj, jmenuji se Pavel a hledám aktivní ženu, která neumí sedět doma a má ráda přírodu, výlety, cestování, kolo,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

330 cyklistů (21 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019