reklama

Galasova cyklojízda č.147 - Vánoční

Termín: 13.12.2014
Místo: Praha, Park Folimanka pod Nuselským mostem

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.147 s názvem "Vánoční" která se koná dne 13.12.2014(Saturday)
Sraz v 10:00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 10:30 hodin
Trasa: Folimanka, Výtoň, Výtoňský železniční most, Na Knížecí, Anděl, kavárna Gran v torino il bar italiano, Újezd…

Datum: 10.11.2014
  • Re: Galasová Cyklojízda č.147-VÁNOČNÍ

moc se tesim na kavarnu gran torino mame tam 10% slevu na klubove karty

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

tesim se na restauraci na stridacce maj tam vybornou kuchyn simpaticky personal mame tam take 10% slevu na me klubove karty a dostane ucastnik drobny darek

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

a kdo přijde s výzdobou první 4 lidi male pivo nebo nealko zdarma v cíli moc se těšim

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2014

Pozor novinka první čtvrtek v lednu vychází 1.1.2015 od 18:00 NOVOROČNÍ narozeninový slavíme 5 let výročí večerních jízd v cíli drobné občerstvení a kus narozeninoveho dortu zdarma a na Vaše přání končíme v restauraci kulový blesk moc se těšim

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.11.2014

Kolik myslíte ze přijde lidi s vánoční výzdobou správní tip 1 pivo nebo nealko zdarma

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.11.2014

já vím jedno,já to nebudu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.12.2014
            Autor: chopper

visel mi článek na servru nase praha 2

http://www.naseprahacentrum.cz/rozhovory...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 14.12.2014

účast 9 lidí 1 ozdobené kolo vánočním stromečkem projeli jsme výtoŇský železniční most ,anděl , malá strana přes karlín až na výstaviště na smíchově a malé straně vyděli vánoční stromky ,stánky a výzdobu
                poseděli jsme u švejka na malé sraně a zakončily v restauraci na střídačče kde jsme si rozdali darky , byla výborná kuchyně príjemná obsluhas vydařená akce za teplého počasí foto zde :

http://galasovycyklojizdy.rajce.idnes.cz/gc-147...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 14.12.2014

hmm dortík a pivo. připomíná ti to něco?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 15.12.2014
                  Autor: chopper
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

180 cyklistů (14 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018