reklama

CORRATEC SuperBow

Ahojte. Chtěl bych si koupit MTB 29" cena do 22000kč. Zatím jsem jezdil jen na krosovém kole. ( Merida crossway 500 ) ale zkusil jsem CORRATEC SuperBow a byl jsem dost překvapen jaká to byla super jízda, kolo bylo pro mě hodně dobré, ale nikde jsem nic o této značce nenašel, a to mě dost od koupení odrazuje. Rád bych znal názor zdejší komunity. Předem dík

http://www.bezvakolo.cz/147747-super-bow-fun-29...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.10.2014
Autor: mr.vain
  • Re: CORRATEC SuperBow

Teto znacky bych se opravdu nebal. Mam 2x MTB na 26 od CORR. a vse bez problemu. Ram je jejich design co delaji uz roky ja mam to same v mensim. Nektere modely delali i v Titanu. Malo ktery ram je tak jednoduse pekny. Je to moje srdcovka...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2014
    Autor: lwbdur
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dík za info,design je opravdu parádní. Na výběr velikosti rámu ten design nemá asi žadný vliv?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

U tohoto "střihu" rámu ne.
        Jinak jsou to Němci. Na jejich stránkách mají i "Raceteamy" a jako značka tam někde v MTB maji dost umistění na bedně. To že u nás nejsou známí, neznamená nic.
        Pokud jsi měl možnost kolo projet na delší štrece a v různém terénu, cítíš se na něm dobře, tak to je asi nejpodstatnější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jedno minus má patrně to co jsi vybral i to mé. Nemá návarky na nosiče. Na to jsem si vzpoměl dodatečně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Dík za ochotu. Dnes jsem si ještě jednou půjčil kolo a zítra ho řádně otestuji. Jen mám takový problém že měřím cca 170cm ale rám je 49 a sedlo je o dost níž než řídítka, jel jsem sním jen asi 1km domu od kámoše, žádný blbý pocit jsem neměl, ale asi bych musel pořídit menší rám. Zatím jsem to jen omrkl a většinou prodávají rám 44. To by asi mohlo být ok?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

151 cyklistů (12 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018