reklama

servis na ekolo okolí Neratovic

Dovezl jsem si použité ekolo 28" z Německa.3 roky staré,zachovalé, jen mě připadá že motor 36V/250W mě moc nepomáhá, jako by se protáčel.Na motoru není nic napsáno jen SY36...... Je to možné, já těch 250W udržím rukou? Mám tu druhý ebike-skládačku na 20" kolech a ta jde do záběru. Jak mohu sám prověřit co je špatně. Mám přední pohon, třížílu. Nebo je tu v okolí někdo zkušený, kdo by mě poradil, a nebo zde díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.10.2014
Autor: liblas
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ve dvou se to lépe táhne

včera
Jsem dost aktivní, kole, brusle, lyže,..... Tak hledám protějšek stejně "postiženého", je mi 52 let.

Hledám: Partnera nejen na kolo, 55+

včera
Štíhlá, sportovní holka, i když už taky přes 50, hledá fajn chlapa kolem 55 let nejen pro společné výlety na kole,…

Hledám: Partnerku na kolo

Hledám: Partnerku na kolo
20.07.2018
Rád bych potkal nezadanou partnerku na kolo a pěší cestování do přírody věkem nejlépe do 40 let.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

141 cyklistů (3 přihlášení)

Jak začínal syn jezdit na kole

Koupě dětského kola pro syna a seriál závodů Na kole jezdím už hodně dlouho a k tomuto koníčku jsem dotáhnul…
Kolo-pro | 10.07.2018

Cyklovýlet do srdce Brd, červen 2018

Dlouho jsem se už tak nepobavil a ještě ve spojení s výletem na kole :-D Vyrazili jsme v sobotu 2. června…
Ladama | 26.06.2018

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018