reklama

Tejpování

Používáte?!?
Máte s tím někdo zkušenosti?!?
Uvítám jakékoli vlastní poznatky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.09.2014
Autor: radka
  • Re: Tejpování

         

    uvažoval jsem nad tím, když jsem si na kolobce natáhnul achilovku ale pak jsem zjistil, že na kole ji nenamáhám a tak jsem netejpoval :-) Jen jsem skoro půl roku nejezdil na kolobce, aby měla čas se uzdravit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2014
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tejpování

         

    Osobne netejpuju, ale kamarad tejpuje vypadavaci kotnik a rika, ze diky tomu muze sportovat (treba hrat volejbal) a i doktor ze mu to vrele schvalil, ze jinak by ho zachranila uz leda operace s nejistym vysledkem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2014
    Autor: lucierut
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tejpování

         

    - s pevnou zpevňuju palec (pád na ledu, abych nevynechal volejbal), naražený prsty, pomáhá na golfovej loket...funguje to
    - s pružnou (vícedenní) sem v lednu podporoval natrženej stehenní sval a letos lepil rameno na volejbal s rozporuplnými pocity o účinnosti
    - všechno jako samouk podle vyčtenejch věcí

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2014
    Autor: brum
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tejpování

           

      Právě, jsem také samouk a hledám k tomu kde co.
      Jen se pořád nemůžu dopátrat toho, jak moc tu pružnou pásku při aplikaci napnout. Jasně, lepí se na napnutý sval, ale jak moc k tomu natáhnout pásku.
      Zkusila jsem prvně tejpovat rameno a druhý den se to začalo odlepovat. Tak teď hledám, kde udělali soudruzi chybku...
      Obávám se, že to bude právě v tom napnutí pásky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tejpování

             

        Já bych si to v prvním kole nechal nalepit u profíků, ve špitále chtěly fyzioterapeutky za 1 cm tejpu korunu (2012).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2014
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Tejpování

               

          Tady je problém, že to nelepím sobě, ale potřebuji to pro taťku a ten nikam nepůjde.
          Dost se brání i té domácí aplikaci :o)))

          Zvažovala jsem sice, že bych si to nechala někam nalepit u doktora, abych viděla, jak na to, ale zatím jsem nenarazila na nikoho vhodného, kdo to dělá.
          Jsou i kurzy, ale docela dost obsazené.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.09.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Tejpování

                 

            Já ležel po TEP na ortopedii a ty holky byly součástí týmu. A uměly i rozhodnout, jestli to bude přínosný nebo ne. Akorát že je to neplacená procedura, ale za hubičku.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.09.2014
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Tejpování

                   

              No jo, ale já nejsem šarmatní muž v nejlepších letech :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.09.2014
              Autor: radka
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024