reklama

Pedály Speedplay Frog - první dojmy

Americká firma Speedplay je známá hlavně svými silničními pedály Zero. Já jsem si nedávno pořídil "MTB" pedály Speedplay Frog a protože na českém webu o nich člověk moc nenajde, rozhodl jsem se o nich napsat pár řádek. Na pedálech mám zatím najeto pouze cca 500 km, většinu na lehokole, část na…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.09.2014
Autor: snilard
  • Re: Pedály Speedplay Frog - první dojmy

myslím že velkým handicapem bude cena,ale jinak to vypadá zajímavě.ať ti slouží

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: davido
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No - abych se přiznal - mně se teda vůbec nelíběj. Osobně bych volil nějaká shimánovská espédéčka s klecí, je jich na výběr poměrně dost typů. Samozřejmě, podstatné je, že se líběj Tobě a že s nimi budeš spokojen, ale jak říkám - můj šálek kávy to teda není :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pedály podle vzhledu nevybírám. Z SPD jsem přešel, tak úplně nachápu, proč bych měl pořizovat jejich verzi s klecí? U SPD mi nevyhovuje velká síla potřebná k vycvaknutí a nacvaknutí a upnutí nohy v pevné poloze. Zda mi Frog vyhovuje nebo ještě psát nechci. Ale můžu napsat, že pocit jako na ledu, jak někteří uživatelé popisují pedály Speedplay, mi nevadí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.09.2014

Taky mozna tenhle pocit zacne vadit az pri otoceni o 90 stupnu. Kdyz se u toho povalujes, je to neco jineho, nez kdyz na tech zabach stojis v tezsim terenu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Možné to je. Na Favoritovi terén nedávám, tak jsem neměl možnost to vyzkoušet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Dík za info, kolik ten cajk vlastně stojí?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526

Mne to vyšlo na 95€.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Je to zajímavé. Mají ale taky nějakou bezpečnstní funkci? Když člověk letí z kola, tak z SPD vypadne, ani neví jak.
    Tady předpokládám, že taky něco povolí - jenom aby to nebylo jednorázově. Teda pořád lepší ulomený kufr než noha.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radek

Domnívám se, že to žádný bezpečností prvek ve smyslu vytrhnutí nahoru nemá. Nedovedu si představit, že nějaká z těch součásti povolí. Není tam žádná pružina, která by tě držela a která by šla překonat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
dnes
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
dnes
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

včera
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

255 cyklistů (10 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019