reklama

montáž indikátoru řazení

Má někdo zkušenost s montáží tohoto indikátoru řazení - viz link

http://www.bikestore.cz/razeni/prislusenstvi...

Potřebu nějak usnadnit ženě přehled o zařazeném převodu na silničce (začíná) na 10 rychlostní sadě Sh105. Na kole má ten starší typ řadicích pák, kdy bovden ještě není schován pod omotávkou, ale je vyveden na vnitřní stranu páky. Předpokládám, že to tam půjde. Podle obrázku se ten indikátor asi montuje na bovden těsně k páce.
Dík za užitečné rady...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.09.2014
Autor: mildakh
  • Re: montáž indikátoru řazení

         

    Tak ještě na pár dnů odemykám téma ...

    Já to ještě řešil na bike-forum, tam jsou výrazně živější technická témata. Ještě ten den jsem dostal vysvětlení k montáži. A dokonce nabídku na jeden, doma zahálející, DuraAce indikátor. Tak teď už čekám na obálku a jsem zvědav, jak to bude fungovat.

    jo a ještě link na bike-forum pokud to někoho zajímá...

    http://www.bike-forum.cz/forum/montaz...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2014
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: montáž indikátoru řazení

           

      Trochu mě zaráží se to dělá v sadě k DA. Naprosto netuším kam bych to mohl namontovat (lanka jsou samozřejmě schovaná).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2014
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: montáž indikátoru řazení

             

        Asi tenhle forichtunk vymysleli u Shimana v době, kdy byly bovdeny vyvedeny do boku a ne pod omotávku. Jestli to tak měla kdysi i sada DuraAce (do boku) to ale nevím. Mě to na Sh105 účel plní na 100%, byť se to může Někomu zdát zbytečné. A jezdit na silničce neznamená být závodníkem...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2014
        Autor: mildakh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: montáž indikátoru řazení

               

          U DA by to muselo být přes 20 let staré.

          A já bych to na kole nechtěl. Už teď stačí že vezmu za duál a zjistím že není kam a ještě na to koukat? No to tedy ne! :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2014
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 20.09.2014
    Autor: AV
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 20.09.2014
      Autor: Radek
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 20.09.2014
      Autor: Radius
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 20.09.2014
        Autor: Murphy
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 20.09.2014
          Autor: AV
  • Re: montáž indikátoru řazení

         

    Tak jsem namontoval indikátor řazení a funguje dobře. Indikace polohy červeným válečkem je přesně na rysky.
    Tolik pro dokončení tématu a případné využití této jednoduché vychytávky někým z Vás.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2014
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: montáž indikátoru řazení

           

      To máš trochu odlišnou hračku od té na úvodním odkazu. Nevíš přesně, co je to zač ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2014
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: montáž indikátoru řazení

             

        Ano, je to trochu odlišná hračka, ta původní je podle označení určena pro bikovou sadu. Ale přesné typové označení této neznám, popravdě jsem se po tom dále již nepídil. Využil jsem nabídku, kterou mi udělal jeden cyklista z Brna. A když jsem viděl, že je na indikátoru označení pro silniční řazení (DuraAce), tak jsem to od něj koupil, namontoval a funguje.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2014
        Autor: mildakh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: montáž indikátoru řazení

         

    To jsem si počet a nejvíc mi udělaly radost ty červeně zešedlé, ale je to divný, že všechny mají stejný obsah.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2014
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: montáž indikátoru řazení

           

      Teď jsem z toho jelen.
      Ten forichtung mi jako ukazuje, jaký kolečko mám zařazený? To fakt někdo potřebuje?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: montáž indikátoru řazení

             

        Ano, ukazuje to co mas zarazeno.
        No a tady to nekdo proste chce mit...
        A to je vic nez kdyz neco potrebujes :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2014
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: montáž indikátoru řazení

               

          Jasně, tak to chápu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: montáž indikátoru řazení

             

        Někomu to může pomáhat. Profik to nepotřebuje jednak ví co tam má, ale většinou taky neřadí víc než 3 kolečka :-)
        ten kdo používá často celý rozsah, tak mu pomůže spíš to, že mrkne a vidí, že má třeba ještě 2 převody.
        Taky bych někdy přivítal signalizaci, že už tam nic jiného není a netřeba už řazení víc ždímat a buď to dám nebo nedám a jdu dolů :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: montáž indikátoru řazení

               

          No jo, kdo si hraje, nezlobí :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: montáž indikátoru řazení

           

      Dnes jsem ty ploché LEDky chtěl koupit, mrknul jsem sem a byl nemile překvapen, že rady znalých jsou smazané.
      Asi jsem nepozdravil ´u vrbiček´ ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2014
      Autor: AV
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: montáž indikátoru řazení

             

        Bod.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2014
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: montáž indikátoru řazení

             

        Nejde o žádný pozdrav u vrbiček. U většiny konkrétních dotazů se během chvíle, bohužel, zvrhne diskuze místo užitečných rad v nic neřešící flame. Stačí trochu zalistovat ve vláknech. A protože mě to sere, tak jsem příspěvky mimo mísu smazal.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2014
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: montáž indikátoru řazení

               

          Az na to, ze tenhle byl natolik pribuzny, ze se pro nej z otevrenych temat asi o moc lepsi misto najit nedalo. A tohle tema uz je stejne vycerpane. Reseni se naslo, uskutecnilo a tema muze byt klidne pouzito pro dalsi zajimave veci kolem razeni. Prijde mi zbytecne na to otevirat dalsi tema. Stejne se to neda vyhledavanim najit, kdyz presne nevim, jaka slova byla pouzita.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2014
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: montáž indikátoru řazení

         

    Ahoj, kouknul jsem na téma již pozdě, máš to vyřešené, tak aspoň moje zkušenost. Já tu indikaci mám na lehokole už přes dva roky a funguje to spolehlivě. Trochu jsem to musel upravit pro jiný bovden, ale to už je moje specifikum ;o))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2014
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

443 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024