reklama

Klickfix protikus

Ahoj. Mám košík s jiným upínacím systémem a protože jsem na svých kolech přešel na Klickfix systém kvůli jinému příslušenství, tak bych rád tenhle košík jednoduše uzpůsobil přišroubováním patřičného "klicfix" protikusu. Tak jsem hledal ten protikus, jestli se prodává samostatně a nenašel. Řešil to někdo? Nebo nezbývá než si to vyrobit? Předem díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.09.2014
Autor: Robikl
  • Re: Klickfix protikus

         

    Uhlídal jsem si, aby se mi do výbavy nedostal zmetek, tedy něco, co se tváří jako KlickFix, ale co není KlickFix.

    Nicméně protikus se prodává, aspoň tedy na brašny (nikoliv na košík). Nedaří se mi najít. Až dohledám, dám sem odkaz.

    Jinak výrobce dodává například toto. http://www.klickfix.de/index.php?mod=1&lang=en Možná by z toho šlo vyjít.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2014
    Autor: MiBo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klickfix protikus

         

    Zkus www.testudo-sport.cz
    Asi spis zavolat a poptat se. Mam pocit, ze jsem to tam vcera videl.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klickfix protikus

           

      Souhlas. Určitě to existuje a prostě se na to zeptej v kterémkoliv slušném krámě. Já takhle sháněl distanční sadu, která se na webu taky moc nevyskytovala. Telefon pomohl.

      Mně ten adaptér na univerzální tašku nabízel pan Bláha z velorama.cz, ale na jeho webu to teď taky nevidím.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2014
      Autor: MiBo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klickfix protikus

           

      Zkusím to. Vidím, že nabídku klickfix tam mají. Sice nevidím ten protikus, ale snad by ho objednali. Díky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2014
      Autor: Robikl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

371 cyklistů (13 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024