reklama

Galasova Cyklojízda č.141- 7má mariánskolázeňská 5.mezinárodní

Termín: 04.10.2014
Místo: Mariánské Lázně, Mírové Náměstí u Kašny

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.141 s názvem "7má mariánskolázeňská 5.mezinárodní" která se koná dne 04.10.2014(Saturday)
Sraz v 08:45 hodin Mírové náměstí Odjezd v 09:00 hodin
Trasa: Mírové náměstí, Taormina, Antoníčkův pramen, dopravní podnik, Drmoul, rozhledna Panský vrch, Tři Sekery,…

Datum: 04.09.2014
  • Re: Galasova Cyklojízda č.141- 7má mariánskolázeňská 5.mezinárod

moc se tesim najdem i nejake houby

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

kdo se prida dalsí

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

ucast 3 lidi prijemna projizdka ochutnavky pramenu videly zidovsky hrbitov v drmoule kyselku hranicni kamen v mahring kostel pivovar v chodove plane posedeli v mariankach v ceske hospode kde vyborne vari a prijemna obsluha a dalsi zajimavosti vydarena akce foto zde >

http://galasovycyklojizdy.rajce.idnes.cz/gc-141...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2014
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Holku

Hledám: Holku
včera
Ahoj, hledám MTB cyklistku, v zimě sjezdařku, běžkařku, turistku, cestovatelku, obdivovatelku hor a přírody a…

Hledám: cyklistku

včera
Ahoj, rád bych našel spřízněnou duši- dívku, ženu na cyklovýlety po krásách údolí vrchovin i rozhleden, případně…

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
21.10.2018
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

133 cyklistů (6 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018