reklama

Dětské oblečení

Ahoj, poradíte nějakou dobrou stránku, kde lze koupit dětské sportovní oblečení za rozumnou cenu? Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.08.2014
Autor: xTerka01
  • Re: Dětské oblečení

Nevím, ale myslím, že, zejména pro děti, není třeba nějaké speciální oblečení, takže bych spíš prošel nějaký obchody s běžným oblečením, pokud už něco jakžtakž vhodného pro pohyb venku není po ruce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jo, není nad "myslím" od někoho, kdo si zatím nosí potomstvo v pytlíku...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

No levným.... Ono to moc nejde, pokud tam má být použita technologie jako u dospělého a kvalita má být jako u dospělého, tak to o moc levněji nejde.
    Manželka v tomto prohledává sekáče a bazary jak na internetu, tak fyzicky a dá se natrefit. V případě, že je to přes internet, tak se člověk spálí, že přijde zboží nekvalitní nebo poškození, ale jsou to stokoruny nebo méně.
    Pak se občas vylpatí dívat po výprodejích v AlpinePro a Klimatexu, mají zajímavý výprodeje, tak pokud se smíříte s cyklodresem "z loňska"... :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2014
    Autor: lrotrekl
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Aukro, Mimibazar. Zmíněný výprodej Klimatexu.

Přijde na to, jestli sportovním oblečením myslíme lepší triko nebo něco specializovaného, kopačky pro pětileté dítě nebo zakázkový neopren.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2014
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ne, ne, nemyslím tím nic extra, extra speciálního, ale takové to klasické, na pobyt a pohyb venku, znáte no.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2014
      Autor: xTerka01
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já osobně si nemůžu vynachválit altisport nebo xwear. už jsem tam nakoupila jak pro sebe, pro manžela, tak i pro děcka a vydrží to. :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2014
    Autor: Lenaa
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jé, tak tyhle reakce mi taky dost pomohly, tak jsem něco hledala jako xTerka01. Neznáte někdo kasicka.com? Neobjednával tam někdo něco?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2014
      Autor: Kvetina.x
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Jé, tak tyhle reakce mi taky dost pomohly... abych věděla, kam nelézt...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2014
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Xwear.ce je super, ale ted jsem koupila klukovi na apollosportu podzimní bundu a celkem i za rozumný ceny tam maj, tak můžeš mrknout :) http://www.apollosport.cz/podzimni-bundy-c-1818

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2014
    Autor: eli72
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Žádná reklama nás nepřesvědčí, nejlepší je stejně Rogelli :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2014
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

U dětí bych moc obůečení neřešila, stejně bude hned zničené.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2015
    Autor: janasimci

Nějaké vysloveně sportovní oblečení je podle mě zbytečné :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2015
      Autor: jaruska68
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
dnes
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
dnes
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

včera
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (11 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019