reklama

Dětské oblečení

Ahoj, poradíte nějakou dobrou stránku, kde lze koupit dětské sportovní oblečení za rozumnou cenu? Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.08.2014
Autor: xTerka01
  • Re: Dětské oblečení

         

    Nevím, ale myslím, že, zejména pro děti, není třeba nějaké speciální oblečení, takže bych spíš prošel nějaký obchody s běžným oblečením, pokud už něco jakžtakž vhodného pro pohyb venku není po ruce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2014
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Dětské oblečení

           

      Jo, není nad "myslím" od někoho, kdo si zatím nosí potomstvo v pytlíku...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Dětské oblečení

         

    No levným.... Ono to moc nejde, pokud tam má být použita technologie jako u dospělého a kvalita má být jako u dospělého, tak to o moc levněji nejde.
    Manželka v tomto prohledává sekáče a bazary jak na internetu, tak fyzicky a dá se natrefit. V případě, že je to přes internet, tak se člověk spálí, že přijde zboží nekvalitní nebo poškození, ale jsou to stokoruny nebo méně.
    Pak se občas vylpatí dívat po výprodejích v AlpinePro a Klimatexu, mají zajímavý výprodeje, tak pokud se smíříte s cyklodresem "z loňska"... :D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2014
    Autor: lrotrekl
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské oblečení

         

    Aukro, Mimibazar. Zmíněný výprodej Klimatexu.

    Přijde na to, jestli sportovním oblečením myslíme lepší triko nebo něco specializovaného, kopačky pro pětileté dítě nebo zakázkový neopren.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2014
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské oblečení

           

      Ne, ne, nemyslím tím nic extra, extra speciálního, ale takové to klasické, na pobyt a pohyb venku, znáte no.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2014
      Autor: xTerka01
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dětské oblečení

         

    Já osobně si nemůžu vynachválit altisport nebo xwear. už jsem tam nakoupila jak pro sebe, pro manžela, tak i pro děcka a vydrží to. :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2014
    Autor: Lenaa
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Dětské oblečení

           

      Jé, tak tyhle reakce mi taky dost pomohly, tak jsem něco hledala jako xTerka01. Neznáte někdo kasicka.com? Neobjednával tam někdo něco?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2014
      Autor: Kvetina.x
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Dětské oblečení

             

        Jé, tak tyhle reakce mi taky dost pomohly... abych věděla, kam nelézt...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Dětské oblečení

         

    Xwear.ce je super, ale ted jsem koupila klukovi na apollosportu podzimní bundu a celkem i za rozumný ceny tam maj, tak můžeš mrknout :) http://www.apollosport.cz/podzimni-bundy-c-1818

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2014
    Autor: eli72
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Dětské oblečení

           

      Žádná reklama nás nepřesvědčí, nejlepší je stejně Rogelli :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Dětské oblečení

         

    U dětí bych moc obůečení neřešila, stejně bude hned zničené.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2015
    Autor: janasimci
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské oblečení

           

      Nějaké vysloveně sportovní oblečení je podle mě zbytečné :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2015
      Autor: jaruska68
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024