reklama

Koupě nového kola

Zdravím Vás,
chtěl bych si na jaře pořídit nějaké povedené horské kolo. Pomalu už koukám na co se zaměřit a podle čeho srovnávat.
Přemýšlel jsem nad kolem od firmy KTM, nebo mi poradíte nějaké dobré firmy?
Představu mám cenově se pohybovat kolem 30000.
Kdyby mi někdo poradil, jaká kola jsou opravdu skvělá, popřípadě na co zaměřit budu jen rád.

Děkuji moc, s pozdravem Lukáš Novák

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.08.2014
Autor: Luigi
  • Re: Koupě nového kola

         

    mám KTM ultra 1964,a nemužu si stěžovat

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2014
    Autor: davido
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě nového kola

         

    v dnešní době je přehršel kvalitních kol, ale také hodně ne moc dobrých. Také záleží na tom jak chceš jezdit v jakém terénu atd. KTM je určitě dobré, já jelikož preferuji České výrobce momentálně jezdím na tomhle: http://www.cyklooutdoorsport.cz/JK-GALAXY-14... a jsem spokojen.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2014
    Autor: Pepa74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

dnes
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

204 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024