reklama

Ahojte

Budu se teď asi 14 dní s touto kocábkou plavit po Labi, Vltavě, Slapy, Orlík. Přes Prahu popluju proti proudu asi teď v úterý, ráno vyjedu z Máslovic, tam spávám u přívozu, je tam cyklo a hospoda. Tak kdybyste mě někde z cyklostezky viděli, tak na mě zavolejte, potom se zas budu samozřejmě vracet zase na Labe ke Staré Boleslavi, kde nechávám auto s vlekem. Ale to nemám časově naplánovaný, dle toho jak se mi bude nahoře líbit. Chlazený pivo mám v podpalubí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.08.2014
Autor: Finn
  • Re: Ahojte

         

    Ten lodní výtah na hrázi orlíku není provozu? Doplul bys až do Týna.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahojte

         

    Jé, ty máš novou loď! Ta už to zvládne z Drážďan proti proudu?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2014
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahojte

         

    Tak já si na tebe v úterý vzpomenu, až budu pilně rachotit na kopci poblíž Žižkový věže...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahojte

           

      Tak už se vracíme, teď jsme na noc v Rabyni, tedy na Slapech už blízko hráze. Jinak výtah na Orlík i zpět funguje, takže jsme dojeli ještě přes komoru Kořensko do Týna. Na Slapech zase funguje traktor s vlekem na převoz. Zítra ráno se s nim svezem na spodní vodu pod přehradu. A ve čtvrtek opět přes Prahu na Mělník.
      Jo,Honzo, pořídil jsem si zase jinou,pohodlnější a ta zvládne i větší protiproud a hlavně mi nějak nepřirostly k srdci ty laminátky, tohle je dřevo, který má duši, zase údržba je náročnější, ale co bych dělal v zimě.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2014
      Autor: Finn
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahojte

             

        A ve čtvrtek pojedete kdy přes Prahu?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahojte

               

          Záleží v kolik se proberem ráno v Davli, kde budem spát ale chtěl bych brzo vyplout, tak kolem osmé, takže dle zdržení v komorách na Vraným a Modřanech, bysme mohli plout Prahou mezi desátou až dvanáctou, chceme spát v Máslovicích u přívozu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.08.2014
          Autor: Finn
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ahojte

                 

            Tak já si na vás zase vzpomenu při práci :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.08.2014
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahojte

         

    Ahoj. Přeji šťastnou cestu a prima počasí. :-)
    Ale co ten motor ? Kde máš vesla ?
    U lodi motor zřejmě nevadí ale když je na kole...to mohou ti "správní cyklisté" vyletět z kůže...divnej svět. :-)))
    Přeji prima den. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2014
    Autor: primas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahojte

           

      Primas, dík za povšimnutí a reakci. Asi seš ještě mladej a buď rád, že ti to šlape bez motoru. Taky jsem byl kdysi mladej, (dnes důchodce) a pravděpodobně toho tolik nenašlapeš co já, osm let jsem jezdil závodně a to bylo ročně 10 - 12 tisíc kiláků, to ještě nebylo u nás ani shimano, ale campagnolo. To víš ono se to s přibývajícími lety u bývalých sportovců projeví, takže dnes mám motor na lodi,(dřív jsem jezdil jen regaty na plachetkách) i pomocnej na kole a vůbec se za to nestydím. Jinak jsem už i s lodí doma a ještě si někam vyjedem na vandr na našich lehohondách. Ale na Ukrajinu už to bohužel nebude, ale kolem Dunaje do Alp je to taky pěkný ale není to ta správná pustina a dobrodružství.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2014
      Autor: Finn
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahojte

             

        Možná centrální Meklenbursko by mohla být nepříliš osídlená země. Když jsem viděl jak málo domorodců jsme potkávali ve vesnicích cestou na Balt, přemýšlím jak by to mohlo vypadat mimo hlavní turistické trasy. Myslím (nevím to), že se to tam dost vylidnilo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2014
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahojte

             

        Ahoj. Drobné vysvětlení...já na kole motor mám a tak jsem si jen posteskl nad neuvěřitelnými kecy které jsem již na svou adresu vyslechl.
        Přeji mnoho šťastných kilometrů. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2014
        Autor: primas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahojte

               

          U lodi samozrejme motor vadi taky. Ja bych to zakazal i u zaoceanskych parniku. 8-)

          Nenech se otravit temi mene empatickymi. Nekdo motor proste potrebuje. Porad lepsi, nez sedet doma.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2014
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ahojte

                 

            Tady http://finnlod.rajce.idnes.cz/Labe%2C_Vltava_2014/ je pár fot z letošní tuzemské plavby

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.08.2014
            Autor: Finn
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Ahojte

                   

              Pěkné. Tohle taky může být docela zajímavý a příjemný způsob žití a cestování, zvlášť když je hezké počasí.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 30.08.2014
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Ahojte

                   

              To je boží, jsem netušil, že se v tuzemsku lze stát mořeplavcem. Taky mi to připomnělo písničku "když si báječnou ženskou..." :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 30.08.2014
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Ahojte

                   

              Tak to je paráááda :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.08.2014
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Ahojte

                   

              To nemá chybu!!! Super! Přeji další nádherné zážitky z cest.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.08.2014
              Autor: ebike
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Ahojte

                   

              super album!!!

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.09.2014
              Autor: duhac
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024