reklama

Mapa pokryti SK

Pokusil jsem se zduplikovat funkcnost tak aby se tala udelat podobna mapa i pro slovensko, a potreboval bych pomoct:
1. - nejakou vhodnou mapu slovenska (obrazek) nejlepe takovy abych ho mohl prevest na cernobily (kvuli velikosti souboru - podobne jako mapu cech)
2. - prekladatele/korektora pokud chcete aby popisy byly slovensky a ne 'cesky'

PS: Zatim nefunguje ani registrace do SK casti, takze to jeste nezkousejte

[ Zpět ]
Datum: 16.02.2006
Autor: Gif
  • Re: Mapa pokryti SK

         

    Ahoj, byť nepatřím k Vaši "sortě" nabízím pomoc. ruku. O jak velké měřítko mapy by se mělo jednat? A myslím, že i na ty překlady mám celkem vhodné předpoklady, jelikož jsem slovenky ještě nezapoměl a česky se celkem obstojně učím.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2006
    Autor: Krtek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mapa pokryti SK

           

      Idealne na celou obrazovku - kdyz mrknes na http://pokryti.wz.cz/index.htm
      To co tam je pro cechy, je z nejake mapy vodnich toku co jsem seshnal od kamose.
      Asi by to stacilo obslehnout z nejakych webowych map ale nasel jsem akorat mapy.atlas.sk a tam jsou ruznobarevne kraje coz se nehodi. Z toho je ted http://pokryti.wz.cz/index_sk.htm, ale neni to ono.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2006
      Autor: Gif
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapa pokryti SK

             

        mapa... sla by stahnout z mapy.sk
        preklad cz->sk , rad poslouzim
        dcibulka(pochutina)evektor.cz

        [ Zpět ]
        Datum: 17.02.2006
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapa pokryti SK

             

        OK. Zítra něco pofotím a pošlu Ti to na mail.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.02.2006
        Autor: Krtek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapa pokryti SK

         

    Takze nejaka mapa uz tam je, me pripada v pohode.
    Timto dekuji Honzovi K. za zaslani te spravne mapy.
    Ostatnim dekuji za snahu.
    PS: S tim prekladem to zatim nehori. Az to bude fungovat, a nektery text se vam nebude libit jak jsem ho napsal, tak poslete mail, jak by mel znit podle vas.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2006
    Autor: Gif
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapa pokryti SK

         

    Tak snad by to mohlo byt funkcni. Takze vyhlasuji fazi testovani. Zkuste se prihlasit, klidne i vicekrat, nepovedene a duplicitni registrace pak na pozadani smazu.

    PS: Na vizualni strance jeste zapracuju.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.02.2006
    Autor: Gif
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapa pokryti SK

         

    Ahoj Tak to ma tiež zaujíma kde človek môže stretnúť lehokolo ale viem iba o jednom v Leviciach, ktorý sa mi ozval ešte vlani na jeseň. Pozrel som sa po googli a tu je niečo čo Ti snáď pomôže, ale asi to bude treba upaviť v akomsi koreli alebo v čomsi podobnom.
    www.twin.cz/twin6/pic/mapa-SR.gif
    www.gubi.cz/img/mapa_sr.gif
    http://www.ecs.sk/images/mapa_sr.gif
    http://www.xintex.sk/obrazky/mapa.gif
    http://www.reginaimport.sk/gfx/regina/mapa-sr.gif
    http://www.softip.sk/kontakty/skoliace/skol.gif
    http://www.eurobal.sk/IMAGES/mapa_sr.gif
    Dúfam, že pomôže.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavol Oláh ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mapa pokryti SK

           

      O lehocyklistov zo Slovenska nemajte obavy, iba v Novom Meste sme minimálne traja. Keď bude mapa pokritia SK určite prispejeme. Inak nemá niekto záujem mám doma jeden rám napodobenina Optima Baron iba je z ocelového plechu.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirec ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapa pokryti SK

             

        Mapa pokrytí už dávno je, a nikde nikdo.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mapa pokryti SK

             

        Nemáš někde na netu fotku? Nebo nemohl bys mi ji poslat? Dík.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2006
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mapa pokryti SK

               

          foto najdem a niečo pošlem. je to ale iba hend made. ešte nie je ani nastriekaný. kamoš pre ktoreho som ho robil sa zhrozil ako nízko sa sedí, tak mu teraz robím niečo vyššie

          [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirec ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mapa pokryti SK

                 

            Jediné co neumím je svařovat, všechno ostatní si rád provedu sám. Pokud je to opravdu nízko, jako Baron, celkem bych uvažoval o koupi, nebude-li stát moc, po lowraceru toužím už dlouho. Jeden laminátový mám v plánu, ale čert ví, kdy se k tomu dostanu. Takže mě napadlo, že za zeptání nic nedám, a kdyby to náhodou na fotce vypadalo slibně a cena byla taková, že bych ji zkousnul, tak bych do toho možná šel:-).

            [ Zpět ]
            Datum: 07.03.2006
            Autor: Jirka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mapa pokryti SK

                   

              cena bude ludová, ak budeš mať cestu okolo Trenčína zastav sa a môžeš si ho zobrať za, povedzme, basu nejakeho dobreho českého piva. K tej mape: niečo som tam pridal, ale potreboval by som tam niečo zmeniť a nejde mi to preeditovať (priezvisko mi to hodilo do oblasti výskytu). Pozrite to a niekedy to opravím a pridám aj foto.

              [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (mirec ([email protected]))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mapa pokryti SK

                     

                Kdyz jsem dal znovu 'rucni aktualizaci' tak to bylo v poradku, ale jeste jsem musel zmacknout 'F5' (reload stranky v prohlizeci) jinak to porad zobrazuje tu starou (spatnou) stranku.
                - nekdy je treba zmacknout F5, nevim jestli je to chyba moje nebo nastaveni serveru, zatim nevim co s tim
                - jak se dostalo prijmeni do mesta netusim, leda by jsi to tam napsal sam a po oprave se neprovedla aktualizace

                Pokud tam byl jeste jiny problem, tak prosim o podrobny popis na mail.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.03.2006
                Autor: Gif
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mapa pokryti SK

                   

              Já bych taky poprosil o fotku - ne že bych ho chtěl, ale jen tak pro zajímavost a inspiraci....Díky Tom

              [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (e-housle ([email protected]))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mapa pokryti SK

                     

                tak Slováci kde ste!!! to ma na tej mape necháte samého? alebo nemáme žiadnych leho-bikerov, to prihlásenie nie je ťažké, keď som to zvládol ja :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 22.03.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (mirec ([email protected]))
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024