reklama

Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

Jednička, dvojka, vracečka a zase jednička.Už hodinu takhle šplhám do kopce, sotva se to rozjede, už je tam další zatáčka, brzda a zase řadit za jedna. Prostě tohle je už pořádný kopec.Konečně kousek přímého úseku, za tři, točím mírně doleva a v tom je vidím.Vynořili se tam jako zjevení, vzpomínka…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.06.2014
Autor: Jindra8526
  • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

         

    Jsi frajer! Či jak by se možná řeklo dnes "Dost hustý!"

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

         

    Magor :-) ale správný :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2014
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

         

    Krásná práce :-)
    Výjezdy na podobné kopce je velká radost a potěšení, zvlášť když se to povede naráz, nebo jen s minimem zastávek a focení :-))

    Denní průměr nájezdu km je úctyhodný.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

           

      Kde stroj selhává, nastupuje člověk :-)

      Původně jsem měl naplánováno, že přijedu pod kopec relativně odpočatý, ale díky tomu, že jsem si předchozí den zkrátil cestu přes kopce, nevyšlo to.

      Tak to s pauzama "na fotografování" bylo docela dilema, každé zastavení s sebou automaticky přináší rozjezd, a ten byl vždycky nepříjemný a bolestivý. Pak když se rozproudila krev a rozhejbal jsem se, tak už to byla pohoda, ale jak jsem zastavil, bolelo to znova, takže jsem tak balancoval co bude pro mě výhodnější.

      Žádnej tryskáč jsem nebyl, vystartoval jsem v 8:30 a vrcholové foto ukazuje čas i teplotu....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

             

        Jo a pak ještě ten 20ti kilometrovej sešup, to jsem zase stavěl abych neupek ráfky špalíky, ale rozjezd bez šlápnutí, pohoda a pak ten šok z přírody rovnou do centra...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

               

          Sníh kolem cest je vždycky pěkný celkem příjemný za pěkného a teplého počasí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.06.2014
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

                 

            Já to zažil poprvé, stejně jako opravdové hory, tedy na kole.

            Neuvěřitelných 11 dní, pršelo jen první den, před Norimberkem. Přijel jsem do La Vella a zvednul se vítr. Pak celou noc a den pršelo.
            Nedodržet plán o den, jel bych do toho kopce v lijáku.

            Nemohl jsem nic ovlivnit, byl jsem připravenej. Ale takhle to bylo lepší. O moc.

            Hory mě nechytily, vím, že když máknu, přejedu je, na cestě k cíli. Hory jako cíl už nezvolím.
            Bylo to úžasné, hory respektuji, obdivuji tu krásu. Mám už v hlavě pár tras, možná se poperu s Alpami, ale jen proto, abych viděl "la mer".

            Jedno vím jistě, dokud to půjde, budu se prát s dálkou.

            Proč jsem dopustil, abych tak zestrejcovatěl vím dost dobře, pořád běžíš, aby jsme se všichni měli líp, a nějak ti nezbývá čas, si toho, že se máš líp, užil.

            V mém světě není kompromisů, neběžíš, příště tě na závod nepozvou. K pochopení, že neběžíš sám, a že vůbec není potřeba běžet pořád v čele, mi pomohl ten kopec, ale nejen on.

            Času máme tak málo.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 09.06.2014
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

                   

              Času máme opravdu neskutečně málo na to co bychom všechno chtěli a tak se musí vybírat.

              Hory jsou krásné, je to dřina, ale stojí to za to a když k tomu vyjde počasí, tak je to odměna za námahu.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.06.2014
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

                   

              "Proč jsem dopustil, abych tak zestrejcovatěl vím dost dobře, pořád běžíš..."
              Včera jsem byl u našeho zelináře. Mladej (to už pomalu začínají být všichni), šikovnej kluk co teď zrovna objevil kolo. A je z něj nadšený se zápalem konvertity. Takže mi zrovna včera dlouze líčil, jaká je to paráda si takhle navečer zajezdit. A pak přišel nějaký zákazník a mimo jiné si stěžoval jak toho má moc. A on mu povídá, "hele najdi si něco jiného než práci, vždyť si ty vydělané peníze ani neužiješ. Já jsem teď začal jezdit na kole a vidím některé věci úplně jinak."

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.06.2014
              Autor: petrp
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

                     

                Jo, přesně tak to je.
                Navíc, pokud si jedeš tak nějak normálně, bez extrémních nároků na čas a dojezd, máš spoustu času přemýšlet. No, a tak to na kole vymyslíš, a pak už jen napereš do klávesnice a hotovo.

                Takže vlastně furt "běžíš" ale tak nějak zábavněji a lehčeji.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 10.06.2014
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

         

    Skoro se tu vžívám do tvých pocitů na vrcholu, muselo tam být krásně. Koukám teď v horku na tu nádhernou silnici se zasněženými horami. Tam chci! Že bych vyjela aspoň serpentýnami na Kozákov? Ale chybí sníh a ve stínu je stále nad třicítkou. Jdu do vody.
    Bravo, cyklisto!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

         

    Dobrý výkon a skvělé blogy. Blahopřání a díky Jindro.
    A ještě jedno blahopřání. Nikdy jsem tě neviděl naživo, ale podle fotek dřív a teď konstatuju, že ses dokázal vrátit z kategorie "strejc" zpět do skupiny "chlap kterej je sexy". Někomu pomůže láska k (zpravidla k nové) ženě, ale tys to dal programově a vůlí. Vzácné, super. Tvoje Soňa má skvělýho chlapa. Gratulace i k tomuto :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

           

      I naopak. O tom, že to se Soňou vyhrál, jsem přemýšlel nedávno. Znám pár žen, jejichž chlap by se takhle "na starý kolena zbláznil" tak byly proti v tom lepším případě "protože se to v tomhle věku nehodí", v tom horším by za tím čuli nějakou konkurentku.

      Samozřejmě, že o starých kolenou u nás, co už jsme toho víc prožili, nemůže být ani řeč.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2014
      Autor: petrp
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

           

      Maminka uklízela, a našla staré fotky, tady je jedna "vrcholová" z roku 1981....

      Jak vidíš, jsem furt stejnej, jen o malinko se změnilo vybavení na kolo :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (13 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024