reklama

Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

Jednička, dvojka, vracečka a zase jednička.Už hodinu takhle šplhám do kopce, sotva se to rozjede, už je tam další zatáčka, brzda a zase řadit za jedna. Prostě tohle je už pořádný kopec.Konečně kousek přímého úseku, za tři, točím mírně doleva a v tom je vidím.Vynořili se tam jako zjevení, vzpomínka…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.06.2014
Autor: Jindra8526
  • Re: Do Andorry 10 – Que c'est beau la vie

Jsi frajer! Či jak by se možná řeklo dnes "Dost hustý!"

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: petrp
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Magor :-) ale správný :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Krásná práce :-)
    Výjezdy na podobné kopce je velká radost a potěšení, zvlášť když se to povede naráz, nebo jen s minimem zastávek a focení :-))

Denní průměr nájezdu km je úctyhodný.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kde stroj selhává, nastupuje člověk :-)

Původně jsem měl naplánováno, že přijedu pod kopec relativně odpočatý, ale díky tomu, že jsem si předchozí den zkrátil cestu přes kopce, nevyšlo to.

Tak to s pauzama "na fotografování" bylo docela dilema, každé zastavení s sebou automaticky přináší rozjezd, a ten byl vždycky nepříjemný a bolestivý. Pak když se rozproudila krev a rozhejbal jsem se, tak už to byla pohoda, ale jak jsem zastavil, bolelo to znova, takže jsem tak balancoval co bude pro mě výhodnější.

Žádnej tryskáč jsem nebyl, vystartoval jsem v 8:30 a vrcholové foto ukazuje čas i teplotu....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo a pak ještě ten 20ti kilometrovej sešup, to jsem zase stavěl abych neupek ráfky špalíky, ale rozjezd bez šlápnutí, pohoda a pak ten šok z přírody rovnou do centra...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Sníh kolem cest je vždycky pěkný celkem příjemný za pěkného a teplého počasí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já to zažil poprvé, stejně jako opravdové hory, tedy na kole.

Neuvěřitelných 11 dní, pršelo jen první den, před Norimberkem. Přijel jsem do La Vella a zvednul se vítr. Pak celou noc a den pršelo.
            Nedodržet plán o den, jel bych do toho kopce v lijáku.

Nemohl jsem nic ovlivnit, byl jsem připravenej. Ale takhle to bylo lepší. O moc.

Hory mě nechytily, vím, že když máknu, přejedu je, na cestě k cíli. Hory jako cíl už nezvolím.
            Bylo to úžasné, hory respektuji, obdivuji tu krásu. Mám už v hlavě pár tras, možná se poperu s Alpami, ale jen proto, abych viděl "la mer".

Jedno vím jistě, dokud to půjde, budu se prát s dálkou.

Proč jsem dopustil, abych tak zestrejcovatěl vím dost dobře, pořád běžíš, aby jsme se všichni měli líp, a nějak ti nezbývá čas, si toho, že se máš líp, užil.

V mém světě není kompromisů, neběžíš, příště tě na závod nepozvou. K pochopení, že neběžíš sám, a že vůbec není potřeba běžet pořád v čele, mi pomohl ten kopec, ale nejen on.

Času máme tak málo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Času máme opravdu neskutečně málo na to co bychom všechno chtěli a tak se musí vybírat.

Hory jsou krásné, je to dřina, ale stojí to za to a když k tomu vyjde počasí, tak je to odměna za námahu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.06.2014
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

"Proč jsem dopustil, abych tak zestrejcovatěl vím dost dobře, pořád běžíš..."
              Včera jsem byl u našeho zelináře. Mladej (to už pomalu začínají být všichni), šikovnej kluk co teď zrovna objevil kolo. A je z něj nadšený se zápalem konvertity. Takže mi zrovna včera dlouze líčil, jaká je to paráda si takhle navečer zajezdit. A pak přišel nějaký zákazník a mimo jiné si stěžoval jak toho má moc. A on mu povídá, "hele najdi si něco jiného než práci, vždyť si ty vydělané peníze ani neužiješ. Já jsem teď začal jezdit na kole a vidím některé věci úplně jinak."

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo, přesně tak to je.
                Navíc, pokud si jedeš tak nějak normálně, bez extrémních nároků na čas a dojezd, máš spoustu času přemýšlet. No, a tak to na kole vymyslíš, a pak už jen napereš do klávesnice a hotovo.

Takže vlastně furt "běžíš" ale tak nějak zábavněji a lehčeji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Skoro se tu vžívám do tvých pocitů na vrcholu, muselo tam být krásně. Koukám teď v horku na tu nádhernou silnici se zasněženými horami. Tam chci! Že bych vyjela aspoň serpentýnami na Kozákov? Ale chybí sníh a ve stínu je stále nad třicítkou. Jdu do vody.
    Bravo, cyklisto!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch

Dobrý výkon a skvělé blogy. Blahopřání a díky Jindro.
    A ještě jedno blahopřání. Nikdy jsem tě neviděl naživo, ale podle fotek dřív a teď konstatuju, že ses dokázal vrátit z kategorie "strejc" zpět do skupiny "chlap kterej je sexy". Někomu pomůže láska k (zpravidla k nové) ženě, ale tys to dal programově a vůlí. Vzácné, super. Tvoje Soňa má skvělýho chlapa. Gratulace i k tomuto :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

I naopak. O tom, že to se Soňou vyhrál, jsem přemýšlel nedávno. Znám pár žen, jejichž chlap by se takhle "na starý kolena zbláznil" tak byly proti v tom lepším případě "protože se to v tomhle věku nehodí", v tom horším by za tím čuli nějakou konkurentku.

Samozřejmě, že o starých kolenou u nás, co už jsme toho víc prožili, nemůže být ani řeč.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2014
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Maminka uklízela, a našla staré fotky, tady je jedna "vrcholová" z roku 1981....

Jak vidíš, jsem furt stejnej, jen o malinko se změnilo vybavení na kolo :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2014
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

včera
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (24 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018