reklama

Zpětné zrcátko, dvounohý stojan - kde je sehnat

Ráda bych koupila zpětné zrcátko na kolo, abych viděla na dítě v cyklosedačce. Jediné, které jsem viděla bylo umělohmotné, kulaté, vypouklé, a docela skreslovalo. Nevíte, kde se dají takové doplňky sehnat? Můžete mi také doporučit dvounohý stojan, dělá mi problémy kolo s dítětem udržet. Prý to neznají. (jsem z Prahy)
Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 20.06.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (janina ([email protected]))
  • Re: Zpětné zrcátko, dvounohý stojan - kde je sehnat

         

    Co se tyce zrcatka tak pokud ti bezna cyklozrcatka nestaci tak bych se zkusil mrknout po nejakem z motorky.Jsou vetsi a bytelnejsi nez cyklisticky - min se klepou a mivaji i lepsi zrcadlo.Pokud tim zkreslenim myslis to ze je trochu vypukle a "vzdaluje" tak to budou mit asi vsechny cyklo i motozrcatka - muselo by se uriznout u sklenare nove rovne zrcadlo.A ten dvounohy stojan - jestli myslis neco podobneho jako je na motorkach hlavni stojan - ten co kdyz na nej motorku postavis tak ma jedno kolo ve vzduchu (ne jen ta nozka vyklapeci do boku) tak to jsem na kole v zivote nevidel.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zpětné zrcátko, dvounohý stojan - kde je sehnat

           

      Zrcátko mám perfektní nevypouklé, kovové, které se při jízdě neklepe. Sehnal jsem ho na jedné burze za 150,-. To jsem ti asi moc nepomohl, co?:-) Stojánek sháním taky. Už jsem jich vyzkoušel několik a žádný nevydrží. potřebuji nějaký pořádný, ocelový, aby udržel kolo s velkými a těžkými bágly. Vyrábějí samé odlehčené sračky, které jsou nanic. Hliník se ihned kroutí. výrobci by měli svoje výrobky testovat v praxi. Ale to jsem ti zase nepomohl.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LZ ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zpětné zrcátko, dvounohý stojan - kde je sehnat

         

    Asi před měsícem jsem zakoupil zrcátko v cykloprodejně v Kralupech. Balení 2 ks, cena 120 Kč za obě, výrobce Tchajwan. Zrcátko nezkresluje a má průměr 10,5 cm. Černá umělá hmota + kovová nožička. Na obalu byl nápis Trumph. Zrcátka jsou sice určená pro moped, ale to neni rozhodující. Já jsem maximálně spokojený. Jak s cenou, tak přehledem na silnici.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zpětné zrcátko, dvounohý stojan - kde je sehnat

         

    Dvounohý stojan jsem vyrobil ze dvou stojanů. které měl favorit, který jsem koupil před 20 lety. Ten se šrouboval na spodek rámu mezi vidlice před zadní kolo. Sehnal jsem ještě jednu nožičku a místo krátkého šroubu jsem vložil delší, kterým jsem upevnil druhou nožičku na druhé straně. Nebylo to úplně ono, protože jedna pružina byla slabá, ale my jsme dvounohý stojan užívali cca 2 roky, protože naši trpaslíci uměli jezdit na kole dřív než na nočníku. Dát silnější průžinu nebo 2 by neměl být problém.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zpětné zrcátko, dvounohý stojan - kde je sehnat

         

    Nevím, jestli je to rada, kterou jsi čekala, ale já bych se poohlédl v cykloobchodu v německu. Viděl jsem tam kola, která byla dvounohým stojánkem vybavena, tak není důvod, aby je neprodávali samostatně.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024