reklama

Dárky milenkám apod.

Zajímalo by mne co jste dali milenkám (apod) k Valentýnu a naopak. Já jsem viděl takový hrozně miniaturní nářadíčko od Spezializdu, ale pak mi přišlo líto peněz. Dobře sem udělal. Hned na to jsem byl v Eurotelu podívat se po outdoorovém mobilu na kolo a dávali tam zadarmo červený čokoládový srdíčka. Maji je na pultě v takových skleněných dozách a dá se jich zadarmo nabrat kolik kdo chce. Ještě se tam na mě slečny smáli když jsem cpal ty srdíčka do tašky. Pak jsem je rozdal a byl to úspěch!

[ Zpět ]
Datum: 15.02.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
  • Re: Dárky milenkám apod.

         

    Když zvážím, že co srdíčko, to úspěch, pak helmu dolů. On i Valentýn má jenom 24 hodin. Jsi obratný a vitální člověk, pokud za úspěch mylně nepovažuju pouhé předání srdíček.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dárky milenkám apod.

         

    Milenku nemám, ale sobě jsem si včera dal nosič, abych mohl vozit kolo na autě - dozadu na auto nad kouli. Padne tam jak ulitý, jen musím navrtat čtyři díry do karoserie a nanýtovat kus zpevňovacího plechu na zadní čelo. A pak na něj taky musím upevnit ještě nějaké upevňovací popruhy, abych to chytnul k autu. A trochu ho podložit nad plastovým nárazníkem. Ale jinak tam fakt pasuje :-)
    Po práci si skočím do toho Eurotelu, čokoládu jsem neměl ani nepamatuju... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dárky milenkám apod.

           

      Ten zpevňovací plech tam navař, ne? Aspoň ti nikdo neodsekne nejty, ale uvidí na laku, jak to krásně drží. Jinak mi to připomíná ten fór o sáčku jako řemen, ale ten se musí předvádět. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dárky milenkám apod.

         

    No to mi bylo jasný, že jsi to nakousnul ty, jen jsem spatřila název tématu :o)))
    Ale taky by se nic nestalo, kdyby si se přiznal, že si všechny srdíčka snědl k večeři, protože tě na ni nikdo nepozval :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srdíčka, jo?

         

    Jak znám vidláky, tak ty srdíčka nebyly ani čokoládový ani zadarmo:

    http://www.alzasoft.cz/Help.asp?idhlp=18

    Ubohé okradené děti. :'(

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dárky milenkám apod.

         

    Nejlepší milenky mají rády hnědou barvu. To jim pak můžeš dávat .... čokoládu.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2006
    Autor: Sector
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

227 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024