reklama

Tipy na výlety v Praze – Pražská hřebenovka aneb vyhlídky nad Vl

Pražská kotlina má pro cyklisty své pro i proti. Záleží na tom, jakým způsobem své kolo využíváte. Pro dopravní cyklistiku může být kopcovitost metropole vnímána jako nevýhoda. Naopak sportovněji zaměření cyklisté si užívají stoupání a sjezdů, zkrátka pestrosti terénu v okolí Prahy, ale i přímo v ní. Právě pro tuto skupinu jezdců je určen následující výlet, při kterém dojde jak na ryze terénní úseky, tak na čistě městskou cyklistiku po městských i přírodních cyklostezkách.

Datum: 30.05.2014
Autor: Redakce
  • Re: Tipy na výlety v Praze – Pražská hřebenovka aneb vyhlídky na

Docela zajímavé náměty, ale když už to má být pro MTB, tak bych u té první trasy nejela od Hvězdy přes Ladronku a centrum, ale sjela bych to do Šárky, kde se skýtají další příjemné terény.
    Šárkou se dá projet až do Nebušic, odtud stezkou dolů na Jenerálku, pak se dá vyjet na Hanspaulku a dojet až k vyhlídce Baba.
    Odtud buď rovnou do Dejvic k metru nebo na druhou stranu do Dolní Šárky a tou projet k Vltavě a dál podle potřeby - lze na metro Dejvická nebo na Holešovice.
    Event. je možné se v Tróji napojit na tu druhou trasu do Bohnic.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Počítám, že Šárka se objeví v některém z dalších dílů, ta se nedá vynechat.
      A těší mě, že v dnes popsané trase se objevil i kousíček mé pravidelné pracovní cesty:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Také doufám, že Šárka nebude opomenuta.
        Nicméně v trase MTB mi ten průjezd přes Ladronku, Chotkovy sady a Letnou přišel poněkud mimo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.05.2014

Vidím u toho článku to známé velké A. Tak to tak beru. Já tu cestu taky jezdila ještě loni s velkým A na představci mého nehorského kola:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Lanna

Tak na to, že je tu toho to velké A mě ten námět docela překvapil.
            Výlety pro dámy byly poněkud slabší.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo
02.11.2019
Ahoj, navštívil jsem tvůj profil. Moc rád bych tě poznal více. Buď jako kamarádku nebo popřípadě pak později jako…

Hledám: kamarádka na kolo

28.10.2019
najde se do 55 let,kamarádka na toulky na kole?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

739 cyklistů (7 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019