reklama

Ukradli vám kolo ?

Mě taky. Zamčené v kolostavu nejmenované tělovýchovné jednoty, kde jsem aktivně účastnil akce, pořádané právě tímto spolkem. A co dál ? Velká chuť někomu zpřerážet kosti, jasné důkazy zaprotokolované policií, uplatnění nároku vzniklé škody na TJ. Výsledkem je však zamítavé stanovisko se zdůvodněním, že se nejedná o odložení věci ve smyslu paragrafu 433 OZ. Uvítám proto informace od stejně postižených, kteří podobnou anabázi také prošli s více či méně příznivým výsledkem. Díky, zdraví vás yezdec

[ Zpět ]
Datum: 18.06.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (yezdec)
  • Re: Ukradli vám kolo ?

         

    Mne teda ukradli ani ne pul roku stare kolo ze stojanu ve skole. Nastesti skola nedelala problemy a jakozto pojistena mi vzniklou skodu uhradila, cele to bylo hromada papirovani a policajtovani a trvalo to cca pul roku.

    Nevedel bych vubec, ze si uhradu skody muzu narokovat. Kamarad mi sdelil, ze je to povinnosti dane instituce. Nevim, jak a jestli je to definovane zakonem. Pokud se Vas "uskladnitel" ohani tim, ze to jeho povinnost ze zakona neni, asi nezbyva, nez se obratit na nekoho znalejsiho, jestli Vas treba jen nebalamuti. Nejaci kamaradi pravnici nebo nejaka informacni policejni kancelar?

    Pocity zlosti a bezmoci (zvlast, vidite-li akcni a aktivni pristup policie) jsou mi dobre znamy. Pomuze rozmlatit neco, co uz je stejne na vyhozeni :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pafal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 22.10.2011
    Autor: ASI
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024