reklama

Z Varů do Znojma a domů

Předkládám zde trasu mojí druhé etapy jízdy podél hranic České republiky: Karlovy Vary - Znojmo. První etapu z Jablonce do Karlových Varů přes Krušné Hory jsem absolvoval v minulých letech již několikrát. Termín poslední části je zatím ve hvězdách.
Při plánování trasy jsem se inspiroval cestou a…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 12.05.2014
Autor: vlli2
  • Re: Z Varů do Znojma a domů

         

    To je výkon! Moc pěkné. Všechno. Musíš mít skvělý pocit.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z Varů do Znojma a domů

           

      Diky! Mam dobry pocit z toho, ze to moje telo vydrzelo. Mit vic casu, klidne jedu dal a dal...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2014
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Varů do Znojma a domů

         

    Jeste jeden pokus o klkaci odkaaz na fotky:
    http://vlli.rajce.idnes.cz/05.01.-05.09._Vylet...

    a odkaz na stranky mych inspiratoru:

    http://www.kosva.borec.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2014
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Varů do Znojma a domů

         

    pěkný...škoda,že ses více nerozepsal.Právě do míst kolem Aše,kousek Německa a pak zpět na Prahu se letos chystám.Bez pensionu,bez kempu...na divoko....díky za fotky-o to více se tam nyní těším.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2014
    Autor: taole
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z Varů do Znojma a domů

           

      Ja vim, ze by se o te akci dalo napsat mnohem vic, ale mam z toho takovou kouli zazitku a dojmu, ze jsem nevedel kudy do toho :-(. Vim, ze i bezprostrednost casem vyprcha, kdybych to psal pozdeji ... Mozna nakonec neco pro sebe zplodim. V koncinach Asskeho vybezku jsem byl poprve, je to pekny kraj. Vlastne jako vsude u nas ...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2014
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Z Varů do Znojma a domů

             

        Mám strach, že ten pocit štěstí, volnosti a svobody lze velmi těžko popsat a předat dál.
        Přesné vím o čem píšeš.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Z Varů do Znojma a domů

               

          Ja jsem zase pochopil, jak jsi psal o pohnuti a slzach na vrcholu Tve cesty...

          [ Zpět ]
          Datum: 13.05.2014
          Autor: vlli2
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Z Varů do Znojma a domů

               

          To je fakt hrozně nakažlivé. Byl jsem teď jen na tři dny a do "cestovního módu" se mi podařilo přepnout už na začátku cesty, při čekání na vlak v Žitavě takže když jsem ve Weisswasser vystupoval, měl jsem neodbytnou touhu jet někam daleko.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.05.2014
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Z Varů do Znojma a domů

                 

            Já se byl sklouznout z Žiliny do Bratislavy, jen 3 dny, a přišlo mi to strašně kraťounké, jako sobotní projížďky za mámou.

            Mám strach, že budu chtít pořád dál, výš a déle, abych byl uspokojen, zatracená povaha, člověk si nedokáže vážit drobností.

            Jinak teď jsem četl, že ruší rychlík Excelsior do Košic, že o něj není zájem, já jel ve středu, a až do Ostravy v chodbičce, Soně se nějak nepodařilo mi koupit místenku, nějaký omyl, mél jsem jen místenku na kolo. Lehátkači lůžka vyprodány už před 14 dny, tak fakt nevím.....

            [ Zpět ]
            Datum: 13.05.2014
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Z Varů do Znojma a domů

                   

              Excelsioru je tedy škoda. To je jako kdyby zrušili Hungárii nebo Vindobonu. Tyhle názvy vlaků jsou "modravých dálek volání".

              On nějak má zájem Jančura (SA) o ježdění na Slovensko, tak jestli ČD nevyklízejí pozice.
              I když, to bylo humbuku kolem toho jak SA bude jezdit dálkové vlaky do Hamburku a nakonec DB dál pokračují s ČD. Tak aby to nakonec nedopadlo tak, že na Slovensko se bude jezdit jen autobusem.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.05.2014
              Autor: petrp
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Varů do Znojma a domů

         

    Pěkný výkon i fotky.
    Docela závidím to volno. Na nějakou delší cestu se dostanu až v létě o dovolené. :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Varů do Znojma a domů

         

    Slušná porce kilometrů.
    Okolí Aše mě také láká - je to takový zastrčený kout a na mé mapě docela velké bílé místo.

    Jednou už jsem tam měla nakročeno, ale vlak měl výluku, což jsme se dozvěděli až cestou. A protože nás nevzali do náhradního busu, tak jsem započala své tehdejší letní putování ve Stříbře.
    Ale díky tomu vím, že Stříbro je také moc pěkné město :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024