reklama

Město tak trochu i na kole

Pod názvem „Město na kole“ si většina cyklistů představí akci propagující především jízdu na kole po městě, nabízející řadu informací a přehlídku možností dopravního využití a jízdy na kole vůbec. Nicméně toto vnímání může být rozličné, což dokázala akce, která se uskutečnila o víkendu 12. a 13. dubna 2014, ta byla spíše něčím, jako cyklo-gastro jarmarkem.

Datum: 15.04.2014
Autor: Redakce
  • Re: Město tak trochu i na kole

Docela mě zaujalo, že v případě téhle akce jsem nezaznamenala vůbec žádnou propagaci. Až den předem byla krátká zpráva v televizi.

[ Zpět ]
    Datum: 16.04.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Byly plakatky v tramvaji.

[ Zpět ]
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Fakt?! Plakátky v tram jsou jediné které čtu a ničeho jsem si nevšimla.
        No nic, spíš mě to jen zaujalo, že o každé akci je slyšet už dost dlouho předem a tady nic.

[ Zpět ]
        Autor: radka

To je dobrý nápad pro akci zaměřenou na lidi, kteří jezdí na kole.

Byl jsem se tam podívat a přišlo mi, že to vůbec není o ježdění městem na kole…

[ Zpět ]
        Autor: JendaH

Strávil jsem na akci celou sobotu u stánku ekolo.cz, kde se testovala elektrokola a z hlediska zájmu návštěvníků o městskou dopravu na kole to byla vynikající akce, především v porovnání s převážně důchodovým publikem na "testovací dráze" akce ForBikes. Ale je možné, že autor článku celou náplavku neprošel, takže si elektrokol a ani stánku Velorama se skládačkami nevšiml. Škoda.

[ Zpět ]
    Datum: 17.04.2014
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

A hele! Tak co, uz jste to nejak s e-totemem vyresili? Nebo porad jeste drzite domenu, kterou uvadite zakazniky v omyl?

Dokazete jiz s velkym casovym odstupem odpovedet na moje dotazy z teto diskuse http://www.nakole.cz/diskuse/16047-prodejce... ?

Nerbo se zase budete tvarit, ze se vas to netyka, nebo ze tu nejste a nectete to?

A neni nahodou ekolo.cz tataz firma, jako agogs.cz, ktery si drze prisvojoval cizi domeny?

[ Zpět ]
      Autor: Murphy

Ha, charakterní oblíbenec...

[ Zpět ]
      Autor: Arnošt905
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (17 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019