reklama

Kola nebo běžky?

Ani nápad. Brusle. Při prohlížení nových fotek na albu olympus jsem narazil na fotky z cesty na bruslích z Karlštejna do Prahy po Berounce. Tak tuto možnost vám Pražáci teda opravdu závidím. Jsou tam vyfocené mimo jiné brusle na dálkové bruslení opatřené běžkovým vázáním!?! Je to na šesté sérii fotek. Adresa je http://album.olympus.cz/PhotoGallery/Personal...

Datum: 31.01.2006
Autor: Peldy
  • Re: Kola nebo běžky?

         

    Tak ta adresa byla pro přihlášené. Omlouvám se pro nepřihlášené je tato: http://album.olympus.cz/PhotoGallery/public...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2006
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola nebo běžky?

         

    Teda to je naprosto fantastická šílenost :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola nebo běžky?

         

    Koukám, že tam není žádný sníh. Pak je to paráda. Nu což, řeku Moravu zase někteří sjíždějí na běžkách.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola nebo běžky?

           

      To víš, tady je sucho.
      Ale sjíždět řeku na běžkách, to by se mi také líbilo :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola nebo běžky?

         

    Peldy. máš mé nehynoucí díky za tip. Ráno jsem koukala na fotky a v poledne už jsme jeli za Černošicemi směr Karlštejn. Ještě nikdy jsem nesjížděla jez na bruslích, až dnes...Jsem od rybníka, ale ten neposkytuje při sebevětších mrazech takové kratochvíle jako třeba jízdu šikmo svahem (a to doslova u kraje řeky, kde je led opravdu do kopce) na bruslích...Hýkala jsem blahem a zadek jsem měl místy stažený strachem. Bylo to super.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vla)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola nebo běžky?

           

      Dovolím si malinko zazávidět ;o)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kola nebo běžky?

             

        Klidně i hodně. Včera jsme jeli odpoledne přes 20 kiláků po řece - s jedním místem, kde jsme kus raději pod jezem šli. Fakt to byla paráda. Ale aby ses nemusel užírat ani malinko, tak věz, že led se zhoršuje, je na něm s přibývajícím počtem lidí čím dál víc s odpuštěním bordelu, navíc dnes tu sněží, takže i ty praskliny, nepořádek, místa s tenčím ledem apod. schová a bude to jen horší. Tím větší díky Peldovi, že dal tenhle tip hned z kraje, když nebyl led ještě moc rozježděný, byl hladký a super.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (vla)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola nebo běžky?

         

    My nebruslaři a neběžkaři závidíme jen to, že sme se po tý řece nemohli projet na kole

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2006
    Autor: Kelib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola nebo běžky?

           

      Přesně tak, naštěstí máme někteří k dispozici dostatečně velké rybníky (třeba Svět), po kterých se dá momentálně parádně jezdit na kole. A myslim, že je to bezpečnější, než ty šílený ledový koleje na silnicích.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2006
      Autor: Kominík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola nebo běžky?

           

      Nemusíte. Včera jsem potkala na té Berounce dva kluky na kolech. Jeli v pohodě. Jen jeden to neukočíroval právě při jízdě šikmo svahem po ledu. Ale neprobořil se, vyhrabal se znovu do sedla a pokračoval - pěšky. Takže to jde i na kole. Za sebe ovšem mohu říct, že pro mě to bylo mnohem větší potěšení na těch bruslích, než tam klouzat s kolem.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (vla)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola nebo běžky?

         

    supr. taky sem z toho mimo ;) a rad bych si to zkusil, ale obavam se ze tento vikend opet bezky v krkonosich :)
    hezky vikend!

    [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2006
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola nebo běžky?

           

      Já to chci v sobotu okouknout z kola a v neděli bych to ráda zkusila na bruslích.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kola nebo běžky?

             

        Tak co, okoukla jsi? Dnes v tom sněhopádu na kole nic moc.Vyrazíš v neděli i přes ten sníh? Jestli jo, napiš, jak bylo, kolik napadlo u Berounky. V pátek tam nebylo vůbec nic, zatímco o nějakých 15km dál přes kopec se stále ještě dá běhat na běžkách.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (vla)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola nebo běžky?

         

    Také zajímavé bruslicí odkazy:
    http://brusleni.e-zpravy.cz/

    http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky/clanek...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola nebo běžky?

         

    Tak to jsem zvědavá, kolik se vás do jara utopí. Já jsem u Vltavy vyrostla, mockrát se v ní koupala, ale jen v létě. Jen jednou jsem na ní vlezla v zimě se spolužákama a když to začaklo praskat, byli jsme rádi, že jsme včas utekli. Nepříjemný pocit, dodnes si to pamatuji a proto nikdy více! :-((((

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola nebo běžky?

           

      Hlásím jednu neutopenou. A to na Slapské přehradě, která se dala jet na bruslích...Taky jsem se v ní dosud jen koupala či surfovala, ale na bruslích i následně na běžkách (jen hůlky podkluzovaly, takže nic moc) to bylo bezvadné. Bohudík jsme to stihli v pondělí, tj. před sněžením a následnou oblevou. Bohužel máme asi pro letošek po legraci...

      [ Zpět ]
      Datum: 08.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (vla)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kola nebo běžky?

             

        Je asi opravdu po legraci.Minulou neděli jsem dojel na bruslích protaženou cestou na Lipně na malinký ostrůvěk. Byl jsem na něm v létě na mořském kajaku a tak to bylo takové hezké srovnání
        Dneska píšou v novinách, že led na Lipně má 40 cm, ale hladina podstatně klesla a může se to prý lámat.Takže asi končíme. Čerstvé zprávy navíc hovoří o teplé vlně, v Bavorsku má být do týdne 12 C a to sem přijde od nich vždycky. Ale vypadá to, že to bude na kola!

        [ Zpět ]
        Datum: 08.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kola nebo běžky?

               

          Už aby to tady bylo... Zima mi už bohatě stačila...

          [ Zpět ]
          Datum: 08.02.2006
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024