reklama

ROCK MACHINE Thunder 70?

Uvažuji o koupi tohoto kola: http://www.kola-cykloshop.cz/kolo-rock-machine... , máte s ním někdo zkušenost? Jezdím spíš po stezkách a lehký terén, takže by se zdálo lepší krosové kolo, ale MTB mi prostě sedí líp. Nevíte někdo, kolik to kolo váží? Nikde jsem to nenašel. Popisy slibují nízký valivý odpor, je to pravda, nebo jen reklama? Jak jsem pochopil, má toto kolo řazení dualcontrol, jaké s tím máte zkušenosti? Osobně bych se obešel bez kotoučových brzd a odpružené vidlice, ale dnes už se kola bez toho ani neprodávají.

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2014
Autor: myn
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sportovně laděného partnera do 50 let

Hledám: Sportovně laděného partnera do 50 let
dnes
Ráda bych potkala sportovně laděného partnera pro společné výlety na kole, turistiku, ale i spolehlivého pro život…

Hledám: Kamaráda na kolo 50+

13.07.2018
Ráda bych našla zdatného cyklistu / kamaráda vyšší postavy 55 - 60 let na projížďky na kole i na cyklocestování.…

Hledám: kamaráda na zážitky

13.07.2018
Hledám kámoše na kolo, in-line, běh, lyže...na aktivní život...já 45 r.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

390 cyklistů (27 přihlášených)

Jak začínal syn jezdit na kole

Koupě dětského kola pro syna a seriál závodů Na kole jezdím už hodně dlouho a k tomuto koníčku jsem dotáhnul…
Kolo-pro | 10.07.2018

Cyklovýlet do srdce Brd, červen 2018

Dlouho jsem se už tak nepobavil a ještě ve spojení s výletem na kole :-D Vyrazili jsme v sobotu 2. června…
Ladama | 26.06.2018

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018