reklama

Mibo Geroy - máte někdo?

Ahoj,

dostal jsem nějaký financ, že si mám koupit, po čem mé srdce touží :)
na zdrcadlovku málo, nicméně další kousek do vozového parku by za to vyšel..

Nemáte tu někdo Geroye od Miba? Jak se na něm jezdí? Není to už moc vysoké? Na Mastrovi mám řidítka tak ve výšce kyčlí, a občas bych je snesl i níž...

Mějte se zatím
Brůča

[ Zpět ]
Datum: 12.03.2014
Autor: Bruca
  • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

         

    Projeď si to For Bikes. Loni jsem se stavoval u jejich stánku a jsou maximálně ochotní a věřím, že ti půjčí k projetí a poradí. Já mám doma jen malou kolobku, aby se vešla do auta, ale tenhle Geroy je už fakt pohodlná "loď" na plavbu cestou.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2014
    Autor: Robikl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

           

      já na ní krátce jel loni na podzim, ale fakt asi jen minutu, ve Vilémovicích v půjčovně. Ale pak už musela do rukou těch, co ji měli objednanou na zapůjčení :)

      V Rožnově jsem byl, když jsem kupoval první koloběžku (Mastra), Krejzynu už jsem si nechal pro bráchu poslat poštou.
      Tak právě přemýšlím, jestli si pro Geroye zajet vlakem nebo si ho nechat poslat :)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2014
      Autor: Bruca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

         

    za trošku menší prachy sem kupoval manželce Kostku tour speed vloni v listopadu. Neb svou kolobku už mám rok a nechtěl jsem ji půjčovat, protože mě nutili jezdit na klasickém kole a já se chci při jízdě bavit a ne trpět. :-)
    Mi teda ta varianta 26/20 vyhovuje zcela a manželce také. Teď už nám začla cyklosezona (my na kolobce jezdíme v zimě) tak si to půjčila dcerka neb se ji na tom taky v zimě jezdilo dobře.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

           

      Kostka tour to byla. ta Speed je dražší :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

             

        akorát Kostky už mají o pár cenťáků výš nášlap :(
        sice pak nedrheš obrubníky a hrboly, ale zas kdo má pořád dřepovat :)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2014
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

               

          sem si myslel, že proto se na kolobce jezdí? aby se dřepovalo a člověk si jenom nevozil prdel jako na kole :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 13.03.2014
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

                 

            jasně, z kolobky prdel nebolí, nicméně, proč dřepovat zbytečně, když můžu mít nižší nášlap, no ne?
            a ideálně k tomu pětiprsťáky a to se pak jede jedna báseň :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 13.03.2014
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

                   

              a tak tohle mám asi jinak, dřepy na kolobce mi přijdou jako skvělá zábava , zato zásek na blbě udělaným nájezdu na cyklostezku jako spolehlivý způsob jak neplánovaně zastavit. :-( A že těch blbě udělaných nájezdů v česku je. Vlastně, když nad tím přemýšlím, tak dobře udělané nájezdy jsem viděl jen na cyklostezce okolo Vsetínské Bečvy, jen tam mi to připadalo jako, že to dělali lidi s mozkem. :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 13.03.2014
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

                     

                aha, no mě to po 50 km jako skvělá zábava moc nepřišlo :-)))

                miba mají výhodu v tom, že mají předek nášlapu o nějaký centimetr zdvižený, takže se většinou jen "svezeš" a nezasekneš ji na místě. podle toho taky spodek mojí koloběžky vypadá.
                jinak stačí vhodně nakročit, nadzvednout řidítkama přední a vyhupsnout přes ten nájezd jen po zadním, ale to asi taky děláš, že?

                [ Zpět ]
                Datum: 13.03.2014
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

                       

                  ani ne :-) já, když je nějaký hup nebo rigol tak to, jde-li to, objedu, nejde-li to, radši zastavím a převedu. Mě stačilo jen jednou, když mě chujovo zrobený nájezd z cyklostezky poslal do křižovatky hlavou napřed bez kolobky. :-)

                  50 km :-) záleží jaká je cesta. Já třeba kopečky radši vyjdu než bych je vydupal. takže to prostřídávám chůzí. ale v zimě jezdím kratší trasy tak do 30 km pak už bych chtěl spočnout a to člověk rychle prochladne.
                  a když už je teplo třeba jako včil tak to už raděj zalehnu na kolo :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 13.03.2014
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

                       

                  Rekl bych, ze by to slo i s rovnym stupadtek.
                  To klouzani na obrubniky potvrzuji: http://mur.rajce.idnes.cz/Courage_www.mibo.cz/...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 13.03.2014
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

         

    Je to jistě věc názoru, ale pokud chceš kolobku na rychlé svezení , tak bych do úvah zahrnul Kostku Racera, rozdíl v ceně už není moc velký.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2014
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

           

      to už by mě spíš lákal Racek od Miba :-)
      mám právě možnost vzít Geroye za 6.500,- ve výprodeji, ve verzi 26/20, což je docela slušná cena. Za tu jsem před 2 lety kupoval svého Mastra.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2014
      Autor: Bruca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

             

        Je to silně individuální, ale mě u Miba obecně nevyhovuje sklon stupátka. Racka jsem krátce zkoušel jenom na veletrhu v Brně, Racera mám doma. Max. spokojenost :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2014
        Autor: vladaza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

               

          myslíš to, že je do kopečka? Mě se to docela zamlouvá.. když dám jednu nohu až dozadu, tak si druhou stoupnu na nárt a pořád ji mám rovně :-)))

          na Kostkách mi docela vadila ta výška nášlapu. i když, začít jezdit na nich, tak bych si taky zvykl.

          Geroye už mám zaplaceného, tak snad příští týden dorazí, a když budu mít štěstí, tak se mi ho podaří i smontovat :)

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2014
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mibo Geroy - máte někdo?

                 

            Nevím jestli mám pravdu, ale mám dojem, že Mibo už to stoupání stupátka nemá tak velké, jako dříve? Pokud by to tak bylo, tak je to jen dobře. Myšlenka je dobrá, protože kotník je nízko a na špičce zase tak moc nezáleží, ale nesmí se to přehnat. Kostka na můj vkus má to stupátko nejen vysoko a vysoké, ale hlavně zbytečně široké. Jinak to jsou skvělé koloběžky a lehčí než Miba, ale taky preferuji nízké stupátko i za cenu, že se sem tam o něco zadrhne. Koloběžka stejně není většinou do nějakého terénu a i s vyšším stupátkem se překážky jako obrubníky musí skákat.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.03.2014
            Autor: Robikl
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

551 cyklistů (3 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024