reklama

LED svetlo nefunguje a ja chci zjistit proc...

Zdravim vsechny. Je zde nejaky elektrotechnik, ktery rozumi elektronice a svetlum? Vytahl jsem po zime LED svetlo a zjistil, ze nefunguje. Myslel jsem, ze je to bateriemi, ale neni tomu tak. Svetlo po vlozeni baterii jen problikne, ale nerozsviti se. Koupil jsem i ty nejdrazsi baterie, protoze jsem mel dojem, ze ty levnejsi muzou byt i z obchodu uz trochu vybite, ale nepomohlo to. Je to na vyhozeni nebo muze byt problem jinde? Svetlo mi ani nespadlo, ani nebyly vytecene stare baterie, vnitrek je stale jako novy, zadna koroze apod. Takze nevim co se stalo.

OK, za tyden maji v LIDLu podobne, takze ho kdyz tak koupim, ale chtel bych jen z zvedavosti znat pricinu. Treba nekdo vi...

Prosim o zdrzeni se blbych komentaru, typu "Mas si koupit poradne" apod., se svetlem jsem byl maximalne spokojeny, takze je budu nekompromisne mazat. Chci jen konstruktivni odpoved, zbytek je irelevantni. Kdo ma potrebu se vyjadrovat ke vsemu, i kdyz tomu nerozumi, at jde prudit jinam, takovych temat je tu dost.

Vsem konstruktivnim odpovedim diky.

[ Zpět ]
Datum: 09.03.2014
Autor: marrier
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 09.03.2014
    Autor: ronda
  • Re: LED svetlo nefunguje a ja chci zjistit proc...

         

    Fenix se v zime choval podobne. Chvili svitil a po vypnuti a zapnuti uz nic. Ten vlastne ani neproblikaval. Pomohlo utazeni kontaktu. Takze bych hadal, ze to bude neco podobneho.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LED svetlo nefunguje a ja chci zjistit proc...

           

      Diky Murphy, byl to fakt jeden kontakt. Kdyz jsem battery pack zastrkaval do svitilny, kontakty se kratce dotkly a tim se svetlo jakoby trochu nabilo. Ale po dotlaceni do tela, uz byly kontakty rozepnute. Takze baterka jen problikla, co mela kratce "nabito" a pak uz dalsi energie nebyla...

      Moc jsi mi pomohl, diky moc...

      [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2014
      Autor: marrier
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 09.03.2014
    Autor: krosmen
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 09.03.2014
    Autor: magic1000
  • Re: LED svetlo nefunguje a ja chci zjistit proc...

         

    Takhle si predstavuju plodnou diskuzi. Jasny dotaz, jednoducha odpoved k veci, nakonec rozreseni a pomoc pro budouci podobne postizene.

    Ale tady k tomu musi byt tisic blbych plku od lidi, co nemaji co na praci, a tak je svrbi ruce, co by kam napsali, aby byli videt.

    Zamykam a jdu zas delat neco uzitecneho. Preju NaKole dlouhy zivot... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2014
    Autor: marrier
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

654 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024