reklama

Nový MTB - cca. 20 000

Zdravím,
Poraďte mi prosím s výběrem kola. Jsem rozhodnutý pro 29 hardtail (asi 21" - měřím 195 cm), cenový limit je kolem 20 tisíc. Ježdění mě baví, ale zatím jsem měl pouze obyčejná kola za "pár tisíc", takže se v problematice příliš nevyznám (hydraulické brzdy a vzdchová vidlice se zamykáním na předních řidítkách jseou jasná volba, ale v konrkétních modelech se moc nevyznám).

Po chvilce zkoumání na internetu jsem narazil na následující kola:
http://www.bike007.cz/horska-kola-mtb/trek-2013...
http://www.hupnakolo.cz/scott-aspect-610-2013#1
http://www.kola-onix.cz/horska-kola/horske-kolo...

Budu rád pokud mi poradíte s výběrem, ideálně obchod u Prahy, abych si ho mohl vyzkoušet.

Díky moc za pomoc!

[ Zpět ]
Datum: 02.03.2014
Autor: milous001
  • Re: Nový MTB - cca. 20 000

         

    mimochodem ten Scott Aspect 610 je 26" ,)29" je Aspect 910 ale osazení je stejné

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2014
    Autor: davido
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nový MTB - cca. 20 000

         

    Ahoj, dle mého názoru bych koupil toho Scotta, ale ten Trek taky není špatný. Má lepší vidlu, ale neumím porovnat Sram s Shimanem, asi bych šel do Shimana. Takže Scott
    http://www.nevix.cz/products/scott-aspect-910...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2014
    Autor: jury
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nový MTB - cca. 20 000

           

      Ahoj, super, díky moc za radu. Ujistil jsi mě, že jsem si nevybral úplný nesmysl :)

      Obě si vyzkouším a uvidíme, které bude lepší!

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2014
      Autor: milous001
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nový MTB - cca. 20 000

             

        Čau,já vybíral kola pomalu měsíc...:-),nakonec ale vyhrála ta,která mi před měsícem přímo "vrazila" do očí a líbila se mi na první pohled...Jezdíme tak asi do 150 km za víkend,jak kdy...Polňačky,lesní cesty kamínkový cyklostezky. Myslím,že na naše ježdění to úplně stačí... Já si vybral Hai bike BIG CURVE SE 29" 2013 a manželka LIFE RX PRO 26" 2013..Doufám,že jsme neprohloupili..Ronda nám v diskuzi psala,že určitě ne,ale rád bych více názorů...Díky...

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nový MTB - cca. 20 000

               

          Ten ronda, ď ;-)
          A nejlepší a nejpřesvědčivější názor si určitě uděláte během roku při výletech a při návštěvách, nebo raději nenávštěvách servisu.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2014
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nový MTB - cca. 20 000

                 

            Seš si jistá? ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 06.03.2014
            Autor: Joe-CUBE
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nový MTB - cca. 20 000

                   

              hááájzlíku :-)) A já si zrovna před chvilkou u Palmovky říkala, že ses taky uklep :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 06.03.2014
              Autor: ronda
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Nový MTB - cca. 20 000

                     

                Jára Cimrmann byl taky nejdřív holka :-)))

                [ Zpět ]
                Datum: 06.03.2014
                Autor: Airline
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Nový MTB - cca. 20 000

                       

                  a nakonec taky,)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 06.03.2014
                  Autor: davido
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Nový MTB - cca. 20 000

                         

                    nakonec jo, ale vždycky jen po koupeli v ledové vodě

                    [ Zpět ]
                    Datum: 08.03.2014
                    Autor: Bruca
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nový MTB - cca. 20 000

               

          Jenom měsíc? To jsi tomu teda moc nedal ;-) Já než jsem se rozhodl koupit své současné kolo, tak mi to trvalo skoro čtvrt roku, a předtím vybírání co vlastně chci další asi dva měsíce :-)))

          Jinak tedy přeji ať vám oběma dobře slouží oba stroje!

          [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2014
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nový MTB - cca. 20 000

                 

            Tak u mě to byla záležitost více než rok:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 06.03.2014
            Autor: krosmen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nový MTB - cca. 20 000

                   

              a já si myslel že vybírám dlouho,))))

              [ Zpět ]
              Datum: 06.03.2014
              Autor: davido
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

239 cyklistů (14 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024