reklama

Islabikes CNOC

Cetl jsem samou chvalu na detska kola Islabikes CNOC. Na www.islabikes.com pisou, ze mimo UK/USA kola nezasilaji.
Poradi mi nekdo, kde/jak to kolo koupim?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.02.2014
Autor: Honza_p
  • Re: Islabikes CNOC

         

    Ty jo, vypadají pěkně, o tom žádná. Ale ty ceny! Myslíš, že to stojí za to? :-o

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2014
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Islabikes CNOC

           

      Urcite za to stoji. Nase dcera jezdi jen na nich - ted jen vymyslime, jak to dalsi dostat z UK do CR. Jine bychom uz nekupovali.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2014
      Autor: zuzle
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Islabikes CNOC

         

    Islabikes opravdu letos přestali posílat kola mimo UK a US. Expandovali do USA a nestíhají zakázky. Chtěli jsem od nich letos koupit už čtvrté kolo, ale odmítli nás s tím, že musí férově postupovat stejně vůči všem klientům z USA.

    Pokud máte zájem o CNOC 14 z druhé ruky, právě jsme tady na náš podali inzerát.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2014
    Autor: Gabinka74
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Islabikes CNOC

           

      Sorry, chtějí postupovat stejně vůči všem klientům z kontinentu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2014
      Autor: Gabinka74
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Islabikes CNOC

             

        Dobry den, chtela bych poprosit, pokud najdete cestu jak kolo dostat (za slusnou cenu) do CR, dejte vedet ;) diky! ZB

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.06.2014
        Autor: zuzle
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Islabikes CNOC

               

          až jsem to napsal, tak jsem si všiml, že jste to řešili vloni... tak jen pokud je to ještě aktuální, třeba na jiné kolo:
          Budu teď pravděpodobně kupovat CNOC 16, předpokládám, že by se daly koupit kola dvě a poslat společně.
          Mám dobré podmínky u DHL/PPL, takže když jsem vloni dovážel z Londýna CNOC 14, bylo to za celkem rozumnou cenu.
          Pokud bychom posílali rovnou v jednom balíku, mohlo by to být ještě děleno dvěma.
          Odkud jste?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.07.2015
          Autor: David_P
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Islabikes CNOC

                 

            Dobrý den!Náhodou jsem narazila na vaši konverzaci - nezbavujete se teď té 16 nebo 20 islabike? Nebo nebudete pořizovat? Díky a nezlobte se.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.05.2018
            Autor: kata111
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024