reklama

volne kratasy

Pomalu se otepluje tak resim nejake sikovne gatky. Asi tyhle http://cyklisticke-kalhoty.heureka.cz/silvini... nebo neco ve stejnem duchu. Kdo co mate a doporucujete? Dik

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.02.2014
Autor: Billicek
  • Re: volne kratasy

         

    Ty si kup a pak podej report ;-) Nejlíp s hromadou fotek ;-)
    Protože taky sháním něco volného a nic, kromě těchto, se mi v českých obchodech vůbec nelíbí :-( Všechno drahé jak prase a hnusné jak noc :-(((

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.02.2014
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: volne kratasy

           

      Také jsem už zkoušel snad asi 6 různých kraťasů, ale ani jedny mi neseděly, nebyly pohodlné a byly takové pocitově divné.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.02.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: volne kratasy

             

        No to je další věc... Už vidím jak konečně najdu něco co slušně vypadá, za normální peníze, a nakonec to bude nějak špatně sedět :-/

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.02.2014
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: volne kratasy

           

      Takze tedy pozadovany report. Koupil sem sedocernou verzi s jedovate zelenymi detaily. Material je trochu sustivy, ale nijak to pri slapani nerusi. Zaschle bahno jde dobre vyprasit rukou a jsou v podstate ciste. Mohly by bytprodysnejsi. Strih ok, nikde to nejak netaha a drzi na miste, zadek neleze. Vetraci otvory na zip prekvapive dobre funguji. Kapsy ok, ale zipy jdou blbe ovldat za jizdy jednou rukou. Jdu ztuha, otevrit jeste ok ale zavrit je skoro nejde. Taky se bocni kapsy nesmi moc narvat, pak to zacne tahat mezi nohama. Vnitrni gate jsou ok, vlozka patri k tem lepsim. Pripinani k vnitrnim gatim nepouzivam. Pasek ma v podstate jen okrasnou roli, pruzny pas drzi dostatecne. Zpracovani kvalitni, zadny krivy sev nebo lezouci nite se nekona. Jen napis silvini je jen nazehlen a hrany pismen se lehce odlupuji, a to bude vic tak je sloupnuuplne, stejne nemm rad reklamu na obleceni. Zatim najeto cca 350km z toho asi 150 teren. Zatim tedy doporucuji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2014
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: volne kratasy

         

    Já mám tohle
    http://eshop.kalas.cz/i15366/cyklisticke-sortky...
    Jsou i v pánském. Jsem nadmíru spokojená. Jsou elastické a tak fakt nikde netáhnou. Nechají se nosit i normálně. Kalas kalhoty fakt umí. Se značkou Silvini nenáme doma dobré zkušenosti. Nedrží ve švech a měli (před 2 lety) nekvalistní materiál. Na pohled vypadají jejich výrobky dobře, ale my bychom do nich nešli.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2014
    Autor: Ane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: volne kratasy

           

      O tech svech uz jsi druha kdo to zminuje. Ale dva rokyjsou dva roky. :-\

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2014
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: volne kratasy

             

        Kalhoty jsem opravovala dvoje. Rukavice byly po dvouměsíčním používání skoro na vyhození. Nabyla jsem dojmu, že je to jenom na parádu. Tak se v tom někde ukázat, ale co nejmíň požívat. Kolegyně v práci má ty samé zkušenosti.
        Radši si za kvalitu připlatím. Navíc Kalas šije v ČR. A to si já hodně cením.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2014
        Autor: Ane
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: volne kratasy

               

          Proti Kalasu nic nemám, spíše naopak. Bohužel ale tady zase skončíme na designu, jednobarevná kaťata prostě nechci ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2014
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: volne kratasy

                 

            já mám od Kalase dvoje zimní elasťáky, jedny vozím už třetí sezónu a zatím pořád dobré :)
            druhé jsem si pořídil teď ve výprodeji, tak budu testovat asi na "jaře" :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.02.2014
            Autor: Bruca
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: volne kratasy

           

      Tak to máš asi u těhle kalhot štěstí. Na podzim jsem zkoušela nějaké cyklisťáky od Kalase a byla jsem velmi zklamaná.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: volne kratasy

             

        Radko, byly to volné kalhoty nebo elasticky. Dámský elasticky meji totiž úzké zakončení nohavicek. Zase jsou ale ochotny usit ti vše jak si reknes.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2014
        Autor: Ane
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: volne kratasy

               

          Byly to klasické cyklokalhoty, ne volné.
          A právě že na stehnech držely dobře, ale na podbříšku to dělalo takový divný vakl.
          Navíc byly jednopanelové. Já mám radši vícepanelové, ty sedí líp.

          Hele, u Kalase jsem jednou (asi 3 roky) chtěla něco ušít a dodnes čekám na vyřízení objednávky...

          Nějak se mi s Kalašem nedaří.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.02.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: volne kratasy

         

    zkus zn. Nema
    http://nema.heureka.cz/cyklisticke-kalhoty/
    mám roky Variable a nic se nepáře (jen už nejsou v nabídce)
    http://www.bike-forum.cz/forum/269929.html

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2014
    Autor: brum
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: volne kratasy

         

    já mám tyhle http://www.bike-eshop.cz/tipy-na-darky/volne...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2014
    Autor: Grille
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024