reklama

Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

Tak jsem si řekl, že kultura není jen čtení a to na co se právě díváte,ale i divadlo, kabaret a další doporučitelně performance kam je nutné zajít a prožít to "naživo".

Včera jsem byl na naprosto skvělém představení Jedenácté přikázání ve Stavovském.
Neuvěřitelně švihlá verze v hlavní roli s neskutečným Rašilovem a koncertem ostatních.
Kdo se chcete pobavit, vidět jak se dá udělat moderní scéna v tradičním divadle a odejít s divadla s otřesenou bránicí, tak vřele doporučuji.

[ Zpět ]
Datum: 01.02.2014
Autor: újezďák
  • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

         

    Já to mám s divadlem jednoduché, co je v abonmá, to vidím. Protože se jedná o hostující divadla, je to pěkný průřez tím, co se kde hraje.
    Pravidelně je v něm také opera nebo balet. A to jsem zatím, přiznávám že snobsky, vynechával. Protože na operu do Varnsdorfu? No a letos nebyla žádná náhrada místo mě, takže jsem tedy jel.
    Takže jsem byl docela mile překvapen z Nabucca Ústecké opery.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

           

      Nabucco jsme s nebeskou viděli 18.11.'89 v představení naší opery. Přerušil ho na půl hodiny pražský věrozvěst s poselstvím.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2014
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

             

        Nemohl si vybrat lepší operu.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2014
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

         

    No a minulek tejden jsme ještě byli v Bez zábradlí na Jiste pane premiére...

    Je to teda spíš než původní britský humor "řachanda" protože je to zmoderznizovaná "aktuální verze" na motivy asi všem známého seriálu BBC.

    Ale zasmáli jsme se, nejlepší asi Zindulka ( velvyslanec Kumranistánu) pak Heřmánek jako Hacker , pak dlouho nic a pak Carda jako sir Ampleby...
    Morávková není podle mě pro tenhle typ humoru ten správný typ a Heřmánkův syn nebyl špatný, ale tak nějak v pozadí...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2014
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

           

      Carda jako sir Humphrey? To si neumím představit ani v nejbujnější fantazii. A jak vypadalo kumránský sucho? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2014
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

             

        To nevím co myslíš , ale v Kumránu myslím není žádná ropa :)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.02.2014
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

               

          Ale měli tam informační centrum, ze kterýho při diplomatický recepci Hekrovi Bernard nosil kamuflovaný pozvánky na panáky.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.02.2014
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

         

    http://www.branickedivadlo.cz/cs/repertoar/k190...

    Roztomilá ptákovina :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2014
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

         

    Proč hned do divadla? Stačí estráda. Já ji mám v kanceláři každý den: Mášová s Chvojkovou = stálý zdroj pitomostí. Hlavně Mášová. A v poledne si zašlapu na trenažéru. Jinde za to platěj, já to mám grátis :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2014
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na co zajít (zajet na kole:) do divadla

           

      No jo, ale do kanclu nevyvedeš Ane :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 04.02.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

321 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024