reklama

Vlánka na pokračování

Možná by stálo za to když už tady je limit 300 příspěvků na vlákno nějak usnadnit vytváření dalších dílů diskuse. Narazil jsem na to ve vlákně o vlastní elektronice, kde máme snahu v úvodním příspěvku shrnout odkazy na předchozí díly a na související vlákna. Tohle bohužel nejde vzít myší a zkopírovat z předchozího dílu, protože nakole.cz usekává URL. No a doplňovat URL na předchozích 7 dílů diskuse kopírováním odkazů po jednom je dost opruz.

Nevím jak to vyřešit, ale možnosti jsou například:

- u naplněného vlákna (třeba jen u takového, které má na konci názvu číslovku, třeba jen pro zakladatele vlákna) přidat někam tlačítko "založit další díl", který by zkopíroval úvodní příspěvek do editoru s kompletním textem i včetně celých URL uvnitř a třeba zvýšil číslo v názvu vlákna.

- nezkracovat URL vůbec - stejně je to uživatelsky nepříjemné - aspoň já často v diskusích vidím že někdo vloží URL a pak nadvakrát natřikrát opravuje, aby to bylo správně klikatelné, případně vysvětluje, co se má do URL přidat nebo z něho odmazat, aby to fungovalo.

Další díly vláken by taky mohly dědit oblíbenost - když si přidám "Vlastní osvětlení a další elektronika 3" do oblíbených, vlákno se naplní a někdo založí čtverku, bylo by pěkné, aby se všem takovým automaticky dostala do oblíbených i ta čtverka.

[ Zpět ]
Datum: 31.01.2014
Autor: Akito
  • Re: Vlánka na pokračování

         

    Nadpis je mile zavádějící...
    Koukala jsem na něj - a podle autora jsem si tak nějak myslela, že "vlánka" je zkratka za "VLAstní elektroNiKA" :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2014
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Vlánka na pokračování

           

      Jo, sorry - všiml jsem si toho brzo ale ne dostatečně na to, aby to šlo ještě změnit.

      To je další věc k vylepšení: podle mého názoru by příspěvky mohly být editovatelné i déle než jen těch pár minut po vložení. Například do doby než na příspěvek někdo odpoví (kvůli zachování konzistence diskuse). Mně by dokonce ani nevadilo, kdyby byly editovatelné libovolně.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2014
      Autor: Akito
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Vlánka na pokračování

             

        Pokud by byly příspěvky editovatelné libovolně, pak by ve finále diskuze také nemusela vůbec dávat smysl :o)))

        Ale byla bych pro, aby zakladatel mohl název tématu editovat. Zatím toto možné není.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.01.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Vlánka na pokračování

             

        S dodatečnou editací příspěvků je trochu problém. Už se mi stalo, že jsem reagovala na nějaký příspěvek, který byl mezitím editován a má reakce pak vůbec nedávala smysl.

        Kromě toho si myslím, že by si každý před odesláním příspěvku měl svůj příspěvek znova přečíst a hlavně zvážit, zda ho vůbec (v některých případech) odeslat. Prodloužená možnost editace pak není nutná.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.01.2014
        Autor: Burajda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vlánka na pokračování

               

          Často příspěvek napíšu a místo odeslat ho zruším. Ale je o málo častěji se mi stane, že ho odešlu a tím, že se trochu přeuspořádá najednou vidím chybu, kterou jsem před tím neviděl, nebo si uvědomím, že jsem ještě chtěl něco připsat.
          Ovšem kdyby měla být možnost příspěvek editovat po neomezenou dobu, to by k tomu snad ještě musela být nějaká historie, jinak by se mohlo stát, že zdejší hádky by byly ještě hádavější, neboť by nebyl problém napsat příspěvek, nechat na něj oponenta reagovat a pak původní příspěvek změnit tak, že bude oponent vypadat jako blbec.

          [ Zpět ]
          Datum: 31.01.2014
          Autor: petrp
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vlánka na pokračování

                 

            Jsem na tom velmi podobně. S neodesíláním i opravami chyb.
            8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 31.01.2014
            Autor: Burajda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024