reklama

Kolo od scalara

Vážení,

hledám někoho, kdo si nechal postavit kolo od Pavla Skalky (scalar, scalar1) trekové kolo ve velikosti 15" nebo 17" a kolo má v Praze nebo blízkém okolí.
Uvažuji nechat si rovněž postavit kolo pro manželku a nejsme si jistí velikostí kola. V kladném případě bychom poprosili o krátké vyzkoušení. Abych upřesnil, o jaká kola se zajímám, přikládám obrázky podobných kol původem od Pavla Skalky.
Také bych uvítal každou Vaši zkušenost ohledně podobné zakázky.

Děkuji
SPV

[ Zpět ]
Datum: 30.01.2014
Autor: pvejvoda
  • Re: Kolo od scalara

         

    Proč to sem dáváš 2x?

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo od scalara

           

      Koukám, že to původní vlákno zmizelo. Zajímavé.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.01.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo od scalara

             

        A já si zrovna říkala, jestli sem se nezbláznila.
        Že by to bylo jako nežádoucí reklama?!?

        [ Zpět ]
        Datum: 30.01.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo od scalara

         

    Vážení,
    žádná reklama, jen starý pán napoprvé nezadal přesně co potřebuje a Vy jste mu začali nabízet MTB.
    Fakt se nenajde nikdo malého vzrůstu, kdo si od scalara treka koupil ?

    K doporučení vyzkoušet podobné kolo přikládám porovnání geometrií několika konkurentů; aby se v tom čert vyznal :)
    SPV

    [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2014
    Autor: pvejvoda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo od scalara

           

      Sice nechapu, proc to minule tema melo byt smazano, ale budiz.

      Jestli chces zjistit, jestli Ti sedi geometrie od Scalara, je to jako bys chtel zjistit, jestli Ti sedi geometrie kola, ktere ma novy retez HG50. Scalar Ti postavi kolo na ruznych ramech, tedy s ruznou geometrii.


      Takze vyzkousej par ruznych kol a pak Scalarovi napis, ktery ram Ti vyhovuje, aby mel jasno s geometrii.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2014
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo od scalara

             

        Ten dotaz měl hlavní motivaci najít v Praze a okolí trekové kolo s rámem MRX v uvedených velikostech, které by se dalo vyzkoušet. Kola MRX v tomto rajónu nikdo neprodává a tak jsem doufal, že by tu mohl mít někdo kolo od scalara, který, jak jsem viděl, na těchto rámech staví.
        SPV

        [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2014
        Autor: pvejvoda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo od scalara

               

          Ahoj, mám nové kolo od Scalara. Jeté 500m - ježíšek. I když ještě dcerka nikam nejela, vypadá a funguje suprově! Ač jsem psal, že sem už nebudu reagovat, ukázat jej můžu. P.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.02.2014
          Autor: Panthercar
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolo od scalara

                 

            Ahoj,
            už jsem se sem dlouho nepodíval, sorry.
            Bylo by to kolo k vidění ?
            Prosím jaký rám a v jaké velikosti ?
            Díky SPV.
            můj mail je [email protected]

            [ Zpět ]
            Datum: 07.03.2014
            Autor: pvejvoda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

433 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024