reklama

For Bikes 2014

Termín: 28.03.2014
Místo: Praha, Veletržní areál Letňany

5. ročník jarního veletrhu cyklistiky a všeho, co k ní patří, který se koná v pražském veletržním areálu v Letňanech.

Datum: 28.01.2014
Autor: Redakce
  • Re: For Bikes 2014

         

    Jestli zase bude možnost volných vstupenek, dejte prosím echo.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.01.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: For Bikes 2014

           

      Ahoj, zatim jsem nasla jen jednu moznost na vstup zdarma, na webu www.dexter.cz.
      Davaji vstupenky k nakupu na 300 kc.
      Ja si koupila kompresni podkolenky a ponozky a vstupenka mi prisla v baliku.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2014
      Autor: Agnes
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: For Bikes 2014

             

        Tak s tímhle jste me, vážená paní zástupkyně fi Dexter, fakt pobavila.
        A navíc jste docílila toho, že si firmu Dexter jednou provždy škrtám.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: For Bikes 2014

           

      Jestli někdo chcete tak mám jednu vstupenku mam ji k Velu jako jejich VIP host. Jsem z Jihlavy

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2014
      Autor: sandy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2014

         

    Ahoj cyklisté, chtěl bych se zeptat na prakcické zkušenosti z tohoto veletrhu. Na žádném jsem ještě nebyl tak trochu nevím co mám čekat.
    Slyšel jsem třeba o Spezi, prý je tam dost vecí z alt. cyklistiky a cykloturistiky. Dají se tam údajně dost výhodně koupit různé komponenty a vychytávky. Např Son, o který mám zájem. Musím hodně zvážit jestli tam půjdu nebo ne, páteční den by mě stál asi 500 i se vstupným, tak vám nevím.
    Děkuji za všechny postřehy.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2014

           

      Nějak úplně nerozumím, jak souvisí Spezi s For Bikes.
      Spezi je skvělá výstava, jen trošku daleko :) Ledacos se tam koupit doopravdy dá. Ale páteční lístek to není :)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2014
      Autor: snilard
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2014

             

        Já jsem myslel že jde o podobné akce :-)
        Jde o to že jsem teď v Praze pracovně jenom přes týden a kdybych zůstal v pátek a šel na veletrh platil bych si pak cestu domů a vůbec bych prijel domu hodně pozdě + bych asi musel využít i taxík.
        Jde mi o to, jestli je to akce pro člověka, kterého zajímá cykloturistika a altern. Cyklistika a který chce připadně koupit např. Toho Sona, nebo tur. Nádobí :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.03.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: For Bikes 2014

               

          Jsou snad jen dvě věci, které ty výstavy spojují. To, že se tam vystavují jízdní kola a to, že na obou najdeš stánek Azubu. Jinak jsou to úplně jiné akce. Jiná atmosféra, úplně jiné prostředí.
          Na For Bikes bys mohl koupit Sona asi jen tak, že by sis ho předem v Azubu objednal. :)

          [ Zpět ]
          Datum: 06.03.2014
          Autor: snilard
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: For Bikes 2014

                 

            Díky za objasnění :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 07.03.2014
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: For Bikes 2014

                   

              Nějak jsem asi stále nepochopil, jak jsi to vlastně myslel :)
              Spezi je výstava pořádaná v několika městských halách (tělocvična, kulturní sál…) v malém německé městečku za notného přispění místních studentů. Vystavují se tu hlavně lehokola a jiná alternativní cyklo řešení. Jak píšeš, výrobce SONa jsem tam zatím vždy viděl.
              For Bikes je komerční záležitost pořádaná profesionální firmou v halách na výstavy postavených. Vystavuje se tu hlavně main stream. Ale i pár neobvyklých záležitostí se tam dá najít.

              [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2014
              Autor: snilard
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: For Bikes 2014

               

          Ale Spezi není v Praze :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2014
          Autor: highlander
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2014

           

      Loni a předloni jsem na FB nebyla, ale letos se tam chci jít podívat.
      Pokud to bude ve stejné rovině jako minulé ročníky, tak je to spíš srovnatelné s bývalým Bike veletrhem v Brně. Ten loni už nebyl.

      Podívej se, kdo má být mezi vystavovateli. Pak dokážeš odhadnout i velikost a sortiment.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • For Bikes 2014 - vstupenky zdarma

         

    Volné vstupenky dávají v Karlíně (cykloprodejna, Šaldova 16, ve dvoře). Stačí zajít do prodejny a říct si o ni. Nic jsem nekupoval, vstupenku jsem dostal. Na webu mají, že vstupenka je dárek za návštěvu jejich prodejny.

    http://www.bikeprodejna.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2014
    Autor: dusann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2014 - vstupenky zdarma

           

      Jestli někdo chcete tak mám jednu vstupenku mam ji k Velu jako jejich VIP host. Jsem z Jihlavy

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2014
      Autor: sandy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2014 - vstupenky zdarma

             

        Ahoj Sandy, rád bych využil tvé nabídky Vstupenky.
        Jsem až z Ostravy a jedu na FB už zítra. Pokud j to ještě aktuální dej vědět. Odměna tě nemine :)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2014
        Autor: llukas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2014 - vstupenky zdarma

           

      Ahoj, dusanne - včera jsem si tohle přečetl a protože moje kolegyně z práce bydlí vedle tý prodejny, tak jsem ji požádal, aby mi tam dvě vstupenky vzala (ona také jezdí na kole a občas tam kupuje). Nakonec jí dva lístky dali - ale těch keců, co u toho měli - takže na odchodu jim řekla, že už jí tam neuviděj.
      Nicméně podstatný je, že mám lístky na stole :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2014
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2014 - vstupenky zdarma

             

        Hmm, to mě mrzí. To to jsou ale ****. Zvlášť, když mají zákaznici, co u nich nakupuje. Já jsem se tam akorát zeptal na skládačku (kterou bych si u nich stejně nevybral) a krátce jsem se rozhlédl po prodejně - mám to docela po cestě do práce, ale nic mě tam nezaujalo. Velký výběr levnějších kol, jen mizivě čehokoliv ostatního ke kolu.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2014
        Autor: dusann
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

352 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024