reklama

Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

V reakci na svůj minulý blog, který se mi popradně moc nepovedl, chci svojí lenost k pořádnému psaní napravit a sepsat tento snad už dobrý a kvalitní článek. V článku budu uvádět konkrétní příklady i konkrétní odkazy na zmíněné potřeby, aby byla zaručená dokonalá informovanost.
Potřebujete po…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 08.01.2014
Autor: zillda
  • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

         

    Líbil, hezky zpracované.
    Ale na mě moc odborné. Já vyjíždím bez tréninku, bez přípravy, bez cvičení, vlastně ani nemám zimní přípravu na sezónu, když jezdím i v lednu :)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

         

    Tak to je nářez.
    A to ty jen tak sám od sebe nebo se snažíš nabrat nějakou speciální kondičku?!?

    Já zůstanu v klidu u svého pilates 1x týdně a kolo (brusle) dle možností. To mi pro moje tělo a radost přijde zcela dostačující :o)))

    P.S.
    Jestli to není tajné - opravdu to pečlivě dodržuješ?!? A kde skladuješ ta bradla?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

           

      Ano, opravdu toto doržuji :)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2014
      Autor: zillda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

             

        Jsi borec.

        Naštěstí počasí je dosud vlídné, tak sezóna zatím neskončila. Kdyby to tak chtělo vydržet.

        Jinak jsem osobně přesvědčený, že hlavní problém je vždycky jen v hlavě. Když chceš, opravdu chceš tak si poradíš. Treningové plány pak jsou vždy velmi individuální, podle toho, o co ti jde a co je cílem "zimní přípravy".

        Kdysi mě jeden starší kolega řekl: když jsi ve stavu, že si myslíš, že už víc ze sebe nedostaneš, jsi tak v půlce své skutečné kapacity. Já se snažím, aby se ten okamžik, kdy si budu myslet, že už dál nemůžu posunul co nejdál, a až nastane, vím, že mám rezervu. Ale ta je mezi ušima, levým a pravým, někde uprostřed a umět tu rezervu mobilizovat je možná stejně důležité, jako ty cviky s činkami.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

         

    Jeste dej fotku v plavkach, at muzeme ocenit, jestli vysledky stoji za to. :-)

    Ty o vikendech nesportujes, nebo to nezahrnujes do cvicebniho planu? Jinak to je spis posilovaci plan nez plan na kolo, kdyz v tom mas jen 3/4 h rotopedu tydne.

    A bavi Te to cviceni nebo to delas jen kvuli vysledku?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2014
    Autor: lucierut
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

           

      Cvičení mě baví. Dělám to pro zábavu a výsledek je pro mě až na druhém místě. Kolo tam moc není, to je pravda. O to více ho, ale zahrnuju samozřejmě na jaře a v létě. Sportem žiju, je to můj koníček :)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2014
      Autor: zillda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

             

        Holt kazdeho bavi neco jineho. Cviceni nesnasim, ale bavi me jezdit na kole, na bezkach, na skialpech, na kajaku, VHT, ferraty a tak. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2014
        Autor: lucierut
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

               

          No jo,
          tady ani nejde tak o to co člověka baví jako spíš efektivně využít čas a na to ta brutalita nechutného cvičení je dost dobrá.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

               

          jasne jsem stejne jako ty. Mrzi me nemužu ferraty,nebojim na ferraty,ale smula,že jsem slaba drženi na retezy.


          zillda,stači me uklid v prace podobne jako cvičeni. Uklid je naročny pohyb. Po ukončeni školy dodneska necvičila.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.01.2014
          Autor: Arabice
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

         

    naštěstí nejsem sportovec, takže moje příprava na zimní sezonu je v tom, že od jara do podzimu jezdím pokud možno denně na kole a pak moje příprava na letní sezonu spočívá v tom, že od podzimu do jara jezdím na koloběžce aspoň obden (dovolí-li to počasí). Ta koloběžka mi přijde proti kolu komplexnejší. Tělocvik jako takový mi připadá nudný.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zimní příprava na sezónu - Cvičební plán

         

    úplně se mi z toho udělalo zle, takhle se dřít, ale možná je to mou letošní velkou leností, že jsem si ještě nekoupila permici do posilovny, stejně je tam teď narváno těmi co si dali předsevzetí :-) doma cvičit nemůžu, ale spíš mě to vůbec nebaví. Včera jsem se sice chystala na rotoped, činky, guma, ale nakonec bylo přednější mytí sprchy a jiné domácí práce, mimochodem dost náročné, ale docela obdivuji toho, kdo takto pravidelně posiluje.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2014
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024