reklama

Bez reklam II. (bez cenzury)

Jelikož do původního vlákna tohoto jména nemohu přispívat, jsem nucen založit paralelní necenzurované vlákno. Na cyklopalmovku mám dva dotazy:

1) Která konkrétní pravidla slušnosti tento web neplní? Kde ta pravidla lze nalézt, abych se jimi mohl řídit? Kdo je stanovil?

2) Jak by podle Tebe vypadal obchodní model takovéhoto webu stejného zaměření bez možnosti příjmu z reklam? Máš představu o nákladech, o množství potenciálních čtenářů placeného obsahu s ohledem na navrhovanou cenu? Těch 100-150 korun je jednorázový, roční nebo měsíční poplatek?

[ Zpět ]
Datum: 27.12.2013
Autor: Joe-CUBE
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka-parťačku na výlety

včera
Hledám na krátké i delší výlety na kole. Je mi 60 let.

Hledám: Vinařské babí léto v Podyjí 6. - 8. 9. 2019

Hledám: Vinařské babí léto v Podyjí  6. - 8. 9. 2019
včera
Ahoj, hledáme ještě pár cyklistů, parťáků na víkendovou cykloakci v Podyjí. Vínečko, přírodní krásy Podyjí a super…

Hledám: cyklistka na výletování

Hledám: cyklistka na výletování
17.08.2019
Vášnivý cyklista a sportovec rád pozná sympatickou a alespoň trošku zdatnou cyklistku pro společné cyklovýletování…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

272 cyklistů (14 přihlášených)

Valíme na Moravu – podruhé

Jak už jsem kdysi vyprávěl, v Třebíči na Moravě máme jednu příbuzenskou větev, a tak se tam od nás z…
JohnyB | 16.08.2019

Být králem na cestě ... 4. Holandsko

Cesta z frankofonního Bruselu do holandských Flander vede prostě přes arabsky mluvící Střední východ. Přijede…
Jindra8526 | 10.08.2019

Krkonošemi na kole (2019.07.21. - 07.24.)

Dlouho jsme s kamarádem Jardou sbírali morální síly na podobný podnik. Nakonec jsme se rozhodli využít volný…
vlli2 | 29.07.2019