reklama

Co se u vás jí na Štědrý den?!?

Nebo se opravdu celý den poctivě postíte?!?

[ Zpět ]
Datum: 24.12.2013
Autor: radka
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Já na zlaté prasátko už nevěřím, takže k snídani vánočka a dál se uvidí :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Blázníš? Uždibuju, akorát k obědu sveřepě prosazuje nebeská tradiční sladkou polívku z povidel, sušenejch švestek, ořechů, hrozinek,... Přikusuje se listopadová vánočka.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

           

      "... Přikusuje se listopadová vánočka..."

      Zřejmě máš kvalitního dentistu. A používáš fixační krém Corega?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2013
      Autor: Burajda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

             

        Ale prd, on si ji určitě namáčí do culifindy a zuby si nasazuje až jí dožužlá :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 24.12.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

           

      V MY vyprodávali?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2013
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Na snídani byly karboše, vánočka + cukroví, přes den sníme na co přídem a večer klasika - smažený kapr, salát, kluci řízky. Na zlatý prasátka nevěříme! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Celý den nejím nic. No a večer si dopřávám sedmi chodovou večeři.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: Rasťa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    hmmm, vstal jsem pře chvílí, takže jsem ted dojedl snídaňooběd, což byly opečený sojový párky s chlebem :-)
    K večeři si asi udělám kubu.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    U nás už jedou chlebíčky a já jsem ochutnala od všeho ovoce, co mám do ovocného salátu.
    A teď už si počkám na několika chodovou večeři :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

           

      já myslel, že je u nás lidožrouttsví zakázaný. A vůbec, kde jsi vzala Chody?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2013
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Vánočka, závin, houbovník (dnes teplý v alobalu na výletě), kapr, klobása se salátem, cukroví, ovoce a různé pití k tomu.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

           

      Houbovník?!? To jako kuba nebo ho děláš jinak?!?

      U nás bude také klasika obalovaný kapr a k tomu ještě losos a candát. Pro sebe si dělám neobalovanou směs se sušenými rajčaty a kapary.
      A salát a polívka a perníkový dort na závěr...

      Hergot, začínám mít hlad :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

             

        Asi to bude to samé.
        Kapra neobaluji ... jen se solí, kmínem a citr. šťávou. Už ho nemáme :(

        [ Zpět ]
        Datum: 24.12.2013
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Na snídani vánočka či mazanec, jinak se cely den uždibuje cukroví dle libosti a když nekdo opravdu nemuze vydržet tak kolem obeda je pripraveno vařené uzené s chlebem, horčicí a křenem... jinak nic, večeře tradiční, hrachovka, kapr (případně "kuřízek"), salát,...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Kdo co chce, a jak kdo chce. Někdo se postí, jiný ne.
    A dostala jsem dnes krásný dárek. Plný dům lidí a zároveň zákaz zdržovat se v kuchyni. Poprvé v životě se o štědrovečerní večeři nemusím starat:-))
    A Vám všem taky přeji klid a pohodu:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

           

      A krvavej stejk ještě hlídá sklep nebo už dohlídal?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

             

        Jo, krvavej stejk statečně hlídal a uhlídal.
        Zítra musím přidělat kolečku blatníky a udělat mu první foto:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 25.12.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

               

          Tak ať ti to dobře jezdí :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 26.12.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Uzený na hráchu, střílel jsem ho na bráchu,
    jeseter na kmíně, koupil jsem ho v Londýně,
    buchtičky se šódó, zapíjel jsem je vodou,
    borůvky na sádle, našel jsem je ve prádle,
    pirožku, blinčiky, kartofěly, svinčiky,
    co je moc, to je moc, syrečky from Olomouc,
    na chlebě romadúr od madam de Pompadour,
    špenátovou konzervu, teďka všechno rozervu,
    vařené bravčové, sežrali ho bačové,
    žincica z Levoče, zná ji každý Jihočech,
    koprovou vode dna dala tetka hodná,
    zaječí pysky,zapíjel jsem whisky
    kuní ocas na špeku, přinesli mě od Fleků,
    kuřata smažený, ale už bez Mařeny.
    To koukáte ...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2013
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    My jsme měli na oběd obří špagety se sýrovou omáčkou, nastrohanou goudou a tyrolskou šunkou.
    Zvyky jsou zvyky, ale 3 hladové děti prostě umlčí nejlíp kotel žrádla...:)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    ráno vánočka od maminky, stále nezvládám pletení z tolika copů a kafe, večer pečený losos, bramborový salát/klasika s majolkou, ale bez šunky nebo salámu, pak ještě jeden jen s hořčicí bez majolky, černá omáčka, sladká s povidly, sušené švestky, mandle, kousek smaženého kapra. lahev vína a půlnoční mše, byl to náročný den, dneska jsem se probudila v poledne :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2013
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

           

      http://www.youtube.com/watch?v=ecVZYsIlIj0

      Taky jsem samouk. 8-))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2013
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

             

        na Tři krále peču tříkrálový věnec, ten je jen ze 3 copů a ten mi jde, ale vánočku jsem snad nikdy nezkoušela, zatím byla vždycky od maminky, tak si užívám luxusu a nepeči ji

        [ Zpět ]
        Datum: 25.12.2013
        Autor: HMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

               

          Já tě to pletení ze 4 copů na srazu naučím, jo :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 26.12.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

         

    Asi by to patřilo i do pobavilo, ale dám to sem - tip na 3 odlehčené večeře po vánočním nářezu http://www.prozeny.cz/recepty/recepty-a-vareni...

    Pro odlehčené určitě jsou, protože bych to nikdy nepozřela (možná ještě tak ten rýžový salát) - takový hnusy by snad nedokázal zbastlit ani Babica.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

           

      No náhodou zapékaný květák se zralým čedarem je docelo dobrý jídlo, navíc anglicky tradiční a rozhodně lepší než tamní pastýřův koláč třeba...
      Je mi to přijde trošku střihlý jedním italským kasseroles receptem.

      Většinou jsou tyhle zapékaný jídla docela ňamky, navíc tohle je vegatariánská verze a trocha nějaký slaniny by z toho udělala pohádku máje..

      Jen mě zarazilo, že to je údajně levný :)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.12.2013
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

             

        Ano, zapékaná jídla jsou docela chutná, ale tady už mi to přišlo dost přechucený.
        Všeho moc škodí...

        A když chci udělat dobré zapékané jídlo, tak to rozhodně levné není. O levnou variantu se doma ani nepokouším, to by nežraly ani kočky :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 28.12.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

               

          Kočky bych zrovna jako hodnotitele kvality nezmiňoval. Když si představím tchýnina kocoura, který nežere český tvaroh, ale jen německý...

          [ Zpět ]
          Datum: 28.12.2013
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

                 

            Tak u nás je teda za hodnotitele kvality klidně považovat budu.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.12.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Co se u vás jí na Štědrý den?!?

                 

            Je to s nima těžký, jsou to osobnosti. Naše žere vejce v jakýkoliv úpravě, k tomu vařenou brokolici, ale vofrňuje se třeba nad syrovou rybou nebo rybí kapsičce. Po provensálský paštice nebo tlustým od šunky se může utlouct.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.12.2013
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024