reklama

PF 2014

nikde jsem nenašla přání na nový rok, tak jaká posíláte?

[ Zpět ]
Datum: 20.12.2013
Autor: HMS
  • Re: PF 2014

         

    Všem Nákoláků a Nákoláčkám přeji krásné Vánoce, prožijte je v klidu a pohodě, nepřejídejte se, ať vás v novém roce kolo uveze. Všem přeji hodně zdraví do toho nového roku, ať je alespoň tak dobrý, jako ten, který právě končí, ale ať neutíká tak rychle, jako utekl tenhle. A místní diskusi přeji samá dobrá témata, která nebudou místní Nákoláky vytáčet a nutit je psát bláboly.
    A přijďte vychodit cukroví a jiné vánoční lahůdky v pátek 27.12. od 15h, sraz na Můstku, na vycházku po Praze.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2013
    Autor: HMS
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: PF 2014

           

      Ke všem přáníčkům se připojuje Jerguš a Zlatka(Atalz).

      [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2013
      Autor: Jerguš
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF 2014

         

    Hodně pohodových kilometrů do roku 2014, Marek.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2013
    Autor: MarekD
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF 2014

         

    Tak šťastné a veselé :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: PF 2014

         

    Také se přidávám s přáním. Všem přeji veselé Vánoce strávené v kruhu blízkých a přeji Vám šťastnou cestu novým rokem 2014. Jakub

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: dr.biker
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF 2014

         

    Moje počítačové znalosti (či lépe řečeno neznalosti) mi nedovolují vložit sem obrázek tak, jako to umíte vy. Takže já vám aspoň popíšu, co by na něm bylo, kdybych to uměl: podzimní hráz třeboňského rybníka, spadané listí, zář zapadajícího slunce, proti jede na kole sličná bikerka, vpodstatě nahá, pouze v inkriminovaných partiích zakrytá několika kolečky tismického góthaje (dvě nahoře, jedno dole)... áááách, ta představa mě dostává... :-)
    Hezké svátky (nejenom těm bikerkám) přeje Ai :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: PF 2014

           

      "zář zapadajícího slunce, proti jede na kole sličná bikerka, vpodstatě nahá, pouze v inkriminovaných partiích zakrytá několika kolečky tismického góthaje"


      Tak tohle je naprosto dokonalá ukázka Balounovi poesie (viz Švejk).

      S dovolením či bez nějm zanáším do svého poznámkového bloku a někdy použiji (pochopitelně s uvedením autorství a zdroje).

      To fakt nemá chybu, hezký svátky :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: PF 2014

             

        Myslím, že tohle není nic světobornýho. Je to něco, co patří k základní výbavě muže.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.12.2013
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
        • Re: PF 2014

               

          To myslíš ten gothaj?

          [ Zpět ]
          Datum: 24.12.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: PF 2014

                 

            Tak ten gothaj je o trochu víš, ale ne o tolik.

            [ Zpět ]
            Datum: 24.12.2013
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: PF 2014

               

          Kéž by ti Ježíšek nadělil konečně trochu rozumu...

          [ Zpět ]
          Datum: 24.12.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: PF 2014

           

      Doufám, že dole ji tu tismickou góthaj dopořeješ aspoń s cyklopamperskou :o)))

      Ale na hráz třeboňskýho rybníka bych jela hned...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Re: PF 2014

         

    všechno nej!

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: PF 2014

           

      Posílal jsem Ti přání, ale máš plnou schránku, tak Ti alespoň touto cestou přeji za celou rodinu vše dobré a lepší.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: PF 2014

             

        no jo já tenhle mail moc nepoužívám :-(
        Už jsem trošku vyčistil.
        tady máš rolničky http://www.youtube.com/watch?v=hQjINiDA1n0 a přeju Vám krásné Vánoce.
        Mimochodem zítra vyrážím na čundr. Když to vyjde, mohu se stavit na návštěvu?

        [ Zpět ]
        Datum: 24.12.2013
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: PF 2014

               

          Samozřejmě. Jsme doma.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.12.2013
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: PF 2014

         

    dycky je před svátkama takový šrumec že nemám čas udělat nějaké pf a tak je to dycky na poslední chvíli z toho co se za rok nafotí :-) Ale asi nejdůležitější je spíše to si přát navzájem dobré věci. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2013
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF 2014

         

    Všem, kdo to čtou přání pěkných svátků, veselého Silvestra bez následků a v novém roce kopu kilometrů bez defektů a nehod!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 26.12.2013
    Autor: bi-jan-cyk
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF 2014

         

    Ať se vám stále skvěle daří. Šťastný nový rok 2014 přejeme K+L+I+D (jmena rodina)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF 2014

         

    Přání

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PF 2014

           

      Prý si mám vyčistit objektiv :) To bylo foceno, když sněžilo.
      Připojuji přání veselého Silvestra. Ne, nenudím se u PC, jen u něj občas odpočívám, jsem příjemně unavená z hor.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2013
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF 2014

         

    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2014
    Autor: epo
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF 2014

         

    Taky vše nej... nej..., pak kupu zdraví a ostatní už nějak seženem .

    [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2014
    Autor: rambousek
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PF 2014

           

      jo jo sousedka mi přála hodně štěstí a zdraví a zbytek si prej ukradnem :-D

      (je policistka, takže humor tohoto druhu je u ní asi nemoc z povolání:-) )

      [ Zpět ]
      Datum: 02.01.2014
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: PF 2014

             

        Boží požehnání (ne gotes,) se nedá ukrást.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.01.2014
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: PF 2014

               

          nevím nezkoušel jsem...
          Tedy hrát gotesa ano, ale krást bohu požehnání jsem nezkoušel a tak nevím jestli to jde a nebo ne...

          a čertu myslíš, že by ukrást šlo?

          [ Zpět ]
          Datum: 03.01.2014
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: PF 2014

                 

            Radši ani nemyslet, kdyby to zjistil náš synodní senior, letěl bych natotata.

            [ Zpět ]
            Datum: 05.01.2014
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024