reklama

Vánoční dárky

Tak co si nadělíte za cyklo-dárek pod stromeček?

Začnu sebou: od Ortlieb jezevce (31-litového))a říditkovou cyklobrašnu + stan ultralight Sawaj ultra:

http://www.huskycz.cz/stan-ultralight-sawaj...

:-)

[ Zpět ]
Datum: 10.12.2013
  • Re: Vánoční dárky

         

    Boty Lake mx100, novy pedaly, rukavice a vak na vodu

    [ Zpět ]
    Datum: 10.12.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vánoční dárky

         

    Mám všechno co se dalo koupit, tak člověče snad zajdu na půlnoční a pokusím se Šéfa nějak ukecat, aby mi zdraví sloužilo příští rok stejně jako letos, to by úplně stačilo.
    Fakt.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.12.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Vánoční dárky

           

      Musím koupit ještě spacák, GPS a nějaký hořák. A poté budu spokojen. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.12.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vánoční dárky

             

        Kdy razíš, gps ti můžu půjčit, má mapy EU, já snad vyrazím koncem dubna, v půlce května bych měl být doma a pak už ten krám asi do konce léta neupotřebím.

        Mám to Teasi One. Vařič mám taky, na ty plnový bomby Campinggaz, ten nevozím vůbec, tak ten ti taky můžu půjčit. Já pojedu po těch Formulích 1, tak beru elektrickou spirálku, zabere míň místa.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.12.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Vánoční dárky

               

          Mám ve stejný čas v umýslu -pokud bude vše OK- trasu z Pyrenejí (Bilbao) do Santiaga de Compostela.

          Děkuji za nabídku, ale GPS potřebuji, neboť se mi hodí, když sem tam chodím lítat paragliding.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.12.2013
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vánoční dárky

                 

            Já snad za Pyrenejema skončím (teda cestu).

            Ten Teac je výhradně cyklonavigace, to asi budeš potřebovat něco univerzálnějšího.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.12.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Vánoční dárky

                   

              Teasi :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 11.12.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Vánoční dárky

         

    Já mám vánoce celoročně. Pauzy mezi dárkama jsou nejvejš čtrnáctidenní. Takže ani stromek neodstrojuju, jen koule přeleštím...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.12.2013
    Autor: ronda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vánoční dárky

         

    Nic ;-)

    Vzhledem k tomu, že bych potřeboval jenom jeden kus oblečení, který je ale nutně důkladně vyzkoušet, a obchody kam většinou chodím, teď mají pouze zimní sortiment (no, spíše jenom lyže, snowboardy a doplňky k tomu ;-), tak si ten nákup musím nechat až na jaro :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.12.2013
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vánoční dárky

         

    Už jsem letos Vánoce měla několikrát, takže teď si už jen naordinuji klid a pohodu :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.12.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Vánoční dárky

         

    Pepíček se modlí před Vánoci a na konci modlitby zařve: "Ježíšku, přines mi kolo!"
    "Ježíšek není hluchý," domlouvá mu sestra.
    Pepíček: "Ale babka jo."

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vánoční dárky

         

    Mně asi ježíšek přinese něco strašlivýho...
    Nesmím teď chodit do sklepa, bo tam prý řádí hrozně zlý a zuřivý krvavý stejk.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vánoční dárky

           

      Mám dvě strategie na Jěžucha. :-)

      1. Položím si něco pod stromek, udělám si kolečko o poloměru jednoho metru, přiběhnu k dárkům a zvolám "děkuji Ježuchu!".

      2. Nevydržím, a až mi to přijde poštou, otevřu to a kouknu na to.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.12.2013
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vánoční dárky

             

        Kdysi dal můj brácha rodičům pod stomeček veliké překvapení.
        Ono se totiž při rozbalování dárků provalilo, že na těch úžasných nových lyžařských šponovkách, co se je brácha tak moc přál, je díra:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.12.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vánoční dárky

           

      U vás se straší stejkem?!?
      A můžu se na něj přijít podívat?!? :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.12.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Vánoční dárky

             

        Krvavým stejkem:-))
        Ani nevím, jak to vzniklo. Naše děcka se vždy vzájemně strašila krvavým stejkem:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.12.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vánoční dárky

               

          Nebylo to puvodne krvave koleno?

          [ Zpět ]
          Datum: 11.12.2013
          Autor: lucierut
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vánoční dárky

                 

            Nevím, možná upgradovaly hru na krvavé koleno:-))
            To jsme hravali v dětství my.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.12.2013
            Autor: Lanna
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vánoční dárky

                   

              Jj, to jsme hrávali :o)))
              Ale když si na tu hru teď vzpomenu, tak mi nějak není vůbec jasné, co nás na té hře tak děsně bavilo :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 11.12.2013
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Vánoční dárky

         

    Nic.
    Vánoce jsem zrušil uplně už loni. A stromek jsem neměl roky. Ani nikam nepojedu na návtěvu.
    I když asi si jeden dárek dám. Vyrazím na vandr. Možná už 24.12.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.12.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vánoční dárky

           

      Konečně někdo normální... :)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.12.2013
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Vánoční dárky

             

        Třeba je Jehovista. :)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.12.2013
        Autor: petrp
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vánoční dárky

               

          Ale fuj :-(
          Sprosťáku!


          Vánoce jsou svátky rodiny a já žádnou nemám a tak nevidím důvod je slavit. Je to jako bych slavil vítězství v TOur de France. Tu jsem taky nevyhrál :-)
          A křesťan nejsem...
          I když tedy ony Vánce s křesťanstvím nemají vlastně vůbec nic společného.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.12.2013
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vánoční dárky

         

    Konečne už hotovo koupila ram,budu pridat vykres malby-pred 30let Ivan kreslil a dlouho schoval cele 30let,Ja našla,moc pekne kresby. Ivan určite bude velke prekvapeny pod stromček obraz :-) Doufam Ivan nečetl na www.nakole :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

454 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024