reklama

Nisa - Odra - Labe - 1. díl

Od chvíle, kdy jsme začali jezdit na vandry na kole, jsme o téhle cestě uvažovali. Ale báli jsme se na ni byť jen pomyslet. Bylo to příliš drzé. A vzdálené. Teprve tehdy, když jsme v roce 2011 bez větších potíží zvládli cestu povodím Moravy a Dyje, naše sebedůvěra vzrostla. Už jsme věděli, že to…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 25.11.2013
Autor: Santi
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

         

    Byl bych raději, kdyby to byl blog na téma Moje báječná cyklodovolená v Nepálu. Takhle mě, při čtení o známých místech, zbytečně svrbí a nejraději bych už zase vyrazil.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2013
    Autor: petrp
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

           

      +1
      Přečetla jsem teprve kousek, ale taky mi tuhle roční dobu popis známých míst nedělal vůbec dobře... :-)))
      Ne, vážně - autorovi díky za připomenutí.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2013
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

             

        Koukám, že mám výhodu, že jsem tuhle trasu ještě nejela :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

         

    Už se těším na pokračování! I pro mě je to o známých místech i o něčem společném. Mám přesně 3 měsíce po návratu z této moc vydařené cesty se vzpomínkami a chutí na další cestování. Příští rok tu o té cestě bude psát určitě Radka :)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

           

      Jo a ještě mimo jiné jsem zvědavá, jak jste k Odře připojili Labe.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2013
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

             

        Tak to já také. Samozřejmě uvidíme, co se tady objeví.
        Já bych to viděl třeba tak, že podél Odry do Frankfurtu. Tam se otočit na západ, cca po 20 km narazíš na Sprévu. Podél té do Berlína a dál podle Havely do Labe.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2013
        Autor: petrp
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

               

          Tak to já bych odbočila až někde v Mescherinu, ale tam by mě to už táhlo k moři :) Víš, co jsem teď četla? Tvůj blog o vaší cestě na Usedom. A za oknem mám sníh.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.11.2013
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

                 

            Doufám, že nebudete moc zklamaní... (My jsme vlastně původně ani k Labi nechtěli.)

            [ Zpět ]
            Datum: 26.11.2013
            Autor: Santi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

                   

              A já doufám, že nebudeme zklamaní vůbec, 1. díl se četl dobře. Opravdu mě teď zajímá, jak jste se k Labi dostali, vůbec jak bude ta cesta pokračovat.

              [ Zpět ]
              Datum: 26.11.2013
              Autor: Quatsch
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

         

    To jste tedy velice odvážní! Mě připadá sebevražedná už jen myšlenka jak zatímco já šlapu, děti odpočívají a překypují energií ve vozíku. Čtení je to mco pěkné.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2013
    Autor: Ufo
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

         

    Hezky zgruntu podané, to se cení.
    Jeden dotaz bych měl, a sice jak asi vypadá elektrosvorka, kterou se dá opravit padající šroubek ?

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2013
    Autor: cykliska
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

           

      Ajaj - chyba. Byl to plastový stahovací pásek. (Který jsem kdysi používal mimo jiné ke stahování svazků kabelů...) Elektrosvorkou by to šlo dost těžko. Omlouvám se.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2013
      Autor: Santi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 1. díl

         

    Moc hezké čtení - a pro mě i připomínka. Jeli jsme s vnukem trasu od pramene Nisy až k Baltu a podél pobřeží do Zinnowitz loni koncem srpna. Bylo to krásné. A vzpomínky už mě zase táhnou někam ven...

    [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2013
    Autor: Aar
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

353 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024