reklama

Strach ze závodů

Strach ze závodů a mladické spolujezdkyně (viz diskuse - poprvé na závody) mne vede k nepředloženostem. Jenom trénovat neumím, potřebuji k tomu něco navíc. Tak jsem se právě v rámci přípravy na závody (poprvé v životě) přihlásil na zájezd s CK (podruhé v životě). Je to Adventura Maroko na kole. Nevíte o tom někdo něco? Slibují, že to tam je taky do kopce a terénem, tak to snad pomůže. Je to 13 dní jízdy 600 km, 12000 převýšení. Zajímalo by mne jestli to tam někdo nezná a jak to ta Adventura dělá. Taky by mne zajímalo jakou to má tréninkovou hodnotu.

[ Zpět ]
Datum: 16.01.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
  • Re: Strach ze závodů

         

    Vem si prášky proti průjmům a horečce, ostatní uvidíš na místě. Kdo se moc ptá, moc se doví, a realita je stejně vždycky jiná, než ti vyprávěli.

    Hlavně se vrať, Radka potřebuje parťáka!

    [ Zpět ]
    Datum: 16.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Strach ze závodů

           

      Díky, švestičko, to mne nenapadlo s tím průjmem. Spíš sem měl obavy, všude píšou, že tam jsou nějaký breberky !?

      [ Zpět ]
      Datum: 16.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Strach ze závodů

             

        :-))) Myslíš filcky? :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 16.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Strach ze závodů

             

        To jsou berberský breberky, psali o nich ve Velu, ročník 2003.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.01.2006
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Strach ze závodů

               

          Ty na člověka nejdou :-)
          Vem ty prášky a statečně do toho :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 17.01.2006
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Strach ze závodů

         

    Pětistránková reportáž je ve Velu č. 10/2003 na str. 78 a jmenuje se "Maroko pusté i laskavé". Nebyli tam ale s Adventurou.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Strach ze závodů

         

    Tak strach... jo tak ten můžeš mít teď, když jsem si tohle přečetla. Já to tušila, že je to tvůj příspěvek, jen jsem tady viděla to téma :o)))
    S Adventurou mám bohaté zkušenosti - té se bát nemusíš. Teda pokud to nenabízejí s polopenzí. Tu jsem zažila jednou a nadále s díky odmítám.
    Maroko neznám, ale zajímalo by mě, kde tam vezmou 12.000 převýšení?!? Ale asi jo, to přece není jen poušť... Je teda fakt, že to vychází tak 1200 na den a 60 km a to snad jde, ne?!?
    A okamžitě přestaň trénovat, uvědom si, že se budeš muset držet JEN 20 vt ode mne :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Strach ze závodů

           

      Já jsem byl s cestovkou jen jednou v životě a byla to právě Adventura.Na Sardinii, byla to taková legranda. Trochu jsem si to zpestřil tím, že místo jednoho přejezdu autobusem jsem to vzal na kole přes kopec. Ale s tou polopenzí to bylo naopak výborné. Nejdřív to vypadalo, že si z kuchařem nebudem rozumnět, už v autobuse vyhlašoval - "je tady snad někdo vegetarián". Když jsem mu sdělil, že to tedy nejsem, ale maso rozhodně nejím šel do kolen. Pak jsme se, ale skamarádili . Ráno mi přidával corny, večer nechával kolínka bez té masové omáčky apod. Moc se mi to líbilo.A ještě se tam dalo v autobuse kupovat pivínko skoro zadarmo.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Strach ze závodů

             

        To ano, pivínko se prodává, ale jen do té doby než dojde, což se vždycky stalo v polovině zájezdu :o(((
        A kuchaře jsme měli v Norsku - vařil guláš konzistence hovězí polévky a hovězí polévku pro případné srovnání raději nevařil vůbec :o(((
        V půlce jsme se dozvěděli, že vaří ve vězení a už jsme se ničemu nedivili.
        Ale abych jim zase nekřivdila - byli jsme první zájezd, na kterém v roce 2002 zkoušeli tohle know-how odkoupené od Kudrny či od které CK a trošku rozpočtově podcenili množství potravin. Po našem vzbouření jim ale nezbylo nic jiného než rozbít prasátko a nakoupit dostatečné množství těstovin, rýže a brambor, abychom alespoň příloh měli v dost.
        Jinak ale s Adventurou jezdím ráda - dneska už je to určitá značka kvality. Jen některé průvodce výslovně odmítám :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 17.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024