reklama

Hrabošova tečka

Prosím, nechte téma Pomníku jeho účelu a Hraboshovu potyčku u Bulhara řešte zde.
Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 09.11.2013
Autor: Jindra8526
  • Re: Hrabošova tečka

         

    Díky linku který poskytl Joe, je k dispozici poněkud méně setříhané video, kde je vidět jak to celé probíhalo.

    http://www.youtube.com/v/CuMQecTYoV0

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Hrabošova tečka

           

      Důležité okamžiky, které si Hraboši chtěl abych předložil jako důkaz, že jsi to byl ty, kdo fyzicky napadl toho muže.

      Pozor na slůvko "lhář".
      Očekávám od tebe omluvu.

      Je to mezi 7mou a 8mou sekundou, muž ve žlutém se rozbíhá, a brutálně vráží do muže v černém, který padá.

      Kolo (tedy majetek) který Hraboš údajně bránil je na opačné straně, z videa je vidět, že muž v černém se uspokojil tím, že zahodil kolo z cesty a v dalším údajném "útoku na majetek" pokračovat nehodlal.

      Zábavná část videa je potom ta, kdy muž v žlutém, když mu skončil "hysterický záchvat a blikanec" si uvědomil, že na to aby se pral v vůbec nemá a zdrhá a kličkuje jako králík. Těžko zaútočit na prchajícího zepředu, že jo.

      Tím nechci omlouvat čin té gorily, ale jisté je, že to nebyla gorila, kdo první použil fyzické násilí.

      Tak kdo se nám to pere na křižovatkách?
      Hraboši?

      [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Hrabošova tečka

             

        Nějak se Ti vytratilo slovo "zezadu". Tedy když jsi o mě psal že jsem někoho napadl zezadu, tak jsi lhal a tudíž jsi lhář.

        Nějak mi není jasné proč by Radovan Steiner nemohl udělat dva kroky a napříkad dupnout do výpletu atp. To se nedozvíme, protože jsem mu v tom zabránil.

        Po odvrácení útoku proti svému majetku Hrabosh nikam neutíká, ale jde zjistit stav poškození svého majetku. Nevím co je na takové skutečnosti zábavného.

        A máš pravdu. První použil fyzické násilí pan Steiner. Nebo myslíš že moje kolo přiměl k přesunu myšlenkou?

        Pobavila mě formulace "brutálně vráží". Pokud bych chtěl být brutální, použil bych spíš nějaký úder do citlivého místa.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.11.2013
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: Hrabošova tečka

               

          Tak z videa jasně plyne že dotyčný šel na kolena jíným směrem než letěl šrot, to znamená že agresor jej napadl zbaběle a ze zadu. Dotyčný odstraňovač šrotu z cesty neměl dle směru jeho pádu dále v umyslu pokračovat s další manipulaci šrotu.
          Mnho lidí to vidí podobně jen jediný hraboš to vidí jinak. No nelze se tomu divit, dostat veřejně na tlamu to je tak ponižující, je potřeba si to okecat ve svůj prospěch.
          Podoba s pučistou Haškem je čitě jen náhodná.
          Zatloukat, zatloukat, zatloukat a kyž je usvědče tak to okecat ve svůj prospěch.
          Z vás dvou je mnoha lidem na blití.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.11.2013
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            Nestrčil do něj zezadu, když si to rozfázuješ, na videu je to vidět. Podle mě do něj strčil zepředu, odstrčil ho opačným směrem, než letělo kolo, to je přece logické, ale Steiner, aby neupadl na záda, otočil se o 180st, díky čemuž skončil na kolenou.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2013
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Hrabošova tečka

                   

              Myslím si, že do něj strčil, když se ohlížel, tedy byl tělem otočený k Hrabošovi, ale nohy měl opačně. On taky zdrhal, a chytil to, když se ohlížel. Hraboš se na něj hnal jak torro.

              Tak to z toho vidím já.

              [ Zpět ]
              Datum: 09.11.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Hrabošova tečka

                   

              Jo, jasně, napadený po nečekaném útoku ztrácí rovnováhu, padá na záda, ve vzduchu se však přetáčí jako kočka a dopadá na všechny čtyři. Jo, to zní věrohodně, tak to určitě bylo.

              [ Zpět ]
              Datum: 09.11.2013
              Autor: Joe-CUBE
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                Se podívej na video. Nejen kočka, ale i lidé takhle reagují bez rozmýšlení, intuitivně. Kromě tebe. Ty bys v průběhu pádu stihl vytasit kolt pět a čtyřicítku a její pomocí bys incidentu zabránil.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.11.2013
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Hrabošova tečka

                       

                  Já se tedy moc prát neumím, normálně bych žuchnul po zádech na zem. Ale možná bývalý radní je na podobné gymnastické kousky trénován, nevím.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.11.2013
                  Autor: Joe-CUBE
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Nechcete si udelat rekonstrukci? Bude to zajimavejsi podivane, nez je tohle cteni.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Bývalý radní se nepral, jen se intuitivně snažil mimimalizovat rizika spojená se ztrátou rovnováhy. Jinak řečeno, když už mám upadnout, chci vidět kam.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      Jo tak ještě prohlížet si místo dopadu, a případně přistát někde jinde. Možná má magické vlastnosti, které mu přisuzuješ, to skutečně nelze vyloučit.
                      Takže máme dvě možná vysvětlení:
                      1) Napadený byl sražen útočníkem zepředu, padal tedy po zádech. Ve vzduchu se během pádu přetočil, prohlédl si místo dopadu, a dopadl na všechny čtyři.
                      2) Byl sražen zezadu a padl na všechny čtyři.
                      Occamova břitva sice není stoprocentní, ale... :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Autor: Joe-CUBE
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Hrabošova tečka

                             

                        Na videu je jasně vidět, jak bývalý radní díky Hraboshově úsilí rotuje vpravo kolem vertikální osy, udělá při tom pár krůčků a končí na kolenou. Jestli má při tom zavřené oči, tam vidět není.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2013
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Hrabošova tečka

                       

                  Ale můžem to celkem jednoduše vyzkoušet. Zavážeš si oči (aby byl útok stejně nečekaný jako ten Hrabošův), já do tebe zepředu strčím, a uvidíme, jak dopadneš.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.11.2013
                  Autor: Joe-CUBE
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Ale on přece neměl zavřené oči.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      Přečti si prosím vysvětlení v závorce.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Autor: Joe-CUBE
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Hrabošova tečka

                             

                        Četl jsem ho, nepovažuji ho za vysvětlení, ale za manipulaci. Kdyby měl ten člověk v okamžiku Hraboshovy akce zavázané oči, nejspíš by se nestihl otočit jako kočka a dopadnout na kolena. Dokonce se domnívám, že z Hraboshovy strany se nejednalo o prosté strčení celou vahou, ale o tzv. smýknutí, čili jak píše Hrabosh, popadl ho za ramena a smýkmul jím tak, aby byl co nejdále od jeho kola.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2013
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            Ano, odstrčil jsem ho na druhou stranu než kam hodil moje kolo.

            Pokud stál ke kolu čelem (a směru odhození kola) musel stát čelem i ke mě (a nemohl jsem ho tedy napadnou zezadu).

            Nebo nějakým ekvilibristickým způsobem uchopil kolo za zády a ještě navíc s ním dokázal hodit (váží kolem 15kg). Pak bych ho skutečně napadl zezadu.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2013
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
            • Re: Hrabošova tečka

                   

              Ty jsi vystartoval jako rapl, ty vůbec nejsi schopen posoudit jak to bylo, protože jsi neviděl, neslyšel, jen zuřil.

              My ostatní máme video, a pár novinových článků (fakt je mám taky hledat) kde stojí, že si zezadu do toho muže strčil.

              Na videu ten okamžik, kdy došlo k tomu strknutí zakrývají bedra strážníka, který čuměl, místo aby tě pacifikoval. Výklady mohou být různé, vidět je prd.

              Podstatnou věcí je, že celou bitku si bezpochyby zahájil ty. Ten první hysterik se nezačal prát, jen zahodil kolo, co mu překáželo v cestě.

              Mohlo to dopadnout jinak, kdyby ten chlap, místo aby padl na kolena a ruce, padl na hlavu a něco se mu stalo.

              Nikoho by nikdy nezajímalo ani tvoje kolo, ani jestli to bylo zepředu nebo zezadu, šel bys bručet za zabití. Uvědom si to, že do někoho strkat, natož ve vzteku a s rozběhem není dobrý nápad.

              [ Zpět ]
              Datum: 09.11.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                V záznamu není uvedeno že bych někoho strčil ZEZADU. A o dohledání těch článků jsem už jednou žádal, tedy svoji žádost opakuji. Ano, najdi je.

                (zábavné je jak se z "brutálního útoku zezadu" pomalu ale jistě stává taková obyč strkanice :-) )

                Kdybys od začátku psal že jsem odstrčil Steinera od svého kola se kterým předtím hodil, bez dramatizujících a ne-zcela-pravdivých dodatků, mohli jsme si ušetřit spoustu písmenek.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.11.2013
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                • Re: Hrabošova tečka

                       

                  Kdyby lehnul, bylo by to zabití.
                  Kdybys to udělal někomu vychcanějšímu, rok by se léčil na neurologii na bolesti hlavy z toho brutálního napadení a byl bys rád za podmínku.

                  O té tečce, co ti gorila dala taky píšou jako o brutalitě a přitom problém byl v tom, že si neuměl dost rychle utíkat.
                  Kdyby si nezdrhal, otočil se, vykryl pár úderů, možná by ty okounějící policajty napadlo vás roztrhnout.

                  No, nechtěl bych tohle video mít jako přílohu cv, fakt ne.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.11.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Letos v únoru mě s tím přijali (a věděli o tom). Zajímalo je jak umím programovat.

                    Problém nebyl (a není) v tom že bych neuměl rychle utíkat. Problém je v tom že já neutíkal. Prostě jsem šel zkontrolovat kolo (což se víceméně domýšlím, mám 15-25 minut výpadek paměti, poslední věc co si vybavuju je že jsem držel Steinera za ramena, ale znám se docela dobře a útěk v mém podání opravdu vypadá jinak, obvykle přitom běžím).

                    Kdyby, kdyby... Mohl? Když Tě někdo strčí (zepředu) na rovině, do hlavy se nepraštíš. Přinejmenším zafungují reflexy (což je na tom videu dobře vidět). Těžko se léčit na neurologii s bolestí hlavy když se hlava ani na okamžik nepřiblížila k zemi na vzdálenost menší než nějakých 70cm.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Autor: Hrabosh
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      U tebe byl prvním reflexem ten "blikanec".

                      Všechno proběhlo dost rychle a chápu, že po té čenichovce těžko domýšlet jak to všechno bylo.

                      Neurologie je na tohle naprosto nejlepší...
                      Do mozku nevidíš, pak už jde jen o konexe, svět fakt není extrémně spravedlivé místo.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      Nevypada to na bezvedomi, ale zato znacne komicky http://www.nakole.cz/images/clanky/aa/g/904...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                Stejně se mi stále honí hlavou myšlenka na to, že mezi obyčejnou strkanicí a brutální ranou pěstí, která byla vedena zezadu, dospělému chlapovi prolomila čelist a okamžitě ho zbavila vědomí, je obrovský rozdíl. Nepřijde Ti?

                [ Zpět ]
                Datum: 09.11.2013
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Hrabošova tečka

                       

                  Princip je stejný, jen jde o to, že gorila byla na údery vycvičená.

                  Řekl bych to takhle.
                  Když ti nedá přednost Velorex a srazí tě, dopadneš asi lépe, než když ti nedá přednost Tatrovka a srazí tě.

                  Podstata věci stejná, nedání přednosti v jízdě.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.11.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Mám teď konkrétně na mysli to, že Hrabosh vlastně odstrčil toho člověka od svého kola, kdežto brutální úder sevřené pěsti cvičeného bojovníka byl veden se zcela zřejmým a vědomým úmyslem způsobit vážné zdravotní komplilace. A Ty nám tady předkládáš horrorové scénáře o tom, jak Hrabosh potenciálně ohrozil něčí život.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      Nikdo nemá právo do nikoho strkat.

                      Kolo je věc. Strčíš a zabiješ.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 10.11.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Hrabošova tečka

                       

                  Jenom trhliny. Naštěstí. Hubu mi nedrátovali.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.11.2013
                  Autor: Hrabosh
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            Je zajímavé že "mnoho lidí" čítá zde na webu asi 5 uživatelů a mimo něj pár dalších. Všichni tito "mnoho lidí" mají společné to že jim vadí hraboshovy aktivity a názory. Skoro by si jeden myslel že to je účelová lež ve které se podporují (další dokonce připojují další podrobnosti o kterých já vůbec nemám tušení).

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2013
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
            • Re: Hrabošova tečka

                   

              Tak mně jsou tvé aktivity úplně jedno. Napsal jsem co vidím nic víc. Že to moc okecáváš je zjevné. Že vyvozuješ co by se stalo kdyby jsi neudělal to nebo ono je taky evidentní.
              Ja na videu vidím borce odhazující věc a odcházejícího od odhozené věci. Kdyby ti totiž stál čelem nejspíš by tě to kolo trefilo a bylo by vymalováno. tak že je evidetní že byl napaden rovněž tebou zezadu tak jako jiný mstitel napadl tebe. Nevím jak by jsi dopadl kdyby ten dotyčný narazil havou o zem a zemřel. Není soudu na světě který by tě za jeho smrt zbavil odpovědnosti. Z toho lze jasně vyvodit že agresor jsi byl ty, to prostě neokecáš. Tím nechci říci že jsi si za to zasloužil co tobě provedl jiný agresor i když udělal podle tebe to samé co ty, bránil kolegu nebo bráchu nebo jen napadeného tak jako ty tvrdíš že jsi bránil svůj majetek.

              [ Zpět ]
              Datum: 09.11.2013
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Hrabošova tečka

               

          Hraboši, ty jsi napadl toho člověka, vyvolal jsi rvačku, a mě si nazval lhářem, když jsem řekl, že podle veřejně dostupných informací to tak bylo.

          Vyzval si mě, ať ti řeknu v které vteřině je vidět tvůj útok. Tak mezi 7-8 mou.

          Popsal jsem co jsem viděl, důkazy předložil, a ty mě už nikdy veřejně neoznačuj za lháře.

          Já bych ti kolo asi nezahodil, ale hezky bych si na tebe zařval, protože tenhle pouliční teror (a nejde jen o cyklisty ale třeba i odboráře) mě sere. Na druhou stranu, kdyby mě někdo fláknul s mým vymazleným kolem, taky bych se možná pokusil mu jí střihnout, taky mě dokáže chytit rapl.
          Takže situaci rozumím, jen prostě neříkej, že si odvracel útok a neříkej, že jsem lhář.

          Jako odpůrce cyklojízd jsem rád, že takováhle aféra vybublala, protože soudní lidé uznají, že provokovat ve špičce v Praze je pro věc vzájemného porozumění mezi cyklisty a ostatními účastníky dopravy stejně prospěšné jako pochody protestantů katolickou částí Belfastu k smíření v Severním Irsku.

          Uber na agresivitě, nejsi žádnej blb, tak musíš vědět, že to nefunguje. A vůbec není nechlapské někdy si přiznat: tak tohle jsem asi posral.

          Prostě jede se dál, nejsme baby, abychom si pamatovali 20 let staré prohřešky svých kamarádů.

          Tak jestli chceš dál válčit, řekni, pokud by ti to vyhovovalo, zavřel bych tohle téma a požádal o smazání, a slibuju, že už se k tomu nebudu nikdy vracet, když ty nebudeš o mě vyřvávat, že jsem lhář.

          Tak plácnem si, nebo budeme dál bavit škodolibce nějakou zbytečnou válkou?

          [ Zpět ]
          Datum: 09.11.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            Tuhle dohodu neberu. Nebudu Ti slibovat že o Tobě už nikdy nenapíšu že lžeš (už jen kvůli tomu že nevím co všechno v budoucnosti napíšeš). Můžeme se dohodnout že už nebudu připomínat Tebou uváděné nepřesné a zavádějící informace O TOMTO INCIDENTU.

            Chtěl jsem po tobě čas kdy jsem někoho "napadl ZEZADU". To se v Tebou udávaném čase nestalo.

            Také považuji za rozumnější toto vlákno tiše sprovodit ze serveru.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2013
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Hrabošova tečka

                   

              Já četl, že to bylo zezadu, z tohohle videa fakt poctivě nemohu říci jestli ano nebo ne, zdá se mi, že ten člověk zdrhal, ohlédl se, a v tom si do něj strčil.

              Ty jsi také zdrhal, ale zřejmě si se v okamžiku kdys jí chytil neotočil sám, alo otočila si tě gorila a ty vyřváváš že jsi byl zezadu napaden.

              Pro mě to je tak, že ty jsi napadl prchajícího stejně, jako gorila napadla tebe, prchajícího.

              Jestli se chceš nadále ztrapňovat, neberu ti to, ale neodpustím ti už nic.

              Chápu, že dopředu lze těžko slíbit, že nepoužiješ slůvka lež nebo lhář. Takže v souvislosti s kauzou Hrabošova tečka.

              Psal jsem ti to, pro mě je lhář něco jako zloděj, člověk se mýlí, plete, blbě pochopí či si vyloží, těch situací je mnoho. Ale lhaní je fakt něco jiného.

              Tak smáznem to?

              [ Zpět ]
              Datum: 09.11.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                Nikam jsem se neotáčel. Dostal jsem ránu zezadu do čelisti. Ke zraněním v obličeji jsem přišel pádem. Na chvíli jsem ztratil vědomí a tak jsem nezvedl ruce.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.11.2013
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Hrabošova tečka

                       

                  No a stejně mohl dopadnout ten tvůj.
                  Zranění pádem.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.11.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Když někoho chytneš za ramena a strčíš do něj, tak mu nezpůsobíš ztrátu vědomí. Tedy nemohl.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Autor: Hrabosh
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Jo a když jsme u toho- otřes mozku, ze kterého jsem měl zdaleka nejhorší následky, mi nezpůsobil pád, ale úder pěstí.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Autor: Hrabosh
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Hrabošova tečka

                       

                  Zezadu do čelisti? Jako skrz páteř? Nevím, jak ty, ale já mám čelist přidělanou na hlavě zepředu. Ono to bylo spíš z boku, že? Když se Šteiner napřáhl, nepokusil jsi se ani uhnout, ani úder vykrýt, pěkně sis na něj počkal. Zkušený profesionální mučedník. Vyšlo to pěkně, dobrá práce!

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.11.2013
                  Autor: Joe-CUBE
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    http://telemedicina.med.muni.cz/celistni...

                    Angulus mandibulae lze trefit zezadu (hákem naprosto bez potíží a direktem také). A přesně tam mě také udeřil. Zkus si to s někým.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Autor: Hrabosh
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      A úderem do tohoto místa zezadu vznikne otřes mozku.
                      A také to vysvětluje tu cca půlsekundu před úderem, kdy jsi se zastavil, ztuhnul, aby se moh pěkně trefit, a nepokusil vykrýt úder.
                      Jo, jasně.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Autor: Joe-CUBE
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                      • Re: Hrabošova tečka

                             

                        A ty se domníváš, že lze někomu zlomit čelist, aniž by přitom zatřásl s celou hlavou?

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2013
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Hrabošova tečka

                             

                        K otřesu mozku dojde tak že prudce škubneš lebkou (nárazem nebo úderem) zatímco mozek zůstane vlivem momentu setrvačnosti na místě a praští se o lebku zevnitř. Takže ano úderem do tohoto místa mi byl způsoben otřes mozku. Konkrétně jsem měl, naprostou shodou okolností, potíže s funcemi mozečku. Skoro jako kdyby to bylo místo kde mozek narazil do lebky.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2013
                        Autor: Hrabosh
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Hrabošova tečka

                               

                          Tak máš tam mozek, nebo mozeček, sakra.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 09.11.2013
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Hrabošova tečka

                                 

                            Mozeček je součástí mozku. Když s mozkem třískeš o lebku v místě kde je mozeček, dostane pecku mozeček.

                            Nechtěl jsem používat Cerebellum, protože to je divný termit a já bych vypadal jako ynteligent.

                            [ Zpět ]
                            Datum: 09.11.2013
                            Autor: Hrabosh
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                            • Re: Hrabošova tečka

                                   

                              Jsem si dělal legraci :-)

                              [ Zpět ]
                              Datum: 09.11.2013
                              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                              • Re: Hrabošova tečka

                                     

                                Vím, ale jistota je kulomet a někdo by si mohl neuvědomit že mozeček není jen zdrobnělina.

                                [ Zpět ]
                                Datum: 09.11.2013
                                Autor: Hrabosh
                                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Jo, nechal se div ne zabít, aby tady mohl číst tyhle nesmysly.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      Jo, to je úděl profi mučedníka, že to někdy trošku bolí. Ale zas je to celkem výnosný.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Autor: Joe-CUBE
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                      • Re: Hrabošova tečka

                             

                        Koukám, že ty ještě věříš na jéžiše krista, nepochopeného průkopníka ve kšeftování s bohem.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2013
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Hrabošova tečka

         

    Uberte všichni páru, zbytečně moc to hrotíte. Tohle všechno jsou jen rychlý soudy. Není možné to celé roztrhat na dílčí fáze.

    První kdo udělal chybu a všechno začal byl ten blbec co vzal Hraboshovo kolo a zahodil ho, takhle se s cizím majetkem nesmí nakládat, ani kdyby tomu nepředcházely nějaké slovní výměny názorů. Já bych řekl, že ano a zahození kola bylo jen pokračování výměny názorů. Když už musel na kolo sáhnout, tak ho měl v klidu zvednout a opatrně odložit a ne s ním házet, kdyby byl majitel kola rapl a rváč, tak by to asi dopadlo úplně jinak. Hrabosh docela oprávněně toho blba odstrčil (pokud tam nebyl úder). Tím by to zřejmě celé skončilo (ani jeden z těch dvou nevypadá na to, že by měli chuť nějak pokračovat), pokud by se do toho pak nevložil druhý blbec, který dost brutálně fyzicky napadl Hraboshe a způsobil mu dost vážné zranění. Jednání tohodle blba rozhodně nejde brát jako obrana bratra do kterého Hrabosh předtím strčil, protože on Hraboshe honil aby ho mohl napadnout a pomstít se mu.

    Ať se to komu líbí nebo ne, tak Hrabosh byl napadený a poškozený jednáním těch dvou. První se dopustil přestupku a druhý trestného činu. V tomhle případě jde Hraboshovi vytknout snad jedině to, že místo strkání (maximálně drobný přestupek) měl se asi víc držet a jít hned za policajty aby zjistili kdo je ten co mu zahodil kolo, když už ho nepoznal, aby pak mohl po něm případnou škodu vymáhat. Já si myslím, že se navzájem poznali, proto mu dotyčný kolo zahodil a Hrabosh do něj strčil, ale nepředpokládal, že tam bude ještě větší blbec.
    Zřejmě tam byla hodně vyhrocená situace a nervy měli všichni na pochodu kvůli uzavřené dopravě pro promenádování cyklistů, když i v přítomnosti policistů předvedli to co se stalo.

    Můj názor na tyhle cyklojízdy je jasný, jsem proti takhle dělaným jízdám.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2013
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Hrabošova tečka

           

      Posoudil bys tu věc stejně, kdyby ten, do kterého "bylo jen strčeno" padl hlavou na dlažbu, těžce se zranil, popřípadě na následky zranění zemřel?

      Jaký je rozdíl mezi strčením do někoho s rozběhem a úderem?

      Je ze zákona dovoleno do někoho strkat, ovšem udeřit už ne? Nevím, neznám zákony z tohoto oboru, ale podle mého "jen strkání" je totéž jako "fyzický útok"

      [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Hrabošova tečka

             

        Není žádné kdyby, vždycky je jen to co je, případně co by mohlo vážně hrozit, ale k čemu z různých důvodů nedošlo. Dotyčný na hlavu nepadl, takže ani nemohlo dojít k poranění hlavy.
        Rozdíl mezi strčením a úderem je hodně veliký i když samozřejmě hodně taky záleží na tom kdo strká nebo tluče do koho.
        Pokud vezmu to co udělal Hrabosch, tak to odstrčení bezprostředně potom co mu dotyčný odhodil kolo bude možné hodnotit jako jeho obrana majetku - kola, odstrčení bude určitě v pořádku. Obecně úder a zvlášť třeba úder do zranitelných částí těla (oko, krk apod.) už určitě ne, ale tady by opět záleželo na dalších okolnostech, kdy by bylo možné zcela vyjimečně úder použít.
        Jen obecně, úderem je možné způsobit mnohem větší zranění než pouhým odstrčením a to už by snad všichni státní zástupci a soudci považovali za překročení nutné obrany (ochrany majetku - kola).
        Strčení jako takové je fyzický útok, záleží ale na intenzitě a hlavně na tom proč se tak stalo a na následcích. Strčení jako takové se vždycky posuzuje podle příčin a hlavně podle následků.
        Strčení může být jen drobný přestupek proti soužití, ale také trestný čin ublížení na zdraví kdy chci aby se dotyčný pomlátil, nebo dokonce i vražda, když ho strčím třeba z okraje lomu dolů.
        Hrabosh byl dost surově a hlavně zbytečně napadený, je docela logické, že přijal odškodnění a náhradu škody a došlo k narovnání bez soudního řízení. Náhradu by beztak dostal, jen by se to se soudem mohlo táhnout třeba tři roky a tomu se zřejmě všichni chtěli vyhnout.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.11.2013
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Hrabošova tečka

               

          No to prijeti vyrovnani je moralne na urovni prijeti uplatku.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.11.2013
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            To mi zkus vysvětlit.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2013
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            To rozhodně není. Úplatek je úplně, ale úplně něco jiného.
            Je nabídnuta náhrada škody a odškodnění, na které má poškozený plné právo a bylo by mu beztak určeno. Pokud poškozený souhlasí, tak návrh je předložený státnímu zástupci a ten určuje jestli je náhrada dostatečná a pokud jsou splněny i další podmínky, tak může podmíněně zastavit trestní stíhání, když nebude souhlasit pak rozhoduje soudce, který může, ale nemusí rozhodnout o narovnání. V tom případě přijetí náhrady škody a odškodnění je bráno jen jako výrazná polehčující okolnost a snaha pachatele o nápravu.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2013
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Hrabošova tečka

                   

              Rozdíl je jen formální. Spousta typů úplatku je dokonale legálních.
              Úplatek je provize potřebná k získání nějakého prospěchu. Příjemce je osoba, která o tomto prospěchu rozhoduje.
              Podmíněné zastavení trestního stíhání je docela slušný prospěch.

              [ Zpět ]
              Datum: 09.11.2013
              Autor: Joe-CUBE
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                Hlavne profesionalni revolucionar jako ocykleny hlodavec to mel dotahnout az k soudu a tam udelat spravne divadlo a zpropagovat tam myslenku cykloaktivismu a Prahy coby cyklobioekoraje. Takova promarnena prilezitost a proc? Pro mrzky peniz. Cyklosvati se otaceji v hrobech.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.11.2013
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                Prospěch pro koho?

                [ Zpět ]
                Datum: 09.11.2013
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                Jenže trestní řízení běží bez ohledu na přání poškozeného, víme? Poškozený totiž o rozhodnutí o podmíněném zastavení trestního řízení nerozhoduje, víme? Na žádost vyšetřovaného/žalovaného to může udělat pouze vyšetřovatel- státní zástupce- soudce (v tomto pořadí)

                Tedy přesně v intencích toho že "Příjemce je osoba, která o tomto prospěchu rozhoduje." jsem žádný úplatek nedostal a dostat nemohl.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.11.2013
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                Dovolím si zásadně nesouhlasit.
                Úplatek je vždy jen ve veřejném zájmu. Pokud zaplacení není ve veřejném zájmu, není to úplatek.
                Podmíněné zastavení je prospěšné společnosti, protože zkracuje a výrazně zlevňuje trestní řízení. Poškozený okamžitě dostává náhradu škody nemusí čekat mnoho let a nemusí nic vymáhat. Pachateli dál zůstává určená podmínka - časové lhůta kdy nesmí nic podobného udělat, jinak se řízení obnovuje a bude dodatečně následovat trest.
                S podmíněným zastavením musí souhlasit poškozený a státní zástupce nebo i soudce. Jsou jen některé - určené trestné činy, kde může dojít k narovnání, u většiny to nejde.
                Proč trvat na nějakém soudním řízení, když nápravy i bez něho bylo dosaženo.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.11.2013
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Hrabošova tečka

                       

                  Přesně tak. S podmíněným zastavením musí souhlasit poškozený, tudíž je třeba zaplatit v první řadě jemu.
                  Hraboš o příspěvek výše dokonce dělá, že to nechápe.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.11.2013
                  Autor: Joe-CUBE
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    Mam blbej dotaz: Proc by odskodneni neprijal a se zastavenim nesouhlasil?
                    Vlastne mam dotazy dva. Jeste tenhle: Ty bys odmitl?

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      Samozřejmě, že bych to neodmítl. Já proti úplatkům nic nemám.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Autor: Joe-CUBE
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Hrabošova tečka

                         

                    S podmíněným zastavením musí souhlasit poškozený? A to jako odkdy?

                    Už si zase vymýšlíš ve snaze najít nějaký klacek, kterým bys mohl bušit do Hraboshe?

                    [ Zpět ]
                    Datum: 09.11.2013
                    Autor: Hrabosh
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      Teď poněkud nerozumím tvému dotazu. Samozřejmě, že musí, to je základní podmínka, bez toho to není možné. Poškozený obdrží náhradu škody, odškodnění a podepíše souhlas s poučením o takovém postupu. Poškozený dostane písemné rozhodnutí o ukončení řízení a tam je to (mělo by být) zdůvodněno.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Hrabošova tečka

                             

                        Ne, opravdu ne. Poškozený pouze souhlasí s dohodou o náhradě škody, ale k podmíněnému zastavení se nevyjadřuje (ačkoliv nerozporuji že náhrada škody je nutná podmínka pro podmíněné zastavení).

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2013
                        Autor: Hrabosh
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                        • Re: Hrabošova tečka

                               

                          Vím, napsal jsem to příliš zkratkovitě. Přijetí náhrady škody a odškodnění je v podstatě souhlas k možnému podmíněnému zastavení nebo narovnání. Bez toho to možné není. Samozřejmě musí být splněny další podmínky.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 09.11.2013
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Hrabošova tečka

                               

                          Až tak zkratkovitě jsem to nenapsal, dobře si pamatuju, že je nutný souhlas poškozeného.
                          § 309 (1) V řízení o přečinu, může se souhlasem obviněného a poškozeného soud a v přípravném řízení státní zástupce rozhodnout o schválení narovnání a zastavit trestní stíhání, ...

                          [ Zpět ]
                          Datum: 09.11.2013
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Hrabošova tečka

                                 

                            Ne-e. Je rozdíl mezi "zastavení trestního řízení" a "podmíněné zastavení trestního řízení".

                            [ Zpět ]
                            Datum: 09.11.2013
                            Autor: Hrabosh
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                            • Re: Hrabošova tečka

                                   

                              Boha jeho, s tebou vážně nejde diskutovat. Když chceš slovíčkařit a točit se na nesmyslech, tak sem musíš nejdřív dát všechny informace a pak můžeš dělat přemoudřelýho. Jak mám vědět jak v tvém případě probíhalo řízení?
                              Já jsem to psal jako informace obecně.
                              Ano, pokud v tvém případě byl použitý § 307, tak tvůj výslovný souhlas nebyl potřeba, ale pokud bys odmítl dohodu o náhradě škody a vyrovnání, tak by to ustanovení nemohlo být použito.
                              Ty seš vážně exot. Nevím proč já se s tebou vůbec pouštím do diskuze a dohaduju se o takových volovinách jako seš ty.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 09.11.2013
                              Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                              • Re: Hrabošova tečka

                                     

                                Já celou dobu píšu že došlo k podmíněnému zastavení trestního řízení a nikdy jsem nic jiného nenapsal tak jsem myslel že to víš. :-)

                                S Tebou jsem se dohadovat vůbec nechtěl, ale chytnul ses na to co napsal Joe já mu rozporoval.

                                [ Zpět ]
                                Datum: 09.11.2013
                                Autor: Hrabosh
                                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                              • Re: Hrabošova tečka

                                     

                                A všimni si na co jsi reagoval o patro výše:

                                "Poškozený pouze souhlasí s dohodou o náhradě škody, ale k ***podmíněnému zastavení*** se nevyjadřuje"

                                [ Zpět ]
                                Datum: 10.11.2013
                                Autor: Hrabosh
                                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Hrabošova tečka

                           

                      Opravuji: s narovnáním musí souhlasit domnělý poškozený, aby mohlo dojít k podmíněnému zastavení.

                      Ostatním se omlouvám, že svou nepozorností dávám agresorovi záminku k slovíčkaření.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 09.11.2013
                      Autor: Joe-CUBE
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: Hrabošova tečka

                             

                        Domnělý? Jakože když se pachatel k činu dozná (další nutná podmínka podmíněného zastavení) tak není jasné zda k činu došlo a kdo je poškozený?

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2013
                        Autor: Hrabosh
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                        • Re: Hrabošova tečka

                               

                          Jelikož je úspěšná obrana v naší zemi považována za jeden z nejhorších zločinů, pravděpodobně by byl skutečně Šteiner bránící svého bratra odsouzen. Proto bylo nejtaktičtější se tzv. doznat a zaplatit požadovaný obnos, to je u nás považováno za normální.

                          Ale úplně jisté to není. Proto domnělý. Možná si ani sám neuvědomuješ, jak málo chybělo, a souzen jsi byl ty.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 09.11.2013
                          Autor: Joe-CUBE
                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Hrabošova tečka

               

          Lelku, strčil do člověka s rozběhem.
          Není kdyby, je to fyzické napadení mimo vší pochybnost.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.11.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Hrabošova tečka

           

      Ode mne máš 99, 9% bod. S poslední větou nesouhlasím, páč výhrady (nejen) motoristů k cyklojízdám podle mě nesvědčí o nevhodnosti cyklojízd, ale o ne-toleranci jejích kritiků.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Hrabošova tečka

             

        Překrucuješ co jsem napsal. Cyklojízdy mi nevadí ani v nejmenším, když se sejdou lidi a budou se projíždět, tak klidně, ale mám výhrady proto tomu, když se dělají v tu nejnevhodnější dobu a uzavírá se kvůli tomu velká číst města pro zbylou dopravu.

        Jak píše Jindra, když se sejdou a vyrazí v pohodě z Prahy na Říp a nebude uzavřený ostatní provoz, tak proč ne. Zrovna tak mi nebude vadit když se budou projíždět v provozu po Praze, ale za dodržení všech pravidel a bez uzavření zbývajícího provozu.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.11.2013
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hrabošova tečka

               

          Co konkrétně jsem překroutil?

          [ Zpět ]
          Datum: 09.11.2013
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            Třebas toho strčeného agresora.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2013
            Autor: zazvur
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            Tak si znovu přečti tu větu a opakovaně tu poslední část za čárkou. Nejsem proti všem jízdám, jen proti takovým o jaké je tady řeč.
            Takže přísně rozlišuj a nezobecňuj.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2013
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hrabošova tečka

         

    Rád bych navázal na (pro sichr vytahuji do samostatného příspěvku): "Chápu, že dopředu lze těžko slíbit, že nepoužiješ slůvka lež nebo lhář. Takže v souvislosti s kauzou Hrabošova tečka.

    Psal jsem ti to, pro mě je lhář něco jako zloděj, člověk se mýlí, plete, blbě pochopí či si vyloží, těch situací je mnoho. Ale lhaní je fakt něco jiného."

    Pokud se nemýlím, tak jsme se shodli na podmínkách obětavé likvidace užitečného zvířete a toto téma lze zamknout.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2013
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hrabošova tečka

         

    Já ti dal šanci, to ukončit.

    Protože si mamlas, do podané ruky si kousnul.
    Přesto, protože vím, že si mamlas, dávám ti šanci do 11 hodin zítra ráno.

    Pak nastoupí právníci.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Hrabošova tečka

           

      Zítra nemá pršet, půjdem radši na kolo, ne ?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2013
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hrabošova tečka

             

        Jestli se Hraboš nesrovná, a bude trvat na tom že jsem lhář, ta jeho kauza se fakt dostane k soudu a on to projede se vší parádou, a protože můj právník je drahý, tak i když budu požadovat jen veřejnou omluvu, bude ho to stát víc, než se dohodl s tou gorilou.

        Soudní výlohy, i moje náklady dostane k náhradě.
        Přehnal to, hoch a zaslouží si lekci.

        Podal jsem mu ruku, a on je jak děcko, vsteká se a kope.

        Veřejně napsal, a to opakovaně
        Jindřich Pařík je lhář.

        Tak čekám omluvu, lhář nejsem a velmi mě jeho tvrzení uráží a poškozuje a je konec legrácek, zítra v 11.
        Nejsem podrazák, varuji předem a dlouho.
        Jsou věci, které si nenechám líbit.

        Pochopitelně, že zejtra jdem na kolo, dneska to nešlo, musel jsem s mámou a bráchou za tátou, po Humprecht. Ale zejtra jedu své kolečko tutově.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hrabošova tečka

           

      Do ničeho jsem nekousal. Nevím co bych měl ukončovat. Nevím co po mě vlastně chceš. Těžko Ti tedy mohu vyhovět.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2013
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Hrabošova tečka

             

        Chci aby si odvolal, že jsem lhář!
        Pochopitelně, protože moji podanou ruku si nepřijal, téma nezamknu ani nepožádám o zrušení.

        Ale přeji si, abys jasně napsal, jako si měl tu drzost napsat: Jindřich Pařík je lhář

        Jindřich Pařík není lhář, omlouvám se.

        To bude stačit.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Hrabošova tečka

               

          Chci se optat zda trváš na následujícím (napsal jsi to v mnoha obměnách):

          http://www.nakole.cz/diskuse/17305-pomnik...

          Podle veřejně dostupného videa jakýsi člověk odstranil překážku v průjezdu křižovatkou, tedy nevhodně odložené kolo poněkud vehementněji, tedy odhodil ho stranou, a jakýsi hysterik jej za to zezadu napadl.



          A pak bych ještě poprosil o prokázání následujícího tvrzení:

          http://www.nakole.cz/diskuse/16657-macho...

          Dle Hrabošova návodu bys mohl mít i probodené duše a přestřihnutá brzdová lanka, aby sis pamatoval, že kolo patří do stojanu :-)

          Dále třeba:
          http://www.nakole.cz/diskuse/16930-pomnik-pro...

          http://www.nakole.cz/diskuse/16930-pomnik-pro...

          [ Zpět ]
          Datum: 10.11.2013
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Hrabošova tečka

                 

            Odvoláš, že jsem lhář, nebo ne.
            Poraď se s právníky, nespěchej, máš čas do zítřejších 11 hodin.

            Dokážeš, že jsem lhář, nebo to nedokážeš.
            Promysli to.

            Já už mám jasno a tak žádám omluvu a tady.
            Další bude pro tebe dost dražší.
            Poraď se, a pak s klidnou myslí se rozhodni.

            Skončilo kočkování, jde o vážnou věc, řikal jsem ti to mockrát.

            [ Zpět ]
            Datum: 10.11.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Hrabošova tečka

                   

              Položil jsem otázku. Vcelku triviální. Můžeš na ni odpovědět?

              Anyway, nemám se za co omlouvat.

              Nápad soudit se kvůli příspěvkům v diskusním fóru považuju za kravinu (bude mě to stát čas, nervy a peníze), ale jestli čekáš že mě podobnými pohrůžkami zastrašíš...

              Myslím že Tě s tím každý soudce vyhodí, jsem zvědavý jaká Ti vznikla újma.

              [ Zpět ]
              Datum: 10.11.2013
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Hrabošova tečka

                     

                Jak myslíš.

                [ Zpět ]
                Datum: 10.11.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                •      

                  Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                  Datum: 10.11.2013
                  Autor: Ifča
                •      

                  Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                  Datum: 10.11.2013
                  Autor: Ifča
  • Re: Hrabošova tečka

         

    Takže téma zamykám, než se dáma zklidní.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

615 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024