reklama

Upgrade Windows

Mám na noťasu Win7 a od včerejška se mi snaží automaticky zaktualizovat.
Vždycky to natáhne 19 nových souborů, po znovuzapnutí se je snaží upgradovat, ale ohlásí to, že se upgrade nezdařil a vše se vrací k původnímu stavu (naštěstí).
Teď mi ale Win nechtěly naskočit vůbec - musela jsem jim pomoct tvrdým restartem.
Evidentně přece jenom nějaké svinstvo na disku zůstane.

Děje se vám to u téhle aktualizace také?!?

Řeči o nevhodném softwaru mě nezajímají. Do čutňáků zkrátka nejdu.

[ Zpět ]
Datum: 12.10.2013
Autor: radka
  • Re: Upgrade Windows

         

    Neděje ;-) Včera 20 záplat a v pohodě...
    Trochu se jen divím, že se ukázaly až včera, Microsoft to ven obvykle pouští už v úterý.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2013
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Upgrade Windows

           

      Aha, tak to bude ono. Ta poslední se ke mě nějak neprotlačila.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Upgrade Windows

             

        To není věc k porovnání, jestli máš v počítači i MS Office, tak Ti jich může přijít ještě více.
        Já ho ale nemám, tak se ke mně dovalilo jenom těch 20.

        P.S Taky je ale pravda, že jich nakonec bylo dokonce 21. Sice se jich hlásilo 20, i nainstalovalo, pak samozřejmě restart, ale po dnešním prvním spuštění se tam cpalo ještě něco, hned při startu, Win ještě ani nenastartovaly úplně...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.10.2013
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Upgrade Windows

             

        Zkus do okýnka "Spustit" naklafat příkaz "wuauclt /detectnow /updatenow" , bez těch uvozovek, a nech to chvíli šrotovat. Po čase by se měly ty aktualizace znova ohlásit. Když by náhodou ne, tak se ještě zkus podívat do "Ovládací panely" a tam na "Windows update" jestli tam není něco připraveného k instalaci. A pusť to znova, schválně co se stane.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.10.2013
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Upgrade Windows

               

          Mám tady v možnostech STARTu položku Windows Update, tak jsem ji včera otevřela.
          Včera jsem nahnala do PC dvě důležité aktualizace, co tam visely a teď jsem přidala ještě 6 dalších.
          Tak uvidím.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.10.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Upgrade Windows

                 

            Jj, uvidíš, snad se to konečně vzpamatuje.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.10.2013
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024