reklama

Sportester

Uvažuji o nákupu pulsmetru. Láká mě fa Ciclosport HAC4 nebo i další modely s měřením nadmořské výšky. Ale váhám. Je to skutečně přesné, nejsou to jen vyhozené peníze. Poraďte někdo, kdo máte skušenost.

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (honza ([email protected]))
  • Re: Sportester

         

    přesné co? Měření pulzu je přesné na pulz (s výjímkou rušení-tramvaj, trolejbus apod.) u měření nadmořské výšky (měří se tlak) se to může během dne dost "rozlést" běžně 20-50m, při změně počasí i 200m. Používám Polar S710, což je +- konkurent HAC4. Co leze ze softvéru je třeba na: http://www.volny.cz/aegas/DubnickyMaraton...
    Vyhozené peníze :) je to krásná škatulka, pokud nejseš profík :) tak 50% možností nevyužiješ, ale není nadto se kochat grafy.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sportester

           

      Nemůžete mi někdo poradit?
      Nemohu se domluvit se HAC4 a PC.
      Používám Win Me.
      Neumít stáhnout data do PC.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (tomáš ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sportester

             

        Mam Hac4 s USB a postupoval jsem podle návodu a instalace proběhla v pohodě. Akorát je potom nutné připojovat Hac4 do toho samého konektoru, v kterém byl zapojen při instalaci. V programu (já používám ciklotour) kliknout na symbol hodinek a až se ukážou budíčky na obrazovce tak nastavit v menu Hac4 položku PC a stisknout levé tlačítka současně. Doporučuju vypnout běh programů v pozadí (antivirák apod.), protože dochází k přerušení stahování dat. Pokud neuspěješ, tak doporučuju kontaktovat dovozce, což je myslím Pells. A co se týká měření nadmořské výšky, tak je pravda, že se rozchází i o 150m, což neřeším, protože většina mých výšlapů vede v okolí turistických tras, takže není problém výšku upravit podle turistických ukazatelů...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (pepa ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sportester

             

        já mám také problém data z HACu do compu rovnou přes Ciclotour, řeším to, že to stáhnu HACtronic 1.6, kde to uložím s koncovkou .dat a potom si to naimportuji do Coclotouru.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2006
        Autor: pro_pa
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sportester

         

    Tepovka je velice přesná, sice nesnímá každý tep (to umí jen S810 od Polaru), ale i tak je přesnost na úrovni EKG.
    Výškoměr vychází z tlaku vzduchu, jeho změny přepočítává na změny výšky (čím výše jste, tím nižší tlak). Problém je v tom, že přístroj nedokáže odlišit změny tlaku vzniklé změnou výšky a počasí. Z toho vychází možná odchylka. Zkušenost ale říká, že odchylka je řádově cca 10 až 20 metrů na půl denní vyjížďku... Tepovkou a výškoměry se zabýváme na stránkách www.sportestery.cz, tak další info a dotazy rádi zodpovíme.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr Jiras ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024