reklama

Koloshop stejně jako supermarkety

Pravidelně mi chodí maily z tohoto obchodu a dost jsem od nich i kupoval. V poslední době mě ale trochu štvou, že se snaží dělat podvod na zákazníky. Protože potřebuji něco koupit, i když zatím ne akutně, často prohlížím zboží a ceny. Koloshop rozesílá maily s upozorněním na slevu, bohužel je to klasický podvod supemarketů. Sleva dle mailu 11%, když kouknu na zboží je dražší proti předchozímu dni o 6% a tím pádem je sleva 5%. Zřejmě se na to hodně lidí chytne, takže jim to stojí za to, na druhou stranu to nesvědčí o moc velké serioznosti a beru to jako podvod na zákazníka. Všimli jste si toho ??

[ Zpět ]
Datum: 23.09.2013
Autor: Holfi
  • Re: Koloshop stejně jako supermarkety

         

    Jsem asi v tématu jen okrajově, ale "můj" cykloshop mě překvapil zase obráceně. Mám ho za rohem, takže jinde ani nesháním. Objednám, někdy za pět minut, někdy za dvě hodiny mi přijde, že mám objednávku nachystanou, skočím si to vyzvednout a je to tak pro mě nejjednodušší.
    Až nedávno mě napadlo, že když tam kupuji pravidelně, že bych se mohla na jeho stránkách zaregistrovat, abych nevypisovala pořád dokola kontaktní údaje. První překvapení bylo, že po přihlášení mi začaly vyskakovat nižší ceny než předtím. Druhé, když přijdu s potvrzenou objednávkou zboží vyzvednout, že mi počítají vždycky o pár kaček míň, než bylo na faktuře (a ta už byla po slevě pro registrovaného zákazníka) za platbu v hotovosti. Takže tady mě zase přístup k stálému zákazníkovi těší.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2013
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koloshop stejně jako supermarkety

         

    Já jsem s koloshopem spokojený, nakupoval jsem u nich opakovaně a mám stabilní slevu 7%. Jejich akce moc nesleduji, nakupuji až něco potřebuji , ceny hodnotím aktuálně srovnáním s ostatními shopy na netu. Fakt je, že koloshop z těchto srovnání vychází většinou hodně dobře. Hraní s procentama při spec. akcích jim tedy velkoryse odpouštím :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2013
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koloshop stejně jako supermarkety

         

    Tak takovéhle zkušenosti nemám, sám nakupuji takřka výhradně ve dvou cykloservisech. Ale co mám zkušenosti, tak bikeshopy jsou spíš takové supermarkety, i když možná o trochu lepší. Jde o "politiku obchodování".
    Přístup bikeshopů je co nejvíc prodat (Jak podobné super a jiným marketům). Mají velkou reklamu, takže lidí tam vždy přijde dost. Malé servisy si naopak snaží zákazníky udržet.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koloshop stejně jako supermarkety

         

    já už nakupuju jen podle srovnávačů ceny, seřadit od nejlevnějšího a vyberu si to nejvýhodnější (doprava, hodnocení atd.)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

277 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024