reklama

se synem na koloběžce

Ahoj, potřebovala bych poradit, třeba máte někdo zkušenost. Potřebuju se s klukem přemisťovat svižně z domu do školky. Nejlépe na koloběžce, která by byla pro nás oba. Abychom se na ni oba vešli a mohli jet společně. Z jeho školky pak jedu dál do práce. Na kole to nepřichází v úvahu, protože mám ještě mladšího na přemístění, kterého umisťuju jako prvního. Toho bych sice mohla dát do sedačky, ale starší už se tam nevejde. Aby jel on sám na svém kole to taky nejde, protože ho u školky nechat nemůžu. Máte nějaký tip an dobrou koloběžku, na které event.zvládne jet i on sám? je mu 5 let. Děkuji za váš čas :-)

[ Zpět ]
Datum: 17.09.2013
Autor: alvapinka
  • Re: se synem na koloběžce

         

    já bych do práce na koloběžce nedojela, jezdím na kole a vyzvedávám děti rovnou z práce-školačku posadím na zadní nosič a školkačku si navážu na záda-nebo ji posadím na zadní nosič, starší vemu tašku a běží..nebo kolo vedu a naložím na něj obě-jednu na sedlo, druhou na nosič...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2013
    Autor: kosicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: se synem na koloběžce

           

      určitě na něco přijdete, co vám bude vyhovovat :-)V koloběžkách se moc nevyznám, s dítětem na koloběžce jsem jezdila jen tak, že jsem ho měla v šátku nebo nohu vytočenou úplně do boku, aby tam mohlo stát i dítě, ale mám jen tu dětskou koloběžku a jezdila jsem na ní jen proto, aby na ní mohlo jet starší dítě, pro které jsem šla do školky..

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2013
      Autor: kosicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: se synem na koloběžce

         

    Přiznávám dobrovolně, že radu nemám žádnou. Ale to už je fakt PĚT let, co se tu objevila zpráva o novém cyklistovi, co přišel na svět?
    To je hrozné, jak ty děti rychle stárnou... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2013
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: se synem na koloběžce

         

    Na kolobce jezdím,ale sám. Nevím, že by byla jízda s dítětem zakázána, ale spíš není nijak zákonem upravena. Z dostupných typů mě napadá tato http://cz.kostka-kolobka.eu/zbozi... která má řidítka a vyhovuje osobám s různou výškou postavy. Kostka má u svých koloběžek i rozměrné stupátko,kde bys se mohla v pohodě vejít i s klučinou,ale stejně by to chtělo vyzkoušet.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2013
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: se synem na koloběžce

           

      ... stavitelná řidítka

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2013
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: se synem na koloběžce

           

      Jen dodám, že jsem na kolobce z odkazu viděl maminku a asi čtyřletýho kluka a jeli úplně v pohodě po chodníku v Olmíku :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2013
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: se synem na koloběžce

             

        díky. musíme si najít čas-pčes týden vůbec nestíháme- a někam mrknout a něco vyzkoušet.. na té malé s mini kolečkama to fakt nejde.. je tam cítit každá nerovnost, jet s tím po chodníku je hodně nepříjemné.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.09.2013
        Autor: alvapinka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: se synem na koloběžce

         

    děkuji za reakce :-) jste hodní. tak máme za sebou pár dní praxe. Matýsek se přemisťuje sám na kolobce, já jdu vedle něj pěšky, příp.jen stojí a já ho vezu. Na kolobce pak jedu asi 1,5 km domů na pol.pauzu a je to opruz. Ale každá ušetřená minuta je dobrá. Zpátky z pauzy pak jedu na kole. Plánuju tam ted hodit sedačku, cestou pak stáhnu hned malého a povalíme pro velkého a domů už to dojdeme pěšky. Zatím tak. Po něčem větším stejně mrknem.

    Ifčo, ano už to bude pět let. děti nám opravdu stárnou, my naštěstí ne :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2013
    Autor: alvapinka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: se synem na koloběžce

           

      Ty děti jsou jak přes kopírák :o)))
      A navíc taťku teda nezapřou ani jeden :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: se synem na koloběžce

             

        někdy jsou si podobní, někdy ne. ale přijdou mi každý jiný. vedle sebe jsou si podobní. a povahově ani nemluvím... Faboš je čertík. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 24.09.2013
        Autor: alvapinka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: se synem na koloběžce

         

    Tak jsem tady nasel neco pro Tebe a dokonce to muze byt i vice nez tandem:

    http://priblizovadla.cz/nebavi-vas-kolobezka...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2013
    Autor: Martis
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: se synem na koloběžce

           

      ....tak nez jsem nahral foto,tak to spadlo...tak jeste dodatecne....

      [ Zpět ]
      Datum: 24.09.2013
      Autor: Martis
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: se synem na koloběžce

             

        Na TOM se ovšem samostaný dítě nesveze, K-bike tandem taky ani nezařadil do výroby, slepá větev /můj názor/.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2013
        Autor: vladaza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: se synem na koloběžce

               

          Vis, ono tezko vyhovet tolika i protichudnym pozadavkum. Neznam kolobku,na ktere by mohl je pohodlne:
          1/dospely sam
          2/dospely s ditetem soucasne
          3/dite samo ruzneho veku vcetne nejmensiho
          4/dospely,starsi dite a jeste jedno mensi dite

          Vsechny tyhle pozadavky jsem pochopil z dotazu Alvapinky. Leda by vymysleli kolobku ve stylu Brompton - tedy skladaciho kola.:-) Ze by se vzdy slozila ci rozlozila podle aktualniho poctu cestujicich a navic prizbusobila i velikostne.:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 25.09.2013
          Autor: Martis
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: se synem na koloběžce

             

        Díky za fotku. vypadá to dobře. Mrkneme na to s Vaškem a snad najdem nějakou jednokolobku.
        :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2013
        Autor: alvapinka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: se synem na koloběžce

         

    Ahoj,pro rychlou dopravu po městě s dítětem jsem používal koloběžku mibo Crazy Kid nebo skládací model Mastr s dětskou sedačkou. viz foto:-)

    S pozdravem Trhni si.....

    Libor Kment
    doktor koloběžka

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2013
    Autor: folder
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: se synem na koloběžce

           

      5ti leté dítě si v té sedačce dost dobře neumím představit...

      [ Zpět ]
      Datum: 27.09.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: se synem na koloběžce

             

        záleží jak které, viděl jsem i prvňáčky, kterým končila aktovka pod koleny. malí prcci

        [ Zpět ]
        Datum: 27.09.2013
        Autor: Bruca
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024