reklama

Doprava na podzimní sraz

jak jedete na sraz? já bych měla volný nosič na kolo a jedno místo v autě, jedu ve čtvrtek odpoledne. Zpět ještě nevím, jestli místo bude, kamarádka přijede až v pátek vlakem a v neděli jí vezu do Prahu.

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2013
Autor: HMS
  • Re: Doprava na podzimní sraz

         

    vlakem do nového města a pak po ose. Přijezd ve
    čtvrtek kolem osmé snad.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Doprava na podzimní sraz

         

    Chtěl bych dorazit ve čtvrtek ráno. Je to od nás asi 100 km, ale přes takové kopce, že to znamená vstát ve dvě a doufat, že do devíti tam budu.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2013
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Doprava na podzimní sraz

           

      A proč se tam poženeš na ráno?!? Na čt není plánovaná žádná vyjížďka.
      Vyjeď v klidu ráno a přijeď ve čt odpoledne/večer. O nic nepřijdeš.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Doprava na podzimní sraz

             

        Fakt? O trasách jsem nic nezjišťoval, chci se nechat překvapit. Ale první den by něco být mohlo, kdyby se nás sešlo víc, ne? A když nemusím do práce, tak je nejlepší jezdit hned od rána.
        Na nedávném lehosrazu ve stejných místech byla avizovaná vyjížďka už ve středu a když jsem ráno dorazil, bylo nás tam asi dva a pršelo. (Jenom do odpoledne, pak se udělalo krásně a vydrželo po celý sraz.)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2013
        Autor: Radek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Doprava na podzimní sraz

               

          Tož Radku,ve čtvrtek ráno už tam budeme čtyři,takže vyjíždka bude,byť neoficiální.Don Pedro ohlásil příjezd na středu večer,takže se budete povalovat dva.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.09.2013
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Doprava na podzimní sraz

                 

            Hmmm, to je teda podpásovka.
            Mě ste kvůli tomu výjezdu ve čtvrtek spucovali, tak jsem zrušila dovolenou a přijedu až večer...

            [ Zpět ]
            Datum: 17.09.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Doprava na podzimní sraz

                   

              Nauč se číst,sraz začíná ve čtvrtek příjezdem,první srazová trasa je vyhlášena na pátek,ale taky jsem napsal,že ve Sněžném budu už ve středu kolem poledne a kdo má chut a čas může přijet ve středu - s ubytováním není problém -na čtvtek není naplánovaná konkrétní trasa,tu stvoříme ve čtvtek po ránu. No a tak několik účastníků přijede ve středu.

              [ Zpět ]
              Datum: 17.09.2013
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Doprava na podzimní sraz

                     

                Jo ale když jsem začala mluvit o tom, že by se ve čtvrtek jelo, tak bylo keců až na půdu a ty sám jsi řekl, že s výletem ve čt nepočítáš.

                No nic...

                [ Zpět ]
                Datum: 17.09.2013
                Autor: radka
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Doprava na podzimní sraz

                 

            tři

            [ Zpět ]
            Datum: 17.09.2013
            Autor: HonzaK
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024