reklama

Superior RX 620 a CTM Elite 1.0

Dobrý den, jak byste zhodnotili kolo Superior RX 620 model z r. 2011 (http://www.rockroad.cz/superior-rx620-2011-red... ? Kolo se mi líbí vč. osazení, ale trochu mě děsí lanka vedená vnitřkem rámu. Je to v pohodě? Nepraskají tomu lanka?

Další věc, jaký máte celkový názor na krosové kolo CTM Elite 1.0 ? (http://www.ctm.sk/model/cross/elite-1-0/?id...

Obě kola vel 19" v pánském provedení. Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 10.09.2013
Autor: Milan123
  • Re: Superior RX 620 a CTM Elite 1.0

         

    Ten Sup nevypadá špatně. Vedení lanek bych se nebál. Když už praskají, tak většinou v řazení na ohybu. Po cestě bowdenem ne. Vyměň lanka za slušnější, broušený a máš na pár sezon vystaráno.

    To CTM je jako co ?? Takhle předraženou mrchu už jsem dlouho neviděl (zvlášť třeba proti tomu Supovi) :-) Cudně zamlčují osazení Acerou a vypisují čísla modelů u součástek :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2013
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Superior RX 620 a CTM Elite 1.0

           

      Měl bych to CTMko možnost koupit za cca 8,500 + příslušenství. Jde mi o to, jak je protáhnu vnitřkem..

      Jinak doposud jsem dlouhá léta jezdil do práce na Favoritu :-D 20 km tam a 20 zpět... ale už je fakt za zenitem...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2013
      Autor: Milan123
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Superior RX 620 a CTM Elite 1.0

             

        Při těhle kilometrech na to CTM zapomeň i při 8 tisících, pokud netřeš bídu s nouzí :-) Ale i tak by asi bylo potom zajímavější kolo z druhé ruky.
        Ten Sup bude mít asi rámem tažený bowden (nevím) a pak by to byla brnkačka. Nějak jednoduše to asi budou mít vyřešené. Asi nejlíp omrknout nějakou obdobu na krámě, nebo se poptat prodejce. Pokud dělá i servis, určitě odpoví i poradí.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.09.2013
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Superior RX 620 a CTM Elite 1.0

               

          OK... no kolo z druhé ruky, do toho se mi moc nechce, radši bych spíš funglovku... Ještě pro úplnost, co říkáte na toto: http://www.ctm.sk/model/cross/bora-2-0/

          [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2013
          Autor: Milan123
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Superior RX 620 a CTM Elite 1.0

                 

            Zachovalejší z druhé ruky + výměna nejopotřebovanějších dílů a vyjde to obvykle dost zajímavě.

            A tenhle model CTM je dotažený téměř k dokonalosti (Altus, Acera). S tímhle by mohli perlit někde v Tescu nebo Kauflandu vedle Olprana. Ale museli by tak tři tisíce slevit :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 10.09.2013
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Superior RX 620 a CTM Elite 1.0

                   

              Díky za info. Půjdu asi do nového Supa :) Favorit byl taky nový, tehdy jsem ho dostal k Vánocům a vydržel cca 25 let při denním používání (kromě zimy) a řekl bych relativně slušné údržbě

              [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2013
              Autor: Milan123
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior RX 620 a CTM Elite 1.0

         

    Podobného SUPa jsem měl - vlastně jen rám - RX 650, r.09. Lanka nepraskají, ale po roce a půl praskl rám. :-(
    Navléknout nové lanko není problém, jen musíš na to staré, než ho vytáhneš, uvázat nějaký provázek. A s jeho pomocí zase navlečeš nové lanko.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024