reklama
Město: Brno

Něco z Brna

http://www.zitbrno.cz/uncategorized/cyklohrozba...

nejenom "závody" na kolech PČR nepovoluje, jsou i proti cyklojízdě
škoda, že toho 19 nebudu v Brně, hned bych se přidal ...

[ Zpět ]
Datum: 08.09.2013
Autor: macikm
  • Re: Něco z Brna

         

    No počkej, 15.9. byste tam měli mít tu Ice Ride
    http://www.greenpeace.org/czech/cz/blogy/Zmena...
    :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Něco z Brna

           

      já už jsem z Prahéé :-P
      proto se asi nedostanu podpořit tu brněnskou cyklojízku

      [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2013
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Něco z Brna

           

      Na toto bych se i dostal, jen nemám držák přední baterky na kolo. Ta středa u mě nepřipadá v úvahu kvůli práci.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2013
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Ochromen greenpísem

             

        Tak jsem byl na té cyklojízdě greenpeace. Syn 12let doma lehl smíchem, když zjistil, že mám vypadat jako lední medvěd, a taky že ano. Dojel jsem vlakem do Brna a na Moravské náměstí a uviděl hlouček alternativní mládeže, to mě znejistělo, rvát sem se nikde nechtěl, že. Dostal jsem pěknou modrobílou vlajku asi 60x90cm s motivem hlavy medvěda a nechal jsem si pomalovat nějakou omyvatelnou fixou načerno frňák a tváře bílou a převlíkl se do bílého trika. Pak jsem zjistil, že pás blind je tam další otec rodiny jako já a to mě trochu uklidnilo. Bavil se se mnou nějaký pán, že jeho kolega si koupil taky azubí leháč a nechal si vysvětlovat styl jízdy na tom mém. Nakonec jsme tam byli odhadem asi 4 skoro senioři ve srovnání s ostatními, co byli minimálně dvakrát starší než ostatní. Začali se kolem nás stahovat policisté a přišel i dopravák , jestli opravdu bude cyklojízda podle nahlášeného programu. Asi 22 nás vyjelo na kolech a koloběžkách, postupně jich pár odpadlo a pořád jsem nevěděl kudy pojedeme. Trasa vedla přes mendlák, vídeňskou až na cyklostezku vedoucí k bohunické nemocnici. To bylo moje kritérium... Odhadem jsem vážil asi dvakrát tolik, co všichni ostatní. K čerpací stanici shell(podle greenpeace hell) jsem dojel snad se snad 400m spožděním. Tam jsme několikrát s píšťalkama a zvoněním projížděli kolečko a odrazovali zákazníky, hlídkující policista nás už pakoval :-) Pak sme po průjezdu kolem nemocnice sjížděli někam do pisáreckého lesa k nejakému památníku práci čest a zabalili to. Byla tam nějaká organizace, co vaří vegetariánské jídlo z nálezů popelnic u hypermárketů a rozdává to na moravském náměstí nekdy v 15:00. Mládež si vytáhla cigarety a dva džointy trávy a mě vypadli oči z důlků, že když už jsou alternativně vegetariáni, tak proč mainstreamově hulí. No, zeptal jsem se proč. Odsedli si ode mě a tak po chvíli jel s nějakou skupinkou na mendlák, odkud sem odjel na nádraží, kde jsem měl už přistavený vlak. Snad ten arktický oceán kvůli mě neznečistí :-D

        [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2013
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ochromen greenpísem

               

          Tak tohle mě teda pobavilo.
          Člověče, to jsi měl napsat jako blog :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Ochromen greenpísem

                 

            bez vlastních fotek o ničem a třeba by to nabotnalé ztratilo spád :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 16.09.2013
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ochromen greenpísem

               

          Ještě origo fota od grínpís :-) Pěkně na té fotce ležím a zrcátko odráží :-)
          trochu origa
          http://www.flickr.com/photos/greenpeaceczech...

          [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2013
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

344 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024