reklama
Město: Brno

Něco z Brna

http://www.zitbrno.cz/uncategorized/cyklohrozba...

nejenom "závody" na kolech PČR nepovoluje, jsou i proti cyklojízdě
škoda, že toho 19 nebudu v Brně, hned bych se přidal ...

[ Zpět ]
Datum: 08.09.2013
Autor: macikm
  • Re: Něco z Brna

No počkej, 15.9. byste tam měli mít tu Ice Ride
    http://www.greenpeace.org/czech/cz/blogy/Zmena...
    :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

já už jsem z Prahéé :-P
      proto se asi nedostanu podpořit tu brněnskou cyklojízku

[ Zpět ]
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Na toto bych se i dostal, jen nemám držák přední baterky na kolo. Ta středa u mě nepřipadá v úvahu kvůli práci.

[ Zpět ]
      Datum: 09.09.2013
      Autor: Arnošt905
      • Ochromen greenpísem

Tak jsem byl na té cyklojízdě greenpeace. Syn 12let doma lehl smíchem, když zjistil, že mám vypadat jako lední medvěd, a taky že ano. Dojel jsem vlakem do Brna a na Moravské náměstí a uviděl hlouček alternativní mládeže, to mě znejistělo, rvát sem se nikde nechtěl, že. Dostal jsem pěknou modrobílou vlajku asi 60x90cm s motivem hlavy medvěda a nechal jsem si pomalovat nějakou omyvatelnou fixou načerno frňák a tváře bílou a převlíkl se do bílého trika. Pak jsem zjistil, že pás blind je tam další otec rodiny jako já a to mě trochu uklidnilo. Bavil se se mnou nějaký pán, že jeho kolega si koupil taky azubí leháč a nechal si vysvětlovat styl jízdy na tom mém. Nakonec jsme tam byli odhadem asi 4 skoro senioři ve srovnání s ostatními, co byli minimálně dvakrát starší než ostatní. Začali se kolem nás stahovat policisté a přišel i dopravák , jestli opravdu bude cyklojízda podle nahlášeného programu. Asi 22 nás vyjelo na kolech a koloběžkách, postupně jich pár odpadlo a pořád jsem nevěděl kudy pojedeme. Trasa vedla přes mendlák, vídeňskou až na cyklostezku vedoucí k bohunické nemocnici. To bylo moje kritérium... Odhadem jsem vážil asi dvakrát tolik, co všichni ostatní. K čerpací stanici shell(podle greenpeace hell) jsem dojel snad se snad 400m spožděním. Tam jsme několikrát s píšťalkama a zvoněním projížděli kolečko a odrazovali zákazníky, hlídkující policista nás už pakoval :-) Pak sme po průjezdu kolem nemocnice sjížděli někam do pisáreckého lesa k nejakému památníku práci čest a zabalili to. Byla tam nějaká organizace, co vaří vegetariánské jídlo z nálezů popelnic u hypermárketů a rozdává to na moravském náměstí nekdy v 15:00. Mládež si vytáhla cigarety a dva džointy trávy a mě vypadli oči z důlků, že když už jsou alternativně vegetariáni, tak proč mainstreamově hulí. No, zeptal jsem se proč. Odsedli si ode mě a tak po chvíli jel s nějakou skupinkou na mendlák, odkud sem odjel na nádraží, kde jsem měl už přistavený vlak. Snad ten arktický oceán kvůli mě neznečistí :-D

[ Zpět ]
        Datum: 16.09.2013
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ochromen greenpísem

Tak tohle mě teda pobavilo.
          Člověče, to jsi měl napsat jako blog :o)))

[ Zpět ]
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

bez vlastních fotek o ničem a třeba by to nabotnalé ztratilo spád :-)

[ Zpět ]
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě origo fota od grínpís :-) Pěkně na té fotce ležím a zrcátko odráží :-)
          trochu origa
          http://www.flickr.com/photos/greenpeaceczech...

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (23 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018