reklama

Krátký čundr v okolí Kamenz

Lužické městečko Kamenz leží na severovýchodním okraji "mého doma", ale nikdy jsem tam nebyl.
Až letos, když se ukázalo, že mám tři neplánované volné dny a navíc trochu ustoupila vlna veder, jsem se rozhodl, že tam musím zajet.
Po loňské zlomenině nohy se mi pořád nejezdí stoprocentně dobře, tak…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 01.09.2013
Autor: petrp
  • Re: Krátký čundr v okolí Kamenz

Ráda jsem si přečetla další tvůj článek. Pro mě zcela neznámá místa.

[ Zpět ]
    Datum: 02.09.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A proti cyklisty narvanému Českému Švýcarsku z tohoto víkendu tam často nepotkáš ani nohu. (I když pravda, byl jsem tam ve všední dny.)

[ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Myslela jsem si, že ani na Oder - Neisse nebude mít pes šanci na volnost. A měl, cesta byla i z tohoto hlediska fajn.
        Divím se Němcům, proč jezdí do Čech (z různých důvodů), a tobě už se nedivím, proč jezdíš do Německa.

[ Zpět ]
        Autor: Quatsch

Ale ono jich sem už tolik nejezdí jako kdysi, když Českem pravidelně o dovolených táhly trabanti.

[ Zpět ]
          Autor: radka

Krásně jsi mi zpříjemnil začátek pracovního dne.
    Navíc jsem si k tomu čtení schovala ještě makový závin.
    Díííky :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

202 cyklistů (14 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018