reklama

Radical Design: Banana Racer

Máte s nimi skúsenosti?
Existuje niečo lacnejšie, čo sa zavesí po bokoch sedadla a nepotrebuje nosič?

[ Zpět ]
Datum: 30.08.2013
Autor: batat2
  • Re: Radical Design: Banana Racer

         

    Takovéhle tašky bychom určitě dokázali ušít na zakázku na konkrétní kolo. Tedy tátova firma http://www.testudo-sport.cz .
    Já mám takhle udělané tašky přímo na moje kolo. Podobnost s Azubími taškami není náhodná, Testudo Azubí tašky šije.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2013
    Autor: snilard
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radical Design: Banana Racer

           

      a co cena takeho setu teda bananou + ta horna tasticka

      [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2013
      Autor: colombo.ii
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Radical Design: Banana Racer

         

    Co je míněno tím zavěšením po bokoch sedadla? Na co by se to mělo zavěšovat?
    (Pořád hledám ideální řešení, jak si přivěsit nějakou příruční brašničku, když na lehu nelze použít řidítkovou; už tu pár nápadů bylo, něco jsem vymyslela i já, ale do ideálu pořád daleko.)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2013
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radical Design: Banana Racer

           

      Ty Banana Racery se věší jen na sedačku (zespodu), nepotřebují nosič. U Azubů bych se trošku bál velkého úhlu sedačky. Aby nesjížděly dolů, ale v ruce jsem je neměl.
      Tvůj problém by mohla řešit Azubí taštička na sedačku, co trčí dozadu: http://www.azub.cz/azub-on-seat-bag-brasna-na...

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2013
      Autor: snilard
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Radical Design: Banana Racer

             

        No, neřeší... to by se mi tam nevešel rackpack. :-(
        Normálně mi stačí jedna ortlíba pověšená na nosiči, ale když jsem sbalená komplet na dovolenou na těžko, je ta dobyvatelnost věcí, co člověk potřebuje během dne častěji, horší.
        Ale to už jsem tu nejednou probírala, zatím jakési řešení mám. Jen jsem při úvodním příspěvku zavětřila, jestli tu nebude nějaká geniální myšlenka, která ke mně dosud nedoběhla...

        [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2013
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Radical Design: Banana Racer

               

          Aha. Já myslel, že to chceš naopak pro případ, kdy jedeš nalehko a nechceš s sebou tahat velkou tašku :)

          [ Zpět ]
          Datum: 30.08.2013
          Autor: snilard
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Radical Design: Banana Racer

                 

            Právě že ne, potřebuju oddělit příručnostě od nepříručností. :)

            [ Zpět ]
            Datum: 31.08.2013
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Radical Design: Banana Racer

           

      Jak velkou prirucni tasticku bys predpokladam na leho se spodnim rizeni potrebovala? Na drobnosti a klice nebo na velky fotak ci fotak mensi? Ja pouzivam na lehu sport arsenaly upravene pod sedlo na drobne veci. Vejdou se mi tam klice z jedne strany a veskere drobnejsi naradi z druhe strany. Pokud by Ti to stacilo, mel bych pro Tebe tento tip. Kdyz tak bych poslal foto ci odkaz na ne.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2013
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Radical Design: Banana Racer

             

        Řízení mám sice horní, ale řidítková brašna se na něm vozit nedá...
        Zatím jsem zvažovala expediční nástavbu, na které by šel vozit jeden frontroller od Ortliebů, což jsem nakonec vyhodnotila jako řešení "s kanonem na vrabce". Na dovolené se mi povedlo vymyslet způsob, jak si ten frontroller připevnit pod-za sedlo pomocí gumicku s karabinkami. Ślo to, ale moc pohodlně se do toho nedostávalo...
        Teď jsem asi skončila v plánech na něčem podobném, co ty - že si na ty velké Ortlieby připevním tzv. outer-pockety. Na drobnosti jako foťák atd. to bude stačit a další věci, co jsou během dne potřeba, už můžou být v rack-packu, ten je proti bočním brašnám taky celkem přístpný. Příp. že přibalím nějaký malý skládací batoh pro případ, že se jde někam pěšky (frontroller přes rameno není na tůře zrovna pohodlné zavazadlo - to ovšem řidítková brašna taky není).

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2013
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

359 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024