reklama

na kole do kempu

Zajímalo by mě jak je to v kempech s kolem. Jesli je možná nějaká uschova, protože do stanu fakt kolo nedám.

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (honza)
  • Re: na kole do kempu

         

    Řek bych, že to bude kemp od kempu jiný a bude záležet spíš na dohodě na recepci. Já jsem se zatím s žádnou úschovnou kol přímo k tomu určenou v kempech nesetkal.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (beetle)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na kole do kempu

         

    Taky jsem se s žádnou takovou úschovnou nesetkal, ale nikdy jsem se na to neptal. Vždycky nás jelo několik, kola jsme opřeli o sebe mezi stany a propletli všemi zámky všechna kola. Kdyby k tomu někdo šel, asi by zakopnul o lanka stanů. I kdyby ne, tak si nedovedu představit, jak by s tou sotva stojící hromadou kol manipulaval bez hluku. Někteří z nás měli dost lehké spaní. Jak bych to dělal sám s jedním kolem moc nevím, asi bych ho zamčel ke stromu a celou noc se bál.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na kole do kempu

         

    Myslím že nejjednodušší řešení je nespat v kempu...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na kole do kempu

         

    Ono záleží na tom v jakém kempu ..... u nás je to fakt problém, ale třeba v Německu a Rakousku jsme byli jediní kdo si kola na noc zamykal, ostatní na nás koukali jak na magory.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na kole do kempu

         

    Loni jsem přejeli na tandemu celou republiku s malým "áčkem". Tandem bychom rozhodně do stanu nedostali, tak jsem to řešil plachtou s oky, kterým jsem kolo přes noc proti dešti a ranní rose přikryl (ale nepršelo)a proti větru jsem protáhl oky provázek a přitáhl plachtu kolem kola. Kolo jsem vždy opřel o strom v kempu, pod který jsem taktéž umístil stan. Měl jsem dva tlusté válcovité zámky, které jsem spojil a obtočil kolem stromu provlékl rámem kola. Na kole rovněž máme alarm speciálně dělaný pro kola, kterým jsem též kolo zamknul. Ten začne tak pronikavě ječet, že by člověk ohluchl, jakmile se kolem jen zatřese.(více na http://run.to/alarmy). Funguje skvěle, přidělá se jednoduše na rám a nijak na kole nepřekáží, nemusí ho člověk stále někde hledat v batožině, je to fakt pomocník právě v tomto případě. Musím říct, že kolo se nám ani nikdo nepokoušel vzít a spali jsme klidně.
    S jedinou úschovnou kol jsem se setkali v kempu ve Velkých Pavlovicích v Liberci, kde nám přímo při vstupu do kempu kolo doporučili zamknout do jejich garáže, nebot´se tam prý kola dost kradou. Využili jsem toho a kolo jsem ráno zase po domluvě vyzvedli. I přesto jsem ho radši ale i v té garáži zamkli alarmem.Co kdyby....

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

338 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024